KM IDO HH, HHB, Bd, EB, SDS' Twardogóra 2018
Pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Twardogóry Zbigniewa Potyrały
Twardogóra 17-18.03.2018r.

-------------------------------------
-------------------------------------
UWAGA !!!
W ostatniej kolumnie klasyfikacji końcowej KOLOREM NIEBIESKIM umieszczona została kolejnoœć zgłoszeń na ME i MŒ (o ile dotyczy). Kolumna pod nazwš "K".
-------------------------------------
-------------------------------------

HIP HOP
7.-, Solo dz., Hip-Hop
7.-, Solo ch., Hip-Hop
7.-, Duety, Hip-Hop
7.-, Grupy Open, Hip-Hop
11.-, Solo dz., Hip-Hop
11.-, Solo ch., Hip-Hop
11.-, Duety, Hip-Hop
11.-, Grupy Open, Hip-Hop
11.-, Formacje, Hip-Hop
12.-15, Solo dz., Hip-Hop
12.-15, Solo ch., Hip-Hop
12.-15, Duety, Hip-Hop
12.-15, Grupy Open, Hip-Hop
12.-15, Formacje, Hip-Hop
16.+, Solo dz., Hip-Hop
16.+, Solo ch., Hip-Hop
16.+, Duety, Hip-Hop
16.+, Grupy Open, Hip-Hop
16.+, Formacje, Hip-Hop
31.+, Grupy Open, Hip-Hop
31.+, Formacje, Hip-Hop

ELECTRIC BOOGIE
11.-, Solo, Electric Boogie
11.-, Duety, Electric Boogie
12.-15, Solo, Electric Boogie
12.-15, Duety, Electric Boogie
16.+, Solo, Electric Boogie
16.+, Duety, Electric Boogie

STREET DANCE SHOW
11.-, Solo dz., Street Dance Sh
11.-, Solo ch., Street Dance Sh
11.-, Duety, Street Dance Sh
11.-, Grupy Open, Street Dance Sh
11.-, Formacje, Street Dance Sh
12.-15, Solo dz., Street Dance Sh
12.-15, Solo ch., Street Dance Sh
12.-15, Duety, Street Dance Sh
12.-15, Grupy Open, Street Dance Sh
12.-15, Formacje, Street Dance Sh
16.+, Solo dz., Street Dance Sh
16.+, Solo ch., Street Dance Sh
16.+, Duety, Street Dance Sh
16.+, Grupy Open, Street Dance Sh
16.+, Formacje, Street Dance Sh
31.+, Formacje, Street Dance Sh

-------------------------------------
Na poczštek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 ADeeM CT Nowy Sšcz           8
   2 Ak Tań SzałBiałystok         3
   3 Akademia Tańca Szał Biały    3
   4 AT Millenium Brzeszcze       3
   5 Beast Lublin                 1
   6 Born To Dance                5
   7 Carmen Szczawno             16
   8 Caro Dance Warszawa          2
   9 CK Żagań                    15
  10 DNA Dance Studio             2
  11 DNA Dance Studio ŁódŸ       42
  12 East Side Dance Acad W-w    70
  13 East Side Dance Academy      1
  14 EgurrolaDanceStudioW-wa     59
  15 Explozja Tańca               2
  16 FDA ŁódŸ                    12
  17 FLEX Wrocław                15
  18 Hakiel AT W-wa              24
  19 IDOL                         1
  20 IDOL Radom                  10
  21 JAST Jarocin                 1
  22 JOY DANCE Szczecin           8
  23 Kdance Jawor                 4
  24 Keep Dębno                   3
  25 Keep ST                      1
  26 KS Czarne Stopy             12
  27 KS FANABERIA Radzymin        5
  28 Loocas Dance W-wa           11
  29 MDS Mandaryna DS W-wa        9
  30 MOK                          1
  31 NLDA Nowy Sšcz               6
  32 Omnia Jawor                  5
  33 Omnia Kids                   6
  34 Omnia Mini                   2
  35 PECH OPOLE                   8
  36 R&D SPIN Rumia               7
  37 Rockstep Radom              23
  38 Rythm-X                      2
  39 Scorpion                     5
  40 SRiT Szok Jatrzębie Zdrój    1
  41 SRiTSzok                    11
  42 SRTkontrast Poznań           8
  43 ST STEP  Skawina            12
  44 ST Szybiak Dance Kowary     45
  45 ST Ulicznego OPP4 Zabrze    10
  46 ST WENA KRAKÓW              11
  47 ST WENA OLKUSZ              16
  48 Street Beat                 13
  49 Studio Tańca Street Beat     1
  50 Studio Tańca UDS            17
  51 Studio Tańca UDS Lublin      1
  52 STYLERS DS Bydgoszcz         8
  53 Szkoła Tańca WENA KRAKÓW     1
  54 SZKOŁA TAŃCA WENA OLKUSZ     1
  55 Triki Białystok              1
  56 T-Triki Białystok            1
  57 Twist Białystok              1
  58 Twister MDK W-w Krzyki       1
  59 Twiœciki Białystok           1
  60 Uczn. KTS SPLOT Gdynia       1
  61 UDS Lublin                   1
  62 UKS Brawo                    2
  63 UKS Hubal                    1
  64 UKS HUBAL                    1
  65 UNIQUE Studio Bydgoszcz     44
  66 Up2Excellence ST Bydgosz    58
  67 VDC                         21
  68 Vibe Dance Center            1
  69 WKS TRAF                    12
  70 Zesp Tań NowoczKoœcierzyn    3
--------------------------------------
Na poczštek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Solo dz., Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowoœć    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Łukasiak                  Anna                      Lublin               
B       KaŸmierczak               Jolanta                   Warszawa             
C       Lebiest                   Rafał                     Kraków               
D       Kuczyński                 Wojciech                  Warszawa             
E       Sieraszewski              Piotr                     Kalisz               
F       Radczak                   Dominik                   Poznań               
G       Łšcki                     Bartłomiej                Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wasilczuk                 Marlena                   Lublin               
2       Gawron                    Michał                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Solo dz., Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  89         1 Baron Zuzanna                                      UNIQUE Studio Bydgoszcz   POLSKA               1/   8
  87         2 Ballabriga Laura                                   VDC                       POLSKA               2/   8
  90         3 Czubocha Gabriela                                  ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA               3/   8
  83         4 Karolina Kania                                     ADeeM CT Nowy Sšcz        POLSKA               4/   8
  85         5 Charzewska Cecylia                                 Carmen Szczawno           POLSKA               5/   8
  86         6 Antczak Michalina                                  ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA               6/   8
  88         7 Żebrowska Oliwia                                   ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA               7/   8
  84         8 Fałkowska-Krawczyk Maja                            ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA               8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na poczštek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Solo dz., Styl: Hip-Hop
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
  83 4434435 4,0    4,0    4
  84 7888888 8,0    8,0    8
  85 5643554 5,0    5,0    5
  86 6567666 6,0    6,0    6
  87 1322322 2,0    2,0    2
  88 8776777 7,0    7,0    7
  89 2111111 1,0    1,0    1
  90 3255243 3,0    3,0    3
----------------------------
Na poczštek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Solo ch., Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowoœć    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Szczepanik-Zasada         Bogusława                 Zawada               
B       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
C       Pankowski                 Jakub                     Radom                
D       Niezgoda                  Artur                     Żagań                
E       Markiewicz                Iwona                     Poznań               
F       Adamiec                   Izabela                   Wrocław              
G       Ligocka-Więch             Lidia                     ŁódŸ                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wasilczuk                 Marlena                   Lublin               
2       Gawron                    Michał                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Solo ch., Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 421         1 Kostrowski Filip                                   East Side Dance Acad W-w  POLSKA               1/   3
 420         2 Bochenek Dawid                                     East Side Dance Acad W-w  POLSKA               2/   3
 422         3 Nosek Kasjan                                       ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na poczštek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Solo ch., Styl: Hip-Hop
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 420 2222222 2,0    2,0    2
 421 1111111 1,0    1,0    1
 422 3333333 3,0    3,0    3
----------------------------
Na poczštek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Duety, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowoœć    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Pankowski                 Jakub                     Radom                
B       Markiewicz                Iwona                     Poznań               
C       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
D       Adamiec                   Izabela                   Wrocław              
E       Łukasiak                  Anna                      Lublin               
F       Niezgoda                  Artur                     Żagań                
G       Szczepanik-Zasada         Bogusława                 Zawada               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wasilczuk                 Marlena                   Lublin               
2       Gawron                    Michał                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Duety, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 515         1 Burczewska Liwia, Unrath Natalia                   Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA               1/   4
 518         2 Stanek Lena, Woszczyńska Aleksandra                Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA               2/   4
 516         3 Bochenek Dawid, Kostrowski Filip                   East Side Dance Acad W-w  POLSKA               3/   4
 517         4 Fałkowska-Krawczyk Maja, Żebrowska Oliwia          ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na poczštek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Duety, Styl: Hip-Hop
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 515 2211111 1,0    1,0    1
 516 3442343 3,0    3,0    3
 517 4334434 4,0    4,0    4
 518 1123222 2,0    2,0    2
----------------------------
Na poczštek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Grupy Open, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowoœć    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Łukasiak                  Anna                      Lublin               
B       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
C       Pankowski                 Jakub                     Radom                
D       Adamiec                   Izabela                   Wrocław              
E       Ligocka-Więch             Lidia                     ŁódŸ                 
F       Radczak                   Dominik                   Poznań               
G       Łšcki                     Bartłomiej                Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wasilczuk                 Marlena                   Lublin               
2       Gawron                    Michał                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Grupy Open, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 662         1 UNIQUE KIDS                                        UNIQUE Studio Bydgoszcz   POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na poczštek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Grupy Open, Styl: Hip-Hop
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 662 1111111 1,0    1,0    1
----------------------------
Na poczštek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo dz., Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowoœć    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Szczepanik-Zasada         Bogusława                 Zawada               
B       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
C       Pankowski                 Jakub                     Radom                
D       Niezgoda                  Artur                     Żagań                
E       Markiewicz                Iwona                     Poznań               
F       Adamiec                   Izabela                   Wrocław              
G       Ligocka-Więch             Lidia                     ŁódŸ                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------          
1       Wasilczuk                 Marlena                   Lublin               
2       Gawron                    Michał                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo dz., Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.   K
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 117         1 Kobylska Hanna                                     ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA               1/  86   1
 135         2 Natasza Peryga                                     ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA               2/  86   2
 130         3 Turczyn Nicole                                     East Side Dance Acad W-w  POLSKA               3/  86   3
 128         4 Skiba Wiktoria                                     ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA               4/  86   4
 141         5 Żołyńska Julia                                     CK Żagań                  POLSKA               5/  86   5
 175         6 Łobaty Martyna                                     EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA               6/  86   6
 118       7-8 Domalik Oliwia                                     Kdance Jawor              POLSKA             7-8/  86   7
 168       7-8 Dobosz Izabela                                     East Side Dance Acad W-w  POLSKA             7-8/  86   8
 144         9 Caglar Eva                                         EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA               9/  86   9
 133     10-11 Kuczkowska Gabriela                                East Side Dance Acad W-w  POLSKA           10-11/  86  11
 147     10-11 Kowalska Maja                                      EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA           10-11/  86  10
 129     12-14 Florczyk Gabriela                                  Omnia Kids                POLSKA           12-14/  86
 151     12-14 Nadia Polak                                        ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA           12-14/  86
 183     12-14 Guzowska Gabrysia                                  Hakiel AT W-wa            POLSKA           12-14/  86
 105     15-16 Krawczyk Malwina                                   EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA           15-16/  86
 148     15-16 Kuciak Wiktoria                                    Street Beat               POLSKA           15-16/  86
 104     17-20 Bogdanowicz Martyna                                SRiTSzok                  POLSKA           17-20/  86
 119     17-20 Piórek Natalia                                     UNIQUE Studio Bydgoszcz   POLSKA           17-20/  86
 146     17-20 Smolewska Maja                                     East Side Dance Acad W-w  POLSKA           17-20/  86
 177     17-20 Gapik Nikola                                       Street Beat               POLSKA           17-20/  86
  95        21 Grzywaczewska Marcelina                            EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA              21/  86
  97     22-32 Keller Natalia                                     KS Czarne Stopy           POLSKA           22-32/  86
 103     22-32 Adamczyk Aleksandra                                Rockstep Radom            POLSKA           22-32/  86
 113     22-32 Barczyk Natalia                                    Rockstep Radom            POLSKA           22-32/  86
 125     22-32 Lisonek Zuzanna                                    EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA           22-32/  86
 150     22-32 Pajšk Martyna                                      Omnia Kids                POLSKA           22-32/  86
 154     22-32 Cień Aleksandra                                    EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA           22-32/  86
 156     22-32 Sidor Jagoda                                       Hakiel AT W-wa            POLSKA           22-32/  86
 162     22-32 Bończyk Alicja                                     UNIQUE Studio Bydgoszcz   POLSKA           22-32/  86
 166     22-32 Ršbkowska Amelia                                   Rockstep Radom            POLSKA           22-32/  86
 178     22-32 Kaniowska Wiktoria                                 EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA           22-32/  86
 181     22-32 Ballabriga Marta                                   VDC                       POLSKA           22-32/  86
  98     33-42 Szajnowska Zuzanna                                 DNA Dance Studio ŁódŸ     POLSKA           33-42/  86
 108     33-42 Zych Natalia                                       FDA ŁódŸ                  POLSKA           33-42/  86
 131     33-42 Maciaszek Martyna                                  UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA           33-42/  86
 139     33-42 Bochenek Sandra                                    East Side Dance Acad W-w  POLSKA           33-42/  86
 143     33-42 Juszczak Zuzanna                                   UNIQUE Studio Bydgoszcz   POLSKA           33-42/  86
 149     33-42 Minkiewicz Zofia                                   UNIQUE Studio Bydgoszcz   POLSKA           33-42/  86
 159     33-42 Jakubisiak Agata                                   EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA           33-42/  86
 167     33-42 Wolna Oliwia                                       Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA           33-42/  86
 174     33-42 Potrzebowska Maja                                  Rockstep Radom            POLSKA           33-42/  86
 182     33-42 Kuciak Zuzanna                                     Street Beat               POLSKA           33-42/  86
  94     43-48 Jennifer Sadowska                                  ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA           43-48/  86
 101     43-48 Osica Klara                                        VDC                       POLSKA           43-48/  86
 112     43-48 Skarbińska Hanna                                   Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA           43-48/  86
 134     43-48 Wasilewicz Oliwia                                  Carmen Szczawno           POLSKA           43-48/  86
 172     43-48 Matuszczak Matylda                                 Street Beat               POLSKA           43-48/  86
 179     43-48 Kiełbowicz Iga                                     ST WENA KRAKÓW            POLSKA           43-48/  86
 123     49-52 Naskręt Julia                                      Street Beat               POLSKA           49-52/  86
 138     49-52 Szkoła Sara                                        ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA           49-52/  86
 153     49-52 Hawryluk Kaja                                      Hakiel AT W-wa            POLSKA           49-52/  86
 164     49-52 Hornik Maja                                        ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA           49-52/  86
 106     53-58 Bielach Alicja                                     ST WENA OLKUSZ            POLSKA           53-58/  86
 120     53-58 Pietraczyk Gabriela                                Hakiel AT W-wa            POLSKA           53-58/  86
 121     53-58 Kowalczyk Lena                                     Carmen Szczawno           POLSKA           53-58/  86
 145     53-58 Stachowiak Marcelina                               Street Beat               POLSKA           53-58/  86
 169     53-58 Olbińska Lena                                      Street Beat               POLSKA           53-58/  86
 170     53-58 Sobkowicz Zofia                                    EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA           53-58/  86
 111     59-65 Kotala Hania                                       DNA Dance Studio ŁódŸ     POLSKA           59-65/  86
 115     59-65 Zabdyr Maria                                       Omnia Kids                POLSKA           59-65/  86
 116     59-65 Łuniewicz Aleksandra                               Hakiel AT W-wa            POLSKA           59-65/  86
 142     59-65 Staœko Julia                                       ST WENA KRAKÓW            POLSKA           59-65/  86
 161     59-65 Tracz Matylda                                      EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA           59-65/  86
 173     59-65 Tulikihakau Zofia                                  IDOL Radom                POLSKA           59-65/  86
 266     59-65 Korcz Aleksandra                                   WKS TRAF                  POLSKA           59-65/  86
  96     66-75 Stoma Konstancja                                   Carmen Szczawno           POLSKA           66-75/  86
 100     66-75 Kudlewska Dobrawa                                  ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA           66-75/  86
 107     66-75 Słoniszko Martyna                                  AT Millenium Brzeszcze    POLSKA           66-75/  86
 110     66-75 Tubielewicz Karolina                               Uczn. KTS SPLOT Gdynia    POLSKA           66-75/  86
 114     66-75 Gubała Zofia                                       Carmen Szczawno           POLSKA           66-75/  86
 124     66-75 Kufta Martyna                                      Omnia Kids                POLSKA           66-75/  86
 126     66-75 Cybulska Oliwia                                    Hakiel AT W-wa            POLSKA           66-75/  86
 171     66-75 Jakubowska Julia                                   Hakiel AT W-wa            POLSKA           66-75/  86
 176     66-75 Łodziewska Ewa                                     ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA           66-75/  86
 180     66-75 Głuch Julia                                        Omnia Mini                POLSKA           66-75/  86
  99     76-86 Szeliga Wiktoria                                   ST WENA OLKUSZ            POLSKA           76-86/  86
 109     76-86 Heyduk Antonina                                    ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA           76-86/  86
 122     76-86 Nowak Antonina                                     UNIQUE Studio Bydgoszcz   POLSKA           76-86/  86
 127     76-86 Wieczorek Zofia                                    Street Beat               POLSKA           76-86/  86
 132     76-86 Grochal Marcelina                                  Omnia Kids                POLSKA           76-86/  86
 136     76-86 Pilarska Malwina                                   Hakiel AT W-wa            POLSKA           76-86/  86
 152     76-86 Kubulus Wiktoria                                   AT Millenium Brzeszcze    POLSKA           76-86/  86
 155     76-86 Jastrzębska Zuzia                                  DNA Dance Studio ŁódŸ     POLSKA           76-86/  86
 160     76-86 Glapińska Blanka                                   Carmen Szczawno           POLSKA           76-86/  86
 163     76-86 Braœ Julita                                        Omnia Mini                POLSKA           76-86/  86
 165     76-86 Unijewska Amelia                                   ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA           76-86/  86
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na poczštek

Dokumentacja, Runda 1/16 Finału
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo dz., Styl: Hip-Hop
-------------------------------
     1                       
Nr   ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-------------------------------
  94 XXX  X   4     4     37-52
  95 XXXXXXX  7     7      1-20
  96   X      1     1          
  97    XXXX  4     4     37-52
  98 XXXXX    5     5     31-36
  99          0     0          
 100   X      1     1          
 101 X XX  X  4     4     37-52
 103  XX XXX  5     5     31-36
 104 XX XXXX  6     6     21-30
 105 XX XXXX  6     6     21-30
 106  XX  X   3     3          
 107  X       1     1          
 108 XXX XXX  6     6     21-30
 109          0     0          
 110   X      1     1          
 111     X X  2     2          
 112 XXXXXXX  7     7      1-20
 113 XXXXXXX  7     7      1-20
 114       X  1     1          
 115 X  X     2     2          
 116  X X     2     2          
 117 XXXXXXX  7     7      1-20
 118 XXXX XX  6     6     21-30
 119  X  XXX  4     4     37-52
 120 XX  X    3     3          
 121  X   XX  3     3          
 122          0     0          
 123 X X XX   4     4     37-52
 124    X     1     1          
 125 X   XXX  4     4     37-52
 126    X     1     1          
 127          0     0          
 128 XXXXXXX  7     7      1-20
 129 XXXXXXX  7     7      1-20
 130 XXXXXXX  7     7      1-20
 131 XX   XX  4     4     37-52
 132          0     0          
 133 XXX  X   4     4     37-52
 134   XXXXX  5     5     31-36
 135 XXX XXX  6     6     21-30
 136          0     0          
 138 X  X XX  4     4     37-52
 139 XXXXXXX  7     7      1-20
 141 XX XXXX  6     6     21-30
 142   XX     2     2          
 143 XX  X X  4     4     37-52
 144 XXXXXXX  7     7      1-20
 145 X  X  X  3     3          
 146 XXXXXXX  7     7      1-20
 147  XXXXXX  6     6     21-30
 148 XXXXXXX  7     7      1-20
 149 XX  XX   4     4     37-52
 150 X XXX    4     4     37-52
 151 XX XXXX  6     6     21-30
 152          0     0          
 153  XXXXX   5     5     31-36
 154   XXXXX  5     5     31-36
 155          0     0          
 156 XXXXXXX  7     7      1-20
 159 XX  XX   4     4     37-52
 160          0     0          
 161 X  X     2     2          
 162  XXXXX   5     5     31-36
 163          0     0          
 164  X XX X  4     4     37-52
 165          0     0          
 166 XXXXXXX  7     7      1-20
 167 XXXXX X  6     6     21-30
 168 XXXXXXX  7     7      1-20
 169 X XX     3     3          
 170   X X X  3     3          
 171      X   1     1          
 172  XXX X   4     4     37-52
 173   X   X  2     2          
 174 XXXXXXX  7     7      1-20
 175 XXXXXXX  7     7      1-20
 176 X        1     1          
 177 XXXXXXX  7     7      1-20
 178 XXXXXXX  7     7      1-20
 179 XXXXXXX  7     7      1-20
 180   X      1     1          
 181 X XXXXX  6     6     21-30
 182 X XXX    4     4     37-52
 183 XXXXXXX  7     7      1-20
 266  X    X  2     2          
-------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/8 Finału
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo dz., Styl: Hip-Hop
-------------------------------
     1                       
Nr   ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-------------------------------
  94   X      1     1          
  95 X   XXX  4     4     15-21
  97  X X  X  3     3          
  98 X X      2     2          
 101 X        1     1          
 103  X   XX  3     3          
 104   XXX X  4     4     15-21
 105 XXXXXX   6     6       4-8
 108     X X  2     2          
 112   X      1     1          
 113 X  X  X  3     3          
 117 XXXXXXX  7     7       1-3
 118  XXXX X  5     5      9-14
 119  XX  XX  4     4     15-21
 123          0     0          
 125   X XX   3     3          
 128 XXXXXXX  7     7       1-3
 129 X  XX X  4     4     15-21
 130 X XXX X  5     5      9-14
 131  X X     2     2          
 133 XXX  XX  5     5      9-14
 134    X     1     1          
 135 XXXXXX   6     6       4-8
 138          0     0          
 139    X X   2     2          
 141 XXXXXXX  7     7       1-3
 143   XX     2     2          
 144  XX XXX  5     5      9-14
 146 XXX XXX  6     6       4-8
 147 X  XXX   4     4     15-21
 148 XX XXXX  6     6       4-8
 149  XX      2     2          
 150 X  XX    3     3          
 151  XXXXXX  6     6       4-8
 153          0     0          
 154  X  XX   3     3          
 156  X   XX  3     3          
 159 X    X   2     2          
 162 XX   X   3     3          
 164          0     0          
 166  X  X X  3     3          
 167 X     X  2     2          
 168 XXX  XX  5     5      9-14
 172   X      1     1          
 174  X  X    2     2          
 175 XXXX X   5     5      9-14
 177 X X XX   4     4     15-21
 178 XX  X    3     3          
 179    X     1     1          
 181    XX X  3     3          
 182   XX     2     2          
 183 X  X XX  4     4     15-21
-------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo dz., Styl: Hip-Hop
-------------------------------
     1                       
Nr   ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-------------------------------
  95          0     0          
 104  X  X    2     2          
 105   XX X   3     3          
 117 XXXXXXX  7     7       1-2
 118  X XX X  4     4      9-14
 119  XX      2     2          
 128 XXXXXXX  7     7       1-2
 129 X  X XX  4     4      9-14
 130 X XXX X  5     5       5-8
 133 X XXXX   5     5       5-8
 135 XX   XX  4     4      9-14
 141 XX X  X  4     4      9-14
 144  XX XXX  5     5       5-8
 146   X  X   2     2          
 147 X X XX   4     4      9-14
 148    XX X  3     3          
 151 XX XX X  5     5       5-8
 168 XX   XX  4     4      9-14
 175 XXXXXX   6     6       3-4
 177  XX      2     2          
 183 X XXXXX  6     6       3-4
-------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo dz., Styl: Hip-Hop
-------------------------------
     1                       
Nr   ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-------------------------------
 117 XXXXXXX  7     7       1-2
 118 X X   X  3     3          
 128 XXXX XX  6     6       3-4
 129          0     0          
 130 XXXXXXX  7     7       1-2
 133   X      1     1          
 135 XX XXXX  6     6       3-4
 141 X  X  X  3 X   4       5-6
 144  X   X   2     2          
 147     X    1     1          
 151          0     0          
 168  XX X    3     3          
 175    XXX   3 X   4       5-6
 183          0     0          
-------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału, Dogrywka
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo dz., Styl: Hip-Hop
-------------------------------
     1                       
Nr   ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-------------------------------
 118 1323441        3         3
 141 2241312        1         1
 168 4114234        4         4
 175 3432123        2         2
-------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo dz., Styl: Hip-Hop
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 117 6215111 1,0    1,0    1
 128 4634332 4,0    4,0    4
 130 5322244 3,0    3,0    3
 135 1146523 2,0    2,0    2
 141 3461655 5,0    5,0    5
 175 2553466 6,0    6,0    6
----------------------------
Na poczštek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo ch., Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowoœć    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Łukasiak                  Anna                      Lublin               
B       Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
C       Lebiest                   Rafał                     Kraków               
D       Kuczyński                 Wojciech                  Warszawa             
E       Sieraszewski              Piotr                     Kalisz               
F       Radczak                   Dominik                   Poznań               
G       Łšcki                     Bartłomiej                Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------    
1       Wasilczuk                 Marlena                   Lublin               
2       Gawron                    Michał                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo ch., Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.   K
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 441         1 Danilewicz Alex                                    Studio Tańca UDS          POLSKA               1/  18   1
 426         2 Motyczyński Wiktor                                 East Side Dance Acad W-w  POLSKA               2/  18   2
 434         3 Nowak Sawin                                        Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA               3/  18   3
 435         4 Weiss Jan                                          East Side Dance Acad W-w  POLSKA               4/  18   4
 429         5 Lewandowski Marcel                                 Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA               5/  18   5
 443         6 Sędzikowski Hubert                                 EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA               6/  18   6
 438         7 Szczepocki Jan                                     EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA               7/  18   7
 427       8-9 Siech Karol                                        DNA Dance Studio ŁódŸ     POLSKA             8-9/  18   9
 437       8-9 Skorupski Filip                                    KS FANABERIA Radzymin     POLSKA             8-9/  18   8
 428     10-12 Pękalski Wiktor                                    East Side Dance Acad W-w  POLSKA           10-12/  18  11
 432     10-12 Guzowski Mikolaj                                   EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA           10-12/  18  10
 436     10-12 KaŸmierczak Kajetan                                Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA           10-12/  18  12
 433        13 Stelmasik Szymon                                   CK Żagań                  POLSKA              13/  18
 442        14 KaŸmierkiewicz Marcel                              East Side Dance Acad W-w  POLSKA              14/  18
 439     15-16 Bujnowski Aleksander                               East Side Dance Acad W-w  POLSKA           15-16/  18
 440     15-16 Pasko Dexter                                       East Side Dance Acad W-w  POLSKA           15-16/  18
 430        17 Panek Karol                                        Carmen Szczawno           POLSKA              17/  18
 431        18 Sobieski Franciszek                                East Side Dance Acad W-w  POLSKA              18/  18
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na poczštek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo ch., Styl: Hip-Hop
-------------------------------
     1                       
Nr   ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-------------------------------
 426 XXXXXXX  7     7       1-6
 427  X XXXX  5     5      8-11
 428 XX X XX  5     5      8-11
 429 XXXXXXX  7     7       1-6
 430   X      1     1          
 431          0     0          
 432 XXXX XX  6     6         7
 433 XXX X X  5     5      8-11
 434 XXXXXXX  7     7       1-6
 435 XXXXXXX  7     7       1-6
 436 X X XX   4     4     12-13
 437 X XXXX   5     5      8-11
 438 XXXXXXX  7     7       1-6
 439  X X     2     2          
 440 XX       2     2          
 441 XXXXXXX  7     7       1-6
 442   X X X  3     3          
 443    XXXX  4     4     12-13
-------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo ch., Styl: Hip-Hop
-------------------------------
     1                       
Nr   ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-------------------------------
 426 XXXXXXX  7     7       1-2
 427  X   X   2     2          
 428    X     1     1          
 429 XXX XX   5     5       3-4
 432  X       1     1          
 433          0     0          
 434 XXXXXXX  7     7       1-2
 435 X   XXX  4     4       5-6
 436   X      1     1          
 437   XX     2     2          
 438 XX    X  3     3          
 441 X  XXXX  5     5       3-4
 443   XXX X  4     4       5-6
-------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo ch., Styl: Hip-Hop
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 426 1231223 2,0    2,0    2
 429 2356546 5,0    5,0    5
 434 4113332 3,0    3,0    3
 435 5445454 4,0    4,0    4
 441 3522111 1,0    1,0    1
 443 6664665 6,0    6,0    6
----------------------------
Na poczštek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Duety, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowoœć    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
B       Pankowski                 Jakub                     Radom                
C       Niezgoda                  Artur                     Żagań                
D       Markiewicz                Iwona                     Poznań               
E       Adamiec                   Izabela                   Wrocław              
F       Ligocka-Więch             Lidia                     ŁódŸ                 
G       Lebiest                   Rafał                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------             
1       Wasilczuk                 Marlena                   Lublin               
2       Gawron                    Michał                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Duety, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.   K
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 550         1 Danilewicz Alex, Gil Karolina                      Studio Tańca UDS          POLSKA               1/  37   1
 523         2 Motyczyński Wiktor, Turczyn Nicole                 East Side Dance Acad W-w  POLSKA               2/  37   2
 530         3 Jackowska Martyna, KaŸmierczak Kajetan             Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA               3/  37   3
 553         4 Lisonek Zuzanna, Łukaszewicz Barbara               EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA               4/  37   4
 536         5 Łobaty Martyna, Niewiadomska Hanna                 EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA               5/  37   5
 539       6-7 Siech Karol, Szajnowska Zuzanna                    DNA Dance Studio ŁódŸ     POLSKA             6-7/  37   6
 549       6-7 Skarbińska Hanna, Wolna Oliwia                     Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA             6-7/  37   7
 531      8-11 Szłapa Antonina, Wojnar Emilia                     AT Millenium Brzeszcze    POLSKA            8-11/  37  11
 544      8-11 Hawryluk Kaja, Sidor Jagoda                        Hakiel AT W-wa            POLSKA            8-11/  37   8
 555      8-11 Cień Aleksandra, Nachyna Nikola                    EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA            8-11/  37   9
 559      8-11 Adamczyk Aleksandra, Barczyk Natalia               Rockstep Radom            POLSKA            8-11/  37  10
 533        12 Stelmasik Szymon, Żołyńska Julia                   CK Żagań                  POLSKA              12/  37
 525     13-16 Jakubowska Julia, Łuniewicz Aleksandra             Hakiel AT W-wa            POLSKA           13-16/  37
 534     13-16 Kaniowska Wiktoria, Krawczyk Malwina               EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA           13-16/  37
 537     13-16 Cybulska Oliwia, Guzowska Gabrysia                 Hakiel AT W-wa            POLSKA           13-16/  37
 538     13-16 Gabryœ Tola, Matusik Maja                          SRiTSzok                  POLSKA           13-16/  37
 522     17-18 Burdukiewicz Nadia, Zatorska Zuzanna               EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA           17-18/  37
 528     17-18 Sumera Gabriela, Wójcik Pola                       ST WENA OLKUSZ            POLSKA           17-18/  37
 524     19-24 Michalak Magdalena, Szot Antonina                  SRiTSzok                  POLSKA           19-24/  37
 529     19-24 Kuciak Wiktoria, Kuciak Zuzanna                    Street Beat               POLSKA           19-24/  37
 532     19-24 Bielach Alicja, Łydka Laura                        ST WENA OLKUSZ            POLSKA           19-24/  37
 541     19-24 Maciaszek Martyna, Piórek Natalia                  UNIQUE Studio Bydgoszcz   POLSKA           19-24/  37
 542     19-24 Rydlewska Anna, Sobkowicz Zofia                    EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA           19-24/  37
 558     19-24 Kopowska Julia, Kopowska Roksana                   Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA           19-24/  37
 552     25-29 Gapik Nikola, Stachowiak Marcelina                 Street Beat               POLSKA           25-29/  37
 554     25-29 KaŸmierczak Kalina, Nowak Oliana                   Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA           25-29/  37
 556     25-29 Falkowska Emilia, Szyncel Oliwia                   ST WENA OLKUSZ            POLSKA           25-29/  37
 557     25-29 Kwiatkowska Zuzanna, Zoń Klaudia                   EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA           25-29/  37
 578     25-29 Korcz Aleksandra, Górecka Wiktoria                 WKS TRAF                  POLSKA           25-29/  37
 546     30-31 Hickiewicz Karolina, Kutołowski Wiktor             ST WENA OLKUSZ            POLSKA           30-31/  37
 551     30-31 Pietraczyk Gabriela, Pilarska Malwina              Hakiel AT W-wa            POLSKA           30-31/  37
 526     32-33 Jastrzębska Zuzia, Kotala Hania                    DNA Dance Studio ŁódŸ     POLSKA           32-33/  37
 548     32-33 Juszczak Zuzanna, Minkiewicz Zofia                 UNIQUE Studio Bydgoszcz   POLSKA           32-33/  37
 527     34-35 Heyduk Antonina, Kudlewska Dobrawa                 ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA           34-35/  37
 540     34-35 Cieœlik Olga, Młotkowska Alicja                    ST WENA OLKUSZ            POLSKA           34-35/  37
 535     36-37 Matuszczak Matylda, Naskręt Julia                  Street Beat               POLSKA           36-37/  37
 547     36-37 Dšbrowska Helena, Tracz Matylda                    EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA           36-37/  37
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na poczštek

Dokumentacja, Runda 1/8 Finału
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Duety, Styl: Hip-Hop
-------------------------------
     1                       
Nr   ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-------------------------------
 522  XXX X   4     4     20-29
 523 XXXXXXX  7     7       1-8
 524 XX XX    4     4     20-29
 525 XXX XXX  6     6      9-13
 526  X   X   2     2          
 527  X       1     1          
 528 X X X X  4     4     20-29
 529 XXXXXX   6     6      9-13
 530 XXXXXX   6     6      9-13
 531 XXXXXX   6     6      9-13
 532 XXX   X  4     4     20-29
 533  XXXX X  5     5     14-19
 534    XXXX  4     4     20-29
 535          0     0          
 536 XXXXXXX  7     7       1-8
 537 XXXXXXX  7     7       1-8
 538   X XXX  4     4     20-29
 539  XXX XX  5     5     14-19
 540       X  1     1          
 541 X XXXX   5     5     14-19
 542 XXX   X  4     4     20-29
 544 XXXXXXX  7     7       1-8
 546 X  X  X  3     3          
 547          0     0          
 548 XX       2     2          
 549 XX  XXX  5     5     14-19
 550 XXXXXXX  7     7       1-8
 551  XX X    3     3          
 552 X  XX X  4     4     20-29
 553 XXXXXXX  7     7       1-8
 554 XXXX X   5     5     14-19
 555 XXXXXXX  7     7       1-8
 556 X XXXXX  6     6      9-13
 557    XXXX  4     4     20-29
 558 XXXXXXX  7     7       1-8
 559 X  XXXX  5     5     14-19
 578   XX XX  4     4     20-29
-------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Duety, Styl: Hip-Hop
-------------------------------
     1                       
Nr   ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-------------------------------
 522  X    X  2     2          
 523 XXXXXXX  7     7       1-2
 524     X    1     1          
 525  XX X    3     3          
 528 X     X  2     2          
 529       X  1     1          
 530  X XXXX  5     5       5-8
 531 XX XXX   5     5       5-8
 532       X  1     1          
 533 XXXXXX   6     6       3-4
 534    XXX   3     3          
 536 XXXXXX   6     6       3-4
 537  XX  X   3     3          
 538  XX   X  3     3          
 539   XX XX  4     4      9-12
 541 X        1     1          
 542 X        1     1          
 544  XX XXX  5     5       5-8
 549 XXXX     4     4      9-12
 550 XXXXXXX  7     7       1-2
 552          0     0          
 553 X  X XX  4     4      9-12
 554          0     0          
 555 X  XX X  4     4      9-12
 556          0     0          
 557          0     0          
 558   X      1     1          
 559 X XXXX   5     5       5-8
 578          0     0          
-------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Duety, Styl: Hip-Hop
-------------------------------
     1                       
Nr   ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-------------------------------
 523 XXXXXX   6     6         2
 530  XXX XX  5     5       3-4
 531 X   X    2     2          
 533   X      1     1          
 536 X XXX    4     4         5
 539   X XX   3     3          
 544  X   X   2     2          
 549  X X  X  3     3          
 550 XXXXXXX  7     7         1
 553 XX X XX  5     5       3-4
 555     X X  2     2          
 559 X     X  2     2          
-------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Duety, Styl: Hip-Hop
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 523 3222233 2,0    2,0    2
 530 5333412 3,0    3,0    3
 536 1545355 5,0    5,0    5
 550 2111121 1,0    1,0    1
 553 4454544 4,0    4,0    4
----------------------------
Na poczštek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Grupy Open, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowoœć    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
B       Pankowski                 Jakub                     Radom                
C       Markiewicz                Iwona                     Poznań               
D       Kuczyński                 Wojciech                  Warszawa             
E       Sieraszewski              Piotr                     Kalisz               
F       Radczak                   Dominik                   Poznań               
G       Łšcki                     Bartłomiej                Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wasilczuk                 Marlena                   Lublin               
2       Gawron                    Michał                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Grupy Open, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.   K
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 677         1 UDS Kids                                           Studio Tańca UDS          POLSKA               1/  14   1
 667         2 WOLF Kids                                          Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA               2/  14   2
 669         3 KIDS WENA SQUAD                                    ST WENA KRAKÓW            POLSKA               3/  14   3
 678         4 East Side Crew Kids                                East Side Dance Acad W-w  POLSKA               4/  14   4
 676         5 NEW WENA SNAX                                      ST WENA OLKUSZ            POLSKA               5/  14   5
 672         6 IDOL Radom                                         IDOL Radom                POLSKA               6/  14   6
 670       7-8 HAT TABU KIDS                                      Hakiel AT W-wa            POLSKA             7-8/  14   8
 679       7-8 Crew WOLF                                          Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA             7-8/  14   7
 673         9 OMNIA KIDS                                         Omnia Kids                POLSKA               9/  14
 674        10 STEP KIDS                                          ST STEP  Skawina          POLSKA              10/  14
 666     11-14 BUBBLE BEAT                                        Street Beat               POLSKA           11-14/  14
 668     11-14 KONST CREW KIDS - EGURROL                          EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA           11-14/  14
 671     11-14 MINI Q6                                            UNIQUE Studio Bydgoszcz   POLSKA           11-14/  14
 675     11-14 Mini WOLF                                          Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA           11-14/  14
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na poczštek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Grupy Open, Styl: Hip-Hop
-------------------------------
     1                       
Nr   ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-------------------------------
 666          0     0          
 667 X XXXXX  6     6         3
 668          0     0          
 669 X  XXX   4     4       5-6
 670    XXX   3     3          
 671          0     0          
 672 XX X X   4     4       5-6
 673  XX      2     2          
 674       X  1     1          
 675          0     0          
 676 XXX X X  5     5         4
 677 XXXXXXX  7     7       1-2
 678 XXXXXXX  7     7       1-2
 679  XX   X  3     3          
-------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Grupy Open, Styl: Hip-Hop
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 667 4222132 2,0    2,0    2
 669 3545321 3,0    3,0    3
 672 6363646 6,0    6,0    6
 676 5656465 5,0    5,0    5
 677 2111213 1,0    1,0    1
 678 1434554 4,0    4,0    4
----------------------------
Na poczštek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Formacje, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowoœć    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Markiewicz                Iwona                     Poznań               
B       Adamiec                   Izabela                   Wrocław              
C       Ligocka-Więch             Lidia                     ŁódŸ                 
D       Kuczyński                 Wojciech                  Warszawa             
E       Sieraszewski              Piotr                     Kalisz               
F       Radczak                   Dominik                   Poznań               
G       Łšcki                     Bartłomiej                Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------        
1       Wasilczuk                 Marlena                   Lublin               
2       Gawron                    Michał                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Formacje, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 745         1 UDS Kids                                           Studio Tańca UDS          POLSKA               1/   7
 742         2 WOLF Kids                                          Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA               2/   7
 743         3 NEW WENA SNAX                                      SZKOŁA TAŃCA WENA OLKUSZ  POLSKA               3/   7
 741         4 SWAGG KIDS                                         EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA               4/   7
 744         5 Twiœciki                                           Twiœciki Białystok        POLSKA               5/   7
 740         6 IDOL Radom                                         IDOL Radom                POLSKA               6/   7
 746         7 BUBBLE BEAT                                        Studio Tańca Street Beat  POLSKA               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na poczštek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Formacje, Styl: Hip-Hop
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 740 6665756 6,0    6,0    6
 741 4554444 4,0    4,0    4
 742 2122221 2,0    2,0    2
 743 3333332 3,0    3,0    3
 744 5446565 5,0    5,0    5
 745 1211113 1,0    1,0    1
 746 7777677 7,0    7,0    7
----------------------------
Na poczštek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo dz., Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowoœć    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Szczepanik-Zasada         Bogusława                 Zawada               
B       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
C       Pankowski                 Jakub                     Radom                
D       Niezgoda                  Artur                     Żagań                
E       Markiewicz                Iwona                     Poznań               
F       Adamiec                   Izabela                   Wrocław              
G       Ligocka-Więch             Lidia                     ŁódŸ                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wasilczuk                 Marlena                   Lublin               
2       Gawron                    Michał                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo dz., Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.   K
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 244         1 Ratajska Maria                                     UNIQUE Studio Bydgoszcz   POLSKA               1/ 139   1
 195         2 Kowalska Laura                                     East Side Dance Acad W-w  POLSKA               2/ 139   2
 255         3 Migacz Natalia                                     ADeeM CT Nowy Sšcz        POLSKA               3/ 139   3
 299         4 Kornacka Daria                                     UNIQUE Studio Bydgoszcz   POLSKA               4/ 139   4
 319         5 Tomsia Iga                                         ST WENA OLKUSZ            POLSKA               5/ 139   5
 330         6 Lewenda Nikola                                     East Side Dance Acad W-w  POLSKA               6/ 139   6
 329         7 Cieœlewicz Adrianna                                UNIQUE Studio Bydgoszcz   POLSKA               7/ 139   7
 269         8 Szwarc Wiktoria                                    CK Żagań                  POLSKA               8/ 139   8
 223         9 Koœnik Daria                                       KS FANABERIA Radzymin     POLSKA               9/ 139   9
 297        10 Wierzbicka Oliwia                                  Carmen Szczawno           POLSKA              10/ 139  10
 203        11 Kreczmar Sonia                                     East Side Dance Acad W-w  POLSKA              11/ 139  11
 262        12 Błaszak Laura                                      Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA              12/ 139  12
 272     13-17 Tubisz Oliwia                                      UNIQUE Studio Bydgoszcz   POLSKA           13-17/ 139
 281     13-17 Jarecka Wiktoria                                   East Side Dance Acad W-w  POLSKA           13-17/ 139
 302     13-17 Czumaj Oliwia                                      East Side Dance Acad W-w  POLSKA           13-17/ 139
 303     13-17 Malepszy Maria                                     East Side Dance Acad W-w  POLSKA           13-17/ 139
 310     13-17 Baranowski Paris                                   East Side Dance Acad W-w  POLSKA           13-17/ 139
 224     18-23 Walczak Justyna                                    Carmen Szczawno           POLSKA           18-23/ 139
 245     18-23 Kuczkowska Julia                                   East Side Dance Acad W-w  POLSKA           18-23/ 139
 246     18-23 Kupidura Amelia                                    IDOL Radom                POLSKA           18-23/ 139
 247     18-23 Olszewska Liwia                                    Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA           18-23/ 139
 286     18-23 Opara Oliwia                                       East Side Dance Acad W-w  POLSKA           18-23/ 139
 324     18-23 Kowalska Oliwia                                    Kdance Jawor              POLSKA           18-23/ 139
 189     24-28 Caglar Vanessa                                     EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA           24-28/ 139
 190     24-28 Muńko Miriam                                       WKS TRAF                  POLSKA           24-28/ 139
 206     24-28 Kielczyk Julia                                     EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA           24-28/ 139
 221     24-28 Skarbińska Alicja                                  Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA           24-28/ 139
 235     24-28 Kaczkowska Anna                                    Rockstep Radom            POLSKA           24-28/ 139
 201     29-41 Sporek Julia                                       SRTkontrast Poznań        POLSKA           29-41/ 139
 202     29-41 Kozanecka Anita                                    STYLERS DS Bydgoszcz      POLSKA           29-41/ 139
 229     29-41 Mioduchowska Gabriela                              East Side Dance Acad W-w  POLSKA           29-41/ 139
 232     29-41 Sobiechowska Lidka                                 UNIQUE Studio Bydgoszcz   POLSKA           29-41/ 139
 249     29-41 Adaszak Alicja                                     Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA           29-41/ 139
 250     29-41 Rogalska Zuzanna                                   UNIQUE Studio Bydgoszcz   POLSKA           29-41/ 139
 257     29-41 Długokęcka Zuzanna                                 East Side Dance Acad W-w  POLSKA           29-41/ 139
 271     29-41 Długokęcka Gabriela                                East Side Dance Acad W-w  POLSKA           29-41/ 139
 279     29-41 Makieła Oliwia                                     ST STEP  Skawina          POLSKA           29-41/ 139
 288     29-41 Chrebela Nikola                                    Carmen Szczawno           POLSKA           29-41/ 139
 289     29-41 Cierpińska Oliwia                                  Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA           29-41/ 139
 318     29-41 Czarniak Janina                                    Hakiel AT W-wa            POLSKA           29-41/ 139
 326     29-41 Szymczak Oliwia                                    Loocas Dance W-wa         POLSKA           29-41/ 139
 187     42-48 Karwowska Klaudia                                  ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA           42-48/ 139
 211     42-48 Górska Ewa                                         Beast Lublin              POLSKA           42-48/ 139
 216     42-48 Emilia Pondo                                       ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA           42-48/ 139
 226     42-48 Kałek Aleksandra                                   MDS Mandaryna DS W-wa     POLSKA           42-48/ 139
 256     42-48 Domańska Amelia                                    Studio Tańca UDS          POLSKA           42-48/ 139
 264     42-48 Gogłuska Konstancja                                KS FANABERIA Radzymin     POLSKA           42-48/ 139
 314     42-48 Konofał Roksana                                    EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA           42-48/ 139
 222        49 Sztyber Natalia                                    East Side Dance Acad W-w  POLSKA              49/ 139
 217     50-60 Pyk Nikola                                         Carmen Szczawno           POLSKA           50-60/ 139
 219     50-60 Jessica Sadowska                                   ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA           50-60/ 139
 234     50-60 Weber Patrycja                                     STYLERS DS Bydgoszcz      POLSKA           50-60/ 139
 263     50-60 Zwolińska Amelia                                   UNIQUE Studio Bydgoszcz   POLSKA           50-60/ 139
 268     50-60 Oliwia Peryga                                      ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA           50-60/ 139
 275     50-60 Sobkowicz Zuzanna                                  VDC                       POLSKA           50-60/ 139
 290     50-60 Rzšsa Julia                                        ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA           50-60/ 139
 296     50-60 Zdziechowska Aleksandra                            EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA           50-60/ 139
 304     50-60 Jaskóła Lena                                       EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA           50-60/ 139
 317     50-60 Matlak Magdalena                                   R&D SPIN Rumia            POLSKA           50-60/ 139
 327     50-60 Szmytkowska Oliwia                                 VDC                       POLSKA           50-60/ 139
 191     61-75 Nowicka Eliza                                      Carmen Szczawno           POLSKA           61-75/ 139
 204     61-75 Konop Michalina                                    UNIQUE Studio Bydgoszcz   POLSKA           61-75/ 139
 205     61-75 KaŸmierczak Kaja                                   Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA           61-75/ 139
 212     61-75 Musiał Zuzanna                                     UNIQUE Studio Bydgoszcz   POLSKA           61-75/ 139
 220     61-75 Ban Maja                                           DNA Dance Studio ŁódŸ     POLSKA           61-75/ 139
 225     61-75 Wójcik Roksana                                     KS Czarne Stopy           POLSKA           61-75/ 139
 227     61-75 Boyakhchyan Dominika                               ST WENA OLKUSZ            POLSKA           61-75/ 139
 231     61-75 Chodkowska Maja                                    Hakiel AT W-wa            POLSKA           61-75/ 139
 240     61-75 Żarnowska Oliwia                                   ST WENA KRAKÓW            POLSKA           61-75/ 139
 254     61-75 Muszyńska Kalina                                   UNIQUE Studio Bydgoszcz   POLSKA           61-75/ 139
 270     61-75 Kubiak Maria                                       FDA ŁódŸ                  POLSKA           61-75/ 139
 278     61-75 Możdżeń Zofia                                      EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA           61-75/ 139
 292     61-75 Maciuszek Zuzanna                                  ADeeM CT Nowy Sšcz        POLSKA           61-75/ 139
 293     61-75 Zatyka Aleksnadra                                  Hakiel AT W-wa            POLSKA           61-75/ 139
 295     61-75 Szczęsna Małgosia                                  Rockstep Radom            POLSKA           61-75/ 139
 194     76-89 Klotz Wiktoria                                     UNIQUE Studio Bydgoszcz   POLSKA           76-89/ 139
 233     76-89 Pakosz Karolina                                    ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA           76-89/ 139
 236     76-89 Pater Zuzanna                                      R&D SPIN Rumia            POLSKA           76-89/ 139
 248     76-89 Neumann Wiktoria                                   Hakiel AT W-wa            POLSKA           76-89/ 139
 252     76-89 Mazur Wiktoria                                     ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA           76-89/ 139
 260     76-89 Jach Nikola                                        ST STEP  Skawina          POLSKA           76-89/ 139
 265     76-89 Górecka Wiktoria                                   Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA           76-89/ 139
 283     76-89 Łukasiak Aleksandra                                Studio Tańca UDS          POLSKA           76-89/ 139
 285     76-89 Michałowska Zofia                                  EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA           76-89/ 139
 287     76-89 Zajšczkowska Adrianna                              Studio Tańca UDS          POLSKA           76-89/ 139
 308     76-89 Tańcula Eliza                                      Omnia Jawor               POLSKA           76-89/ 139
 312     76-89 Sikorska Pola                                      Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA           76-89/ 139
 315     76-89 Chwajoł Kaja                                       Omnia Jawor               POLSKA           76-89/ 139
 316     76-89 Gutowska Anna                                      Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA           76-89/ 139
 274     90-91 Radtke Natalia                                     EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA           90-91/ 139
 311     90-91 Raczkiewicz Melania                                SRTkontrast Poznań        POLSKA           90-91/ 139
 192    92-105 Ziamek Oliwia                                      UNIQUE Studio Bydgoszcz   POLSKA          92-105/ 139
 196    92-105 Wasiak Zuzanna                                     Loocas Dance W-wa         POLSKA          92-105/ 139
 197    92-105 Cyran Martyna                                      EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA          92-105/ 139
 199    92-105 Chrobak Karolina                                   East Side Dance Acad W-w  POLSKA          92-105/ 139
 208    92-105 Gawrońska Wiktoria                                 East Side Dance Acad W-w  POLSKA          92-105/ 139
 209    92-105 Œwiderska Natalia                                  KS FANABERIA Radzymin     POLSKA          92-105/ 139
 210    92-105 Mackiewicz Matylda                                 Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA          92-105/ 139
 213    92-105 Joœko Greta                                        ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA          92-105/ 139
 230    92-105 Borzemska Zuzanna                                  VDC                       POLSKA          92-105/ 139
 238    92-105 Kusiak Martyna                                     Studio Tańca UDS          POLSKA          92-105/ 139
 241    92-105 Wyroœlak Amelia                                    IDOL Radom                POLSKA          92-105/ 139
 259    92-105 Elwart Sandra                                      UNIQUE Studio Bydgoszcz   POLSKA          92-105/ 139
 284    92-105 Rosenau Nina                                       UNIQUE Studio Bydgoszcz   POLSKA          92-105/ 139
 325    92-105 Hanna Michella                                     ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA          92-105/ 139
 200   106-120 Warszawska Natalia                                 Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA         106-120/ 139
 207   106-120 Mankiewicz-Boczek Malina                           KS Czarne Stopy           POLSKA         106-120/ 139
 214   106-120 Ciesielska Maja                                    MDS Mandaryna DS W-wa     POLSKA         106-120/ 139
 237   106-120 Niemczycka Ewa                                     ST WENA KRAKÓW            POLSKA         106-120/ 139
 239   106-120 Sara Mangold                                       ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA         106-120/ 139
 258   106-120 Kunka Elwira                                       DNA Dance Studio ŁódŸ     POLSKA         106-120/ 139
 261   106-120 Rosłaniec Maria                                    IDOL Radom                POLSKA         106-120/ 139
 273   106-120 Sobieska Zuzanna                                   East Side Dance Acad W-w  POLSKA         106-120/ 139
 276   106-120 Szczecińska Oliwia                                 WKS TRAF                  POLSKA         106-120/ 139
 277   106-120 Olejnik Alicja                                     ST Ulicznego OPP4 Zabrze  POLSKA         106-120/ 139
 282   106-120 Metlak Martyna                                     SRiTSzok                  POLSKA         106-120/ 139
 294   106-120 Domoradzka Maja                                    Carmen Szczawno           POLSKA         106-120/ 139
 300   106-120 Skowrońska Martyna                                 ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA         106-120/ 139
 331   106-120 Marynowska Magdalena                               IDOL Radom                POLSKA         106-120/ 139
 332   106-120 Sawczuk Milena                                     Hakiel AT W-wa            POLSKA         106-120/ 139
 242   121-132 Porębska Julia                                     EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA         121-132/ 139
 243   121-132 Snarska Natalia                                    R&D SPIN Rumia            POLSKA         121-132/ 139
 253   121-132 RudŸ Roksana                                       Studio Tańca UDS          POLSKA         121-132/ 139
 280   121-132 Drzewiecka Weronika                                Hakiel AT W-wa            POLSKA         121-132/ 139
 291   121-132 Klujew Gabriela                                    East Side Dance Acad W-w  POLSKA         121-132/ 139
 298   121-132 Ławeczko Małgorzata                                Hakiel AT W-wa            POLSKA         121-132/ 139
 301   121-132 Czuper Aleksandra                                  Omnia Jawor               POLSKA         121-132/ 139
 306   121-132 Szczesnowska Zofia                                 EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA         121-132/ 139
 307   121-132 Czaplińska Laura                                   UNIQUE Studio Bydgoszcz   POLSKA         121-132/ 139
 309   121-132 Gniecka Zuzanna                                    ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA         121-132/ 139
 313   121-132 Lazurek Julia                                      VDC                       POLSKA         121-132/ 139
 323   121-132 Kloka Emilia                                       R&D SPIN Rumia            POLSKA         121-132/ 139
 188   133-139 Kozajda Agata                                      KS Czarne Stopy           POLSKA         133-139/ 139
 198   133-139 Tuzel Wiktoria                                     ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA         133-139/ 139
 215   133-139 Witkowska Gordiana                                 WKS TRAF                  POLSKA         133-139/ 139
 218   133-139 Jasińska Laura                                     WKS TRAF                  POLSKA         133-139/ 139
 228   133-139 Buszkiewicz Gabriela                               WKS TRAF                  POLSKA         133-139/ 139
 305   133-139 Bandura Kalina                                     ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA         133-139/ 139
 328   133-139 Kwiatkowska-Masica Alicja                          KS Czarne Stopy           POLSKA         133-139/ 139
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na poczštek

Dokumentacja, Runda 1/32 Finału
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo dz., Styl: Hip-Hop
-------------------------------
     1                       
Nr   ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-------------------------------
 187 XXXX  X  5     5     48-72
 188          0     0          
 189 XX XX X  5     5     48-72
 190 XX XXXX  6     6     22-47
 191 XXXXXXX  7     7      1-21
 192  XXX     3     3          
 194 XX X  X  4     4     73-91
 195 XXXXXXX  7     7      1-21
 196 X  XX    3     3          
 197 X X   X  3     3          
 198          0     0          
 199  X XX    3     3          
 200    XX    2     2          
 201 XX XX X  5     5     48-72
 202  XXXX X  5     5     48-72
 203 XX XXX   5     5     48-72
 204 XXXX XX  6     6     22-47
 205 X X XX   4     4     73-91
 206 XXXXXXX  7     7      1-21
 207    X  X  2     2          
 208 X  X  X  3     3          
 209  X XX    3     3          
 210    XX X  3     3          
 211 XX  XX   4     4     73-91
 212 X  XXXX  5     5     48-72
 213 XX   X   3     3          
 214      XX  2     2          
 215          0     0          
 216 XXXXX X  6     6     22-47
 217 XXXXXXX  7     7      1-21
 218          0     0          
 219  X X XX  4     4     73-91
 220  XXXX    4     4     73-91
 221 X XXXXX  6     6     22-47
 222  XXXX    4     4     73-91
 223 XXXXXXX  7     7      1-21
 224 XXXXXXX  7     7      1-21
 225 X XXXXX  6     6     22-47
 226 XXX XXX  6     6     22-47
 227  XX  XX  4     4     73-91
 228          0     0          
 229 XXX XXX  6     6     22-47
 230   XX X   3     3          
 231   XXX X  4     4     73-91
 232 XXXXXX   6     6     22-47
 233 XXX   X  4     4     73-91
 234 X XXX X  5     5     48-72
 235 XXXXXXX  7     7      1-21
 236 X X  XX  4     4     73-91
 237  X   X   2     2          
 238 X   X X  3     3          
 239  XX      2     2          
 240 XXXX XX  6     6     22-47
 241  XX   X  3     3          
 242     X    1     1          
 243   X      1     1          
 244 XXXXXXX  7     7      1-21
 245 XXXXXXX  7     7      1-21
 246  XXX XX  5     5     48-72
 247 XXXXXXX  7     7      1-21
 248   XXXX   4     4     73-91
 249 XXXXX X  6     6     22-47
 250 XXXX XX  6     6     22-47
 252 X XXX    4     4     73-91
 253     X    1     1          
 254  XXX XX  5     5     48-72
 255   XXXXX  5     5     48-72
 256 XXXXXXX  7     7      1-21
 257 XX  XXX  5     5     48-72
 258    X X   2     2          
 259  XXX     3     3          
 260    XXXX  4     4     73-91
 261   X  X   2     2          
 262 XXXXXXX  7     7      1-21
 263  XXXX X  5     5     48-72
 264 XX XXXX  6     6     22-47
 265 XXXXXX   6     6     22-47
 268 X  XXXX  5     5     48-72
 269 XXXXXXX  7     7      1-21
 270 XX XXXX  6     6     22-47
 271  XX XX   4     4     73-91
 272 XXXX X   5     5     48-72
 273     XX   2     2          
 274  XXXXX   5     5     48-72
 275 XXXX XX  6     6     22-47
 276   X   X  2     2          
 277   X   X  2     2          
 278 X X XXX  5     5     48-72
 279 XXXXXXX  7     7      1-21
 280   X      1     1          
 281 XXX XXX  6     6     22-47
 282     XX   2     2          
 283 XXX XX   5     5     48-72
 284 XXX      3     3          
 285 X X XX   4     4     73-91
 286 XXXXXXX  7     7      1-21
 287 XXXX XX  6     6     22-47
 288 XXXXXXX  7     7      1-21
 289  XXXX X  5     5     48-72
 290 XXX  X   4     4     73-91
 291 X        1     1          
 292 X X  XX  4     4     73-91
 293 XXXXXX   6     6     22-47
 294 X    X   2     2          
 295 X XXXXX  6     6     22-47
 296 XX XXXX  6     6     22-47
 297 XXXXXXX  7     7      1-21
 298   X      1     1          
 299 XXXXXXX  7     7      1-21
 300    XX    2     2          
 301    X     1     1          
 302 XXXXXXX  7     7      1-21
 303  XXX XX  5     5     48-72
 304 XXX  XX  5     5     48-72
 305          0     0          
 306      X   1     1          
 307  X       1     1          
 308  X XXX   4     4     73-91
 309 X        1     1          
 310 XX  XXX  5     5     48-72
 311 XXX X X  5     5     48-72
 312 XX XXXX  6     6     22-47
 313       X  1     1          
 314 XX XXX   5     5     48-72
 315 X  XXX   4     4     73-91
 316 XXXXXXX  7     7      1-21
 317 XX XXXX  6     6     22-47
 318 X XXXXX  6     6     22-47
 319  XXXXXX  6     6     22-47
 323       X  1     1          
 324 XX XXXX  6     6     22-47
 325 XX  X    3     3          
 326 XX  XXX  5     5     48-72
 327 XXX X X  5     5     48-72
 328          0     0          
 329 XXXX XX  6     6     22-47
 330 XXXXXXX  7     7      1-21
 331   X   X  2     2          
 332 X X      2     2          
-------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/16 Finału
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo dz., Styl: Hip-Hop
-------------------------------
     1                       
Nr   ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-------------------------------
 187 X  XXXX  5     5     20-36
 189  X XXX   4     4     37-49
 190  XXXXX   5     5     20-36
 191   X X    2     2          
 194 X        1     1          
 195 XXXX XX  6     6      9-19
 201  XXXXXX  6     6      9-19
 202  XX XXX  5     5     20-36
 203 XXX XX   5     5     20-36
 204 X X      2     2          
 205 X   X    2     2          
 206 XX XX X  5     5     20-36
 211 XXX XX   5     5     20-36
 212 X     X  2     2          
 216 XX X  X  4     4     37-49
 217  X X  X  3     3          
 219 X    XX  3     3          
 220  X  X    2     2          
 221 X  X XX  4     4     37-49
 222   XXXX   4     4     37-49
 223 XXXXXXX  7     7       1-8
 224 XXXXXXX  7     7       1-8
 225   XX     2     2          
 226   X XXX  4     4     37-49
 227  XX      2     2          
 229 XX  XXX  5     5     20-36
 231   X X    2     2          
 232  XX X X  4     4     37-49
 233   X      1     1          
 234 XX    X  3     3          
 235 X  XXXX  5     5     20-36
 236       X  1     1          
 240 X X      2     2          
 244 XX XXXX  6     6      9-19
 245 XX XXXX  6     6      9-19
 246   XXXXX  5     5     20-36
 247 XXXXXXX  7     7       1-8
 248     X    1     1          
 249  X  XXX  4     4     37-49
 250 X  X XX  4     4     37-49
 252 X        1     1          
 254  XX      2     2          
 255 XXX XX   5     5     20-36
 256  XX  XX  4     4     37-49
 257 XXX X X  5     5     20-36
 260    X     1     1          
 262 XXXXXXX  7     7       1-8
 263   XX  X  3     3          
 264  X XXXX  5     5     20-36
 265    X     1     1          
 268  X XX    3     3          
 269 XXXXXXX  7     7       1-8
 270    X X   2     2          
 271 XX XX    4     4     37-49
 272 XXXX  X  5     5     20-36
 274          0     0          
 275 X    XX  3     3          
 278 X   X    2     2          
 279 XXX XX   5     5     20-36
 281 XXX XXX  6     6      9-19
 283      X   1     1          
 285      X   1     1          
 286 XXXXX X  6     6      9-19
 287 X        1     1          
 288 X XXXXX  6     6      9-19
 289  X XXX   4     4     37-49
 290  XXX     3     3          
 292    X  X  2     2          
 293  XX      2     2          
 295   X   X  2     2          
 296    XXX   3     3          
 297 XXXXXXX  7     7       1-8
 299 XXXX XX  6     6      9-19
 302 XXXXXXX  7     7       1-8
 303 XXXXXXX  7     7       1-8
 304 X    XX  3     3          
 308   X      1     1          
 310  XX XXX  5     5     20-36
 311          0     0          
 312  X       1     1          
 314 X  XXX   4     4     37-49
 315    X     1     1          
 316 X        1     1          
 317  XX  X   3     3          
 318 X XXXXX  6     6      9-19
 319   XX XX  4     4     37-49
 324 XXXX XX  6     6      9-19
 326 X XXX X  5     5     20-36
 327  X XX    3     3          
 329 XXXX  X  5     5     20-36
 330 XXXXXX   6     6      9-19
-------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/8 Finału
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo dz., Styl: Hip-Hop
-------------------------------
     1                       
Nr   ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-------------------------------
 187    X     1     1          
 189 XXX      3     3          
 190   XX X   3     3          
 195 XXXXXXX  7     7       1-4
 201   X X    2     2          
 202  X  X    2     2          
 203 XXX  X   4     4     17-23
 206  X X X   3     3          
 211  X       1     1          
 216 X        1     1          
 221   XXX    3     3          
 222          0     0          
 223 XXXXXXX  7     7       1-4
 224 XXXXX X  6     6       5-8
 226     X    1     1          
 229 X     X  2     2          
 232  X X     2     2          
 235 X   XX   3     3          
 244 XXXXXXX  7     7       1-4
 245 XXX  X   4     4     17-23
 246 X XXXXX  6     6       5-8
 247 XXX X    4     4     17-23
 249   X   X  2     2          
 250    X X   2     2          
 255  XX XXX  5     5      9-16
 256  X       1     1          
 257     X X  2     2          
 262 XX XX X  5     5      9-16
 264    X     1     1          
 269 X XXXXX  6     6       5-8
 271 XX       2     2          
 272 XX X X   4     4     17-23
 279      XX  2     2          
 281  XX X X  4     4     17-23
 286 X XX XX  5     5      9-16
 288    XX    2     2          
 289   X X    2     2          
 297 X XX XX  5     5      9-16
 299 XX X XX  5     5      9-16
 302 X X XXX  5     5      9-16
 303  X  XXX  4     4     17-23
 310  X XXXX  5     5      9-16
 314       X  1     1          
 318 X    X   2     2          
 319  XXX XX  5     5      9-16
 324 X XXXXX  6     6       5-8
 326 X   X    2     2          
 329  XXX  X  4     4     17-23
 330 XXXXXXX  7     7       1-4
-------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo dz., Styl: Hip-Hop
-------------------------------
     1                       
Nr   ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-------------------------------
 195 XXXX XX  6     6       1-2
 203 XX  XX   4     4      8-12
 223  XX XX   4     4      8-12
 224   X  X   2     2          
 244 XX XXXX  6     6       1-2
 245  X  X    2     2          
 246   X   X  2     2          
 247    XX    2     2          
 255 X X  XX  4     4      8-12
 262  XXX  X  4     4      8-12
 269 X  XXXX  5     5       3-7
 272 XX X     3     3          
 281   X X X  3     3          
 286 X   X    2     2          
 297 X XX XX  5     5       3-7
 299 XX X XX  5     5       3-7
 302 X X X    3     3          
 303  XX  X   3     3          
 310  X  XX   3     3          
 319   XXXXX  5     5       3-7
 324 X  X     2     2          
 329  XXX  X  4     4      8-12
 330 XX XX X  5     5       3-7
-------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo dz., Styl: Hip-Hop
-------------------------------
     1                       
Nr   ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-------------------------------
 195 XXX XX   5     5       1-4
 203   X      1     1          
 223  X  XX   3     3          
 244 XX X XX  5     5       1-4
 255   X XXX  4     4       5-8
 262          0     0          
 269 X  XX X  4     4       5-8
 297      XX  2     2          
 299 XX XX    4     4       5-8
 319   XX XX  4     4       5-8
 329 XXXX  X  5     5       1-4
 330 XXXXX    5     5       1-4
-------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo dz., Styl: Hip-Hop
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 195 1327322 2,0    2,0    2
 244 2162111 1,0    1,0    1
 255 5818443 3,0    3,0    3
 269 7781274 8,0    8,0    8
 299 3255657 4,0    4,0    4
 319 8634735 5,0    5,0    5
 329 4473886 7,0    7,0    7
 330 6546568 6,0    6,0    6
----------------------------
Na poczštek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo ch., Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowoœć    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Łukasiak                  Anna                      Lublin               
B       KaŸmierczak               Jolanta                   Bydgoszcz            
C       Lebiest                   Rafał                     Kraków               
D       Kuczyński                 Wojciech                  Warszawa             
E       Sieraszewski              Piotr                     Kalisz               
F       Radczak                   Dominik                   Poznań               
G       Łšcki                     Bartłomiej                Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------             
1       Wasilczuk                 Marlena                   Lublin               
2       Gawron                    Michał                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo ch., Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.   K
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 462         1 Woch Gracjan                                       DNA Dance Studio ŁódŸ     POLSKA               1/  28   1
 459         2 Borkowski Oskar                                    Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA               2/  28   2
 463         3 Szmelc Michał                                      UNIQUE Studio Bydgoszcz   POLSKA               3/  28   3
 469         4 Wiœniewski Oliwier                                 Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA               4/  28   4
 467         5 Lewandowski Jan                                    East Side Dance Acad W-w  POLSKA               5/  28   5
 464         6 Dolewka Paweł                                      EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA               6/  28   6
 457       7-9 Zawiliński Bartosz                                 EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA             7-9/  28   8
 471       7-9 Kulikowski Michał                                  EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA             7-9/  28   9
 473       7-9 Raj Grzegorz                                       DNA Dance Studio ŁódŸ     POLSKA             7-9/  28   7
 454     10-11 Nawara Miłosz                                      Kdance Jawor              POLSKA           10-11/  28  11
 461     10-11 Vargas Mateusz                                     East Side Dance Acad W-w  POLSKA           10-11/  28  10
 453     12-13 Gerasik Sebastian                                  EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA           12-13/  28  13
 468     12-13 Adamski Wiktor                                     ST WENA OLKUSZ            POLSKA           12-13/  28  12
 447     14-16 Kubinowski Kacper                                  East Side Dance Acad W-w  POLSKA           14-16/  28
 472     14-16 Podbucki Wojtek                                    WKS TRAF                  POLSKA           14-16/  28
 474     14-16 Krajewski Robert                                   SRTkontrast Poznań        POLSKA           14-16/  28
 452     17-22 Biernacki Igor                                     JAST Jarocin              POLSKA           17-22/  28
 455     17-22 Borkowski Tomasz                                   East Side Dance Acad W-w  POLSKA           17-22/  28
 456     17-22 Krzanowski Julian                                  UNIQUE Studio Bydgoszcz   POLSKA           17-22/  28
 458     17-22 Nowak Błażej                                       IDOL Radom                POLSKA           17-22/  28
 460     17-22 Koj Kacper                                         R&D SPIN Rumia            POLSKA           17-22/  28
 466     17-22 Głogowski Macel                                    Rockstep Radom            POLSKA           17-22/  28
 448     23-24 Niziński Wojciech                                  Carmen Szczawno           POLSKA           23-24/  28
 470     23-24 Czubocha Mateusz                                   ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA           23-24/  28
 449     25-28 Zowal Szymon                                       WKS TRAF                  POLSKA           25-28/  28
 450     25-28 Kacprzak Mariusz                                   KS Czarne Stopy           POLSKA           25-28/  28
 451     25-28 Gigiel Michał                                      ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA           25-28/  28
 465     25-28 Godyń Konrad                                       FLEX Wrocław              POLSKA           25-28/  28
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na poczštek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo ch., Styl: Hip-Hop
-------------------------------
     1                       
Nr   ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-------------------------------
 447   XX X   3     3          
 448 X        1     1          
 449          0     0          
 450          0     0          
 451          0     0          
 452 XX       2     2          
 453   XXXXX  5     5      9-12
 454 XXXXXXX  7     7       1-3
 455 X  X     2     2          
 456   X X    2     2          
 457 XXX XX   5     5      9-12
 458    X  X  2     2          
 459 XX XXXX  6     6       4-8
 460     X X  2     2          
 461 XXXXX X  6     6       4-8
 462 XXXXXXX  7     7       1-3
 463 XXXXXXX  7     7       1-3
 464 XXX XXX  6     6       4-8
 465          0     0          
 466   X X    2     2          
 467 XX XXXX  6     6       4-8
 468 XXX   X  4     4        13
 469 XX X XX  5     5      9-12
 470  X       1     1          
 471  XXX XX  5     5      9-12
 472    XXX   3     3          
 473 XXXX XX  6     6       4-8
 474   X XX   3     3          
-------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo ch., Styl: Hip-Hop
-------------------------------
     1                       
Nr   ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-------------------------------
 453          0     0          
 454     X    1     1          
 457    XXX   3     3          
 459 XXXXXXX  7     7       1-2
 461  X       1     1          
 462 XXXXXXX  7     7       1-2
 463 X XX  X  4     4       4-6
 464 X X X X  4     4       4-6
 467 XXX XX   5     5         3
 468          0     0          
 469 XX X X   4     4       4-6
 471  XX   X  3     3          
 473    X XX  3     3          
-------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo ch., Styl: Hip-Hop
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 459 2131323 2,0    2,0    2
 462 1212141 1,0    1,0    1
 463 3323212 3,0    3,0    3
 464 6655565 6,0    6,0    6
 467 5546634 5,0    5,0    5
 469 4464456 4,0    4,0    4
----------------------------
Na poczštek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Duety, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowoœć    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
B       Pankowski                 Jakub                     Radom                
C       Niezgoda                  Artur                     Żagań                
D       Markiewicz                Iwona                     Poznań               
E       Adamiec                   Izabela                   Wrocław              
F       Ligocka-Więch             Lidia                     ŁódŸ                 
G       Lebiest                   Rafał                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------            
1       Wasilczuk                 Marlena                   Lublin               
2       Gawron                    Michał                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Duety, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.   K
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 582         1 Boyakhchyan Dominika, Tomsia Iga                   ST WENA OLKUSZ            POLSKA               1/  53   1
 611         2 Baranowski Paris, Malepszy Maria                   East Side Dance Acad W-w  POLSKA               2/  53   2
 584         3 Pietrzak Oliwia, Sporek Julia                      SRTkontrast Poznań        POLSKA               3/  53   3
 609         4 Jaskóła Lena, Zdziechowska Aleksandra              EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA               4/  53   4
 606         5 Długokęcka Gabriela, Gawrońska Wiktoria            East Side Dance Acad W-w  POLSKA               5/  53   5
 596       6-8 Lewenda Nikola, Sztyber Natalia                    East Side Dance Acad W-w  POLSKA             6-8/  53   8
 602       6-8 Kozanecka Anita, Weber Patrycja                    STYLERS DS Bydgoszcz      POLSKA             6-8/  53   7
 608       6-8 Jennifer Sadowska, Jessica Sadowska                ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA             6-8/  53   6
 571      9-10 Maciuszek Zuzanna, Migacz Natalia                  ADeeM CT Nowy Sšcz        POLSKA            9-10/  53   9
 616      9-10 Czumaj Oliwia, Opara Oliwia                        East Side Dance Acad W-w  POLSKA            9-10/  53  10
 593     11-12 Caglar Eva, Caglar Vanessa                         EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA           11-12/  53  12
 599     11-12 Nowak Sawin, Skarbińska Alicja                     Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA           11-12/  53  11
 565     13-14 Kuczkowska Julia, Lewandowski Jan                  East Side Dance Acad W-w  POLSKA           13-14/  53
 590     13-14 Krajewski Robert, Raczkiewicz Melania              SRTkontrast Poznań        POLSKA           13-14/  53
 575     15-19 Aderek Zuzanna, Staszałek Magda                    Rockstep Radom            POLSKA           15-19/  53
 579     15-19 Głogowski Macel, Górka Oliwia                      Rockstep Radom            POLSKA           15-19/  53
 587     15-19 Radtke Natalia, Seider Zofia                       EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA           15-19/  53
 600     15-19 Długokęcka Zuzanna, Dobosz Izabela                 East Side Dance Acad W-w  POLSKA           15-19/  53
 605     15-19 Palmowska Tosia, Sławińska Aleksandra              Rockstep Radom            POLSKA           15-19/  53
 573     20-23 Gerasik Sebastian, Hołdak Adam                     EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA           20-23/  53
 580     20-23 Raj Grzegorz, Woch Gracjan                         DNA Dance Studio ŁódŸ     POLSKA           20-23/  53
 588     20-23 Badek Nikola, Nowakowska Nina                      DNA Dance Studio ŁódŸ     POLSKA           20-23/  53
 603     20-23 Ilska Zuzanna, Kamińska Zuzanna                    EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA           20-23/  53
 564     24-25 Kaczkowska Anna, Kaczkowska Marta                  Rockstep Radom            POLSKA           24-25/  53
 577     24-25 Szmytkowska Oliwia, Zhang Marcin                   VDC                       POLSKA           24-25/  53
 566     26-32 Jakimiuk Helena, Wiœniewska Fabienne               MDS Mandaryna DS W-wa     POLSKA           26-32/  53
 572     26-32 Cieœlewicz Adrianna, Ratajska Maria                UNIQUE Studio Bydgoszcz   POLSKA           26-32/  53
 574     26-32 Natasza Peryga, Oliwia Peryga                      ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA           26-32/  53
 576     26-32 Kornacka Daria, Ziamek Oliwia                      UNIQUE Studio Bydgoszcz   POLSKA           26-32/  53
 585     26-32 Mostowska Zuzanna, Szczęsna Małgosia               Rockstep Radom            POLSKA           26-32/  53
 586     26-32 Ciesielska Maja, Zastawna Kaja                     MDS Mandaryna DS W-wa     POLSKA           26-32/  53
 613     26-32 Kielczyk Julia, Szczesnowska Zofia                 EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA           26-32/  53
 589     33-36 Gšsiennica Gładczan Olimpia, Mackiewicz Matylda    Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA           33-36/  53
 594     33-36 Karwowska Klaudia, Tuzel Wiktoria                  ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA           33-36/  53
 601     33-36 Makieła Oliwia, Œwirek Julia                       ST STEP  Skawina          POLSKA           33-36/  53
 610     33-36 Antowska Magdalena, Drzewiecka Zofia               Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA           33-36/  53
 568     37-42 Frankowska Julia, Michałowska Zofia                EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA           37-42/  53
 569     37-42 Wasiak Zuzanna, Żabińska Helena                    Loocas Dance W-wa         POLSKA           37-42/  53
 581     37-42 Klotz Wiktoria, Krzanowski Julian                  UNIQUE Studio Bydgoszcz   POLSKA           37-42/  53
 597     37-42 Hasiura Katarzyna, Kunka Elwira                    DNA Dance Studio ŁódŸ     POLSKA           37-42/  53
 607     37-42 Chwajoł Kaja, Tańcula Eliza                        Omnia Jawor               POLSKA           37-42/  53
 614     37-42 Czarniak Janina, Zatyka Aleksnadra                 Hakiel AT W-wa            POLSKA           37-42/  53
 563     43-53 Józefacka Maja, Wójcik Roksana                     KS Czarne Stopy           POLSKA           43-53/  53
 567     43-53 Górecka Wiktoria, Sikorska Pola                    Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA           43-53/  53
 570     43-53 Jarecka Wiktoria, Sobieska Zuzanna                 East Side Dance Acad W-w  POLSKA           43-53/  53
 583     43-53 Czapnik Aleksandra, Mankiewicz-Boczek Malina       KS Czarne Stopy           POLSKA           43-53/  53
 591     43-53 Chodkowska Maja, Drzewiecka Weronika               Hakiel AT W-wa            POLSKA           43-53/  53
 592     43-53 Janas Zuzanna, Kasztelaniec Hanna                  WKS TRAF                  POLSKA           43-53/  53
 598     43-53 Neumann Wiktoria, Sawczuk Milena                   Hakiel AT W-wa            POLSKA           43-53/  53
 604     43-53 Greta Joœko, Nadia Polak                           ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA           43-53/  53
 612     43-53 Bandura Kalina, Rzšsa Julia                        ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA           43-53/  53
 615     43-53 Koj Kacper, Snarska Natalia                        R&D SPIN Rumia            POLSKA           43-53/  53
 619     43-53 Chanke Karolina, Kowalczuk Jakub                   EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA           43-53/  53
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na poczštek

Dokumentacja, Runda 1/16 Finału
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Duety, Styl: Hip-Hop
-------------------------------
     1                       
Nr   ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-------------------------------
 563  XX  XX  4     4     50-53
 564 XXXXXXX  7     7      1-31
 565 XXXXXXX  7     7      1-31
 566 XXXXXXX  7     7      1-31
 567 XXX  XX  5     5     45-49
 568 XXXXX X  6     6     32-44
 569 XXXXXXX  7     7      1-31
 570 XX XXXX  6     6     32-44
 571 XXXXXXX  7     7      1-31
 572 XXXXXXX  7     7      1-31
 573 XXXXXXX  7     7      1-31
 574 XXXXXXX  7     7      1-31
 575  XXXXXX  6     6     32-44
 576 XXXXXXX  7     7      1-31
 577 XXXXXXX  7     7      1-31
 579 XXXXXXX  7     7      1-31
 580 XXXXXXX  7     7      1-31
 581 XXXXXXX  7     7      1-31
 582 XXX XXX  6     6     32-44
 583 XXXXXX   6     6     32-44
 584 XXXXXXX  7     7      1-31
 585 XXXXXXX  7     7      1-31
 586  XXXXXX  6     6     32-44
 587 XXXXXXX  7     7      1-31
 588 XXXX X   5     5     45-49
 589 XXXXXXX  7     7      1-31
 590 XXXXXXX  7     7      1-31
 591 XXXXXXX  7     7      1-31
 592 XX X  X  4     4     50-53
 593 XXXXXXX  7     7      1-31
 594 XXXX XX  6     6     32-44
 596 XXXXXXX  7     7      1-31
 597 XXXXXXX  7     7      1-31
 598 XXXXXX   6     6     32-44
 599 XXXXXXX  7     7      1-31
 600 X XXXXX  6     6     32-44
 601  XX X X  4     4     50-53
 602 XXXXXXX  7     7      1-31
 603 XXXXXXX  7     7      1-31
 604 XXXXXX   6     6     32-44
 605 XX XXXX  6     6     32-44
 606 XXXXXXX  7     7      1-31
 607 XXX XX   5     5     45-49
 608 X XXXXX  6     6     32-44
 609 XXXXXXX  7     7      1-31
 610 XX XXXX  6     6     32-44
 611 XXXXXXX  7     7      1-31
 612   XXX X  4     4     50-53
 613 X  XXXX  5     5     45-49
 614 X XXX X  5     5     45-49
 615 XXXXXXX  7     7      1-31
 616 XXXXXXX  7     7      1-31
 619 XXXXXXX  7     7      1-31
-------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/8 Finału
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Duety, Styl: Hip-Hop
-------------------------------
     1                       
Nr   ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-------------------------------
 563          0     0          
 564 X  XXX   4     4     19-25
 565 XXXXX    5     5     11-18
 566  X   XX  3     3          
 567          0     0          
 568       X  1     1          
 569  X       1     1          
 570          0     0          
 571  X XX X  4     4     19-25
 572 X X   X  3     3          
 573 X  XXX   4     4     19-25
 574   X X X  3     3          
 575  XXX XX  5     5     11-18
 576 X X   X  3     3          
 577 XX X X   4     4     19-25
 579  XXX XX  5     5     11-18
 580 XXX X    4     4     19-25
 581  X       1     1          
 582 XXXXXXX  7     7       1-5
 583          0     0          
 584 XXXXXXX  7     7       1-5
 585   X X X  3     3          
 586 X X  X   3     3          
 587 XXXXXXX  7     7       1-5
 588 XXXX X   5     5     11-18
 589  X X     2     2          
 590 X XXXXX  6     6      6-10
 591          0     0          
 592          0     0          
 593 X   XXX  4     4     19-25
 594  X   X   2     2          
 596 XX XX X  5     5     11-18
 597    X     1     1          
 598          0     0          
 599 XXXXXXX  7     7       1-5
 600 X  XXXX  5     5     11-18
 601   X  X   2     2          
 602 XXXXXX   6     6      6-10
 603  XXXX    4     4     19-25
 604          0     0          
 605 X X XXX  5     5     11-18
 606 XXXXX X  6     6      6-10
 607     X    1     1          
 608 X XXXXX  6     6      6-10
 609  X XXXX  5     5     11-18
 610  XX      2     2          
 611 XXXXXXX  7     7       1-5
 612          0     0          
 613 X    XX  3     3          
 614   X      1     1          
 615          0     0          
 616 XX XXXX  6     6      6-10
 619          0     0          
-------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Duety, Styl: Hip-Hop
-------------------------------
     1                       
Nr   ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-------------------------------
 564          0     0          
 565 X X X    3     3          
 571  XXXX    4     4     11-12
 573  X       1     1          
 575   X  X   2     2          
 577          0     0          
 579    X X   2     2          
 580 X        1     1          
 582 XXX X X  5     5      6-10
 584 XX  XX   4     4     11-12
 587   XX     2     2          
 588   X      1     1          
 590    X XX  3     3          
 593 X X XXX  5     5      6-10
 596 XX XXXX  6     6       2-5
 599   XXXXX  5     5      6-10
 600  X  X    2     2          
 602 XXXX  X  5     5      6-10
 603       X  1     1          
 605 X    X   2     2          
 606 XX XXXX  6     6       2-5
 608 XXXX  X  5     5      6-10
 609 XXXXXXX  7     7         1
 611  XXXXXX  6     6       2-5
 616 XX XXXX  6     6       2-5
-------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Duety, Styl: Hip-Hop
-------------------------------
     1                       
Nr   ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-------------------------------
 571   XX     2     2          
 582 XX XXXX  6     6       1-2
 584  XXXXX   5     5       3-5
 593  X       1     1          
 596 X X   X  3     3          
 599      X   1     1          
 602 XXX      3     3          
 606 XX XX X  5     5       3-5
 608   X  XX  3     3          
 609 X  XXXX  5     5       3-5
 611 XXXXXX   6     6       1-2
 616     X X  2     2          
-------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Duety, Styl: Hip-Hop
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 582 2133131 1,0    1,0    1
 584 5352215 3,0    3,0    3
 606 3524552 5,0    5,0    5
 609 4445424 4,0    4,0    4
 611 1211343 2,0    2,0    2
----------------------------
Na poczštek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Grupy Open, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowoœć    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Adamiec                   Izabela                   Wrocław              
B       Ligocka-Więch             Lidia                     ŁódŸ                 
C       Lebiest                   Rafał                     Kraków               
D       Kuczyński                 Wojciech                  Warszawa             
E       Sieraszewski              Piotr                     Kalisz               
F       Radczak                   Dominik                   Poznań               
G       Łšcki                     Bartłomiej                Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------            
1       Wasilczuk                 Marlena                   Lublin               
2       Gawron                    Michał                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Grupy Open, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.   K
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 703         1 JUNIOR WENA SQUAD                                  ST WENA OLKUSZ            POLSKA               1/  26   1
 702         2 WOLF Junior                                        Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA               2/  26   2
 690         3 WENA JUNIOR                                        ST WENA KRAKÓW            POLSKA               3/  26   3
 699         4 ROCKSTEP JUNIOR CREW                               Rockstep Radom            POLSKA               4/  26   4
 691         5 East Side Crew Junior                              East Side Dance Acad W-w  POLSKA               5/  26   5
 698         6 WOLF Girls                                         Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA               6/  26   6
 692       7-8 FURIA                                              SRTkontrast Poznań        POLSKA             7-8/  26   8
 705       7-8 MDS JUNIOR                                         MDS Mandaryna DS W-wa     POLSKA             7-8/  26   7
 695         9 No Limit juniors                                   NLDA Nowy Sšcz            POLSKA               9/  26
 707        10 MINI Q2                                            UNIQUE Studio Bydgoszcz   POLSKA              10/  26
 708        11 ROCKSTEP JUNIOR TEAM                               Rockstep Radom            POLSKA              11/  26
 686     12-15 RYTM Junior                                        Zesp Tań NowoczKoœcierzy  POLSKA           12-15/  26
 689     12-15 DNA JUNIOR                                         DNA Dance Studio ŁódŸ     POLSKA           12-15/  26
 694     12-15 MINI Q4                                            UNIQUE Studio Bydgoszcz   POLSKA           12-15/  26
 700     12-15 STEP JUNIOR                                        ST STEP  Skawina          POLSKA           12-15/  26
 696     16-17 IDOL Radom                                         IDOL Radom                POLSKA           16-17/  26
 697     16-17 HAT TABU JUNIOR                                    Hakiel AT W-wa            POLSKA           16-17/  26
 684     18-22 Variaty Junior                                     VDC                       POLSKA           18-22/  26
 687     18-22 She-WOLVES                                         Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA           18-22/  26
 693     18-22 KS Czarne Stopy                                    KS Czarne Stopy           POLSKA           18-22/  26
 704     18-22 KS Czarne Stopy                                    KS Czarne Stopy           POLSKA           18-22/  26
 706     18-22 Junior SQUAD Spin                                  R&D SPIN Rumia            POLSKA           18-22/  26
 683     23-26 Twist                                              Twist Białystok           POLSKA           23-26/  26
 685     23-26 LoocasTeam KASHTANY                                Loocas Dance W-wa         POLSKA           23-26/  26
 688     23-26 OMNIA JUNIOR                                       Omnia Jawor               POLSKA           23-26/  26
 701     23-26 LoocasTeam Junior                                  Loocas Dance W-wa         POLSKA           23-26/  26
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na poczštek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Grupy Open, Styl: Hip-Hop
-------------------------------
     1                       
Nr   ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-------------------------------
 683          0     0          
 684      X   1     1          
 685          0     0          
 686 XX   X   3     3          
 687   X      1     1          
 688          0     0          
 689  X X X   3     3          
 690 XXXXXXX  7     7       1-6
 691 XXXX XX  6     6      7-10
 692 XX XXXX  6     6      7-10
 693     X    1     1          
 694 X X   X  3     3          
 695 X X X X  4     4        11
 696    X X   2     2          
 697  X X     2     2          
 698 XXXXXXX  7     7       1-6
 699 XXXXXXX  7     7       1-6
 700  XX X    3     3          
 701          0     0          
 702 XXXXXXX  7     7       1-6
 703 XXXXXXX  7     7       1-6
 704       X  1     1          
 705 XXXXXXX  7     7       1-6
 706     X    1     1          
 707 XXXXX X  6     6      7-10
 708 X XXXXX  6     6      7-10
-------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Grupy Open, Styl: Hip-Hop
-------------------------------
     1                       
Nr   ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-------------------------------
 690 XXXXXXX  7     7         1
 691 XXXX XX  6     6       2-3
 692 XXX      3     3          
 695 X   X    2     2          
 698  X XXXX  5     5       4-5
 699 XXXXX X  6     6       2-3
 702    XXXX  4     4         6
 703 X X XXX  5     5       4-5
 705  X X X   3     3          
 707   X      1     1          
 708          0     0          
-------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Grupy Open, Styl: Hip-Hop
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 690 5135334 3,0    3,0    3
 691 4251555 5,0    5,0    5
 698 6646666 6,0    6,0    6
 699 1424442 4,0    4,0    4
 702 3363223 2,0    2,0    2
 703 2512111 1,0    1,0    1
----------------------------
Na poczštek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Formacje, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowoœć    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
B       Markiewicz                Iwona                     Poznań               
C       Adamiec                   Izabela                   Wrocław              
D       Ligocka-Więch             Lidia                     ŁódŸ                 
E       Kuczyński                 Wojciech                  Warszawa             
F       Sieraszewski              Piotr                     Kalisz               
G       Łšcki                     Bartłomiej                Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wasilczuk                 Marlena                   Lublin               
2       Gawron                    Michał                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Formacje, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 760         1 Junior WENA SQUAD                                  Szkoła Tańca WENA KRAKÓW  POLSKA               1/  15   
 751         2 East Side Crew Junior                              East Side Dance Acad W-w  POLSKA               2/  15   
 756         3 WOLF Junior                                        Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA               3/  15   
 752         4 UDS Junior                                         UDS Lublin                POLSKA               4/  15   
 763         5 DNA Junior                                         DNA Dance Studio          POLSKA               5/  15   
 755       6-8 Killer WOLVES                                      Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA             6-8/  15   
 761       6-8 IDOL Radom                                         IDOL                      POLSKA             6-8/  15
 762       6-8 ROCKSTEP JUNIOR TEAM                               Rockstep Radom            POLSKA             6-8/  15
 750      9-13 Szok Juniorzy                                      SRiTSzok                  POLSKA            9-13/  15
 754      9-13 ALL IN CREW                                        EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA            9-13/  15
 757      9-13 ROCKSTEP JUNIOR CREW                               Rockstep Radom            POLSKA            9-13/  15
 759      9-13 SWAGG JUNIORS - EGURROLA                           EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA            9-13/  15
 764      9-13 Blackout Junior                                    Explozja Tańca            POLSKA            9-13/  15
 758        14 STEP JUNIOR                                        ST STEP  Skawina          POLSKA              14/  15
 753        15 KS Czarne Stopy                                    KS Czarne Stopy           POLSKA              15/  15
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na poczštek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Formacje, Styl: Hip-Hop
-------------------------------
     1                       
Nr   ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-------------------------------
 750 XXXX  X  5     5     12-13
 751 XXXXXXX  7     7       1-7
 752 XXXXXXX  7     7       1-7
 753          0     0          
 754 XXXXX X  6     6      8-11
 755 XXXXXX   6     6      8-11
 756 XXXXXXX  7     7       1-7
 757 XXXXXXX  7     7       1-7
 758      X   1     1          
 759 XXX XXX  6     6      8-11
 760 XXXXXXX  7     7       1-7
 761  X XXXX  5     5     12-13
 762 X XXXXX  6     6      8-11
 763 XXXXXXX  7     7       1-7
 764 XXXXXXX  7     7       1-7
-------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Formacje, Styl: Hip-Hop
-------------------------------
     1                       
Nr   ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-------------------------------
 750    X     1     1          
 751 XXX XXX  6     6         4
 752 XXXXXXX  7     7       1-3
 754 X        1     1          
 755     X X  2     2          
 756 XXXXXXX  7     7       1-3
 757       X  1     1          
 759   X      1     1          
 760 XXXXXXX  7     7       1-3
 761    X X   2     2          
 762 X X      2     2          
 763  X XXX   4     4         5
 764  X       1     1          
-------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Formacje, Styl: Hip-Hop
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 751 1135251 2,0    2,0    2
 752 4411344 4,0    4,0    4
 756 3343122 3,0    3,0    3
 760 2222513 1,0    1,0    1
 763 5554435 5,0    5,0    5
----------------------------
Na poczštek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo dz., Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowoœć    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Łukasiak                  Anna                      Lublin               
B       KaŸmierczak               Jolanta                   Bydgoszcz            
C       Lebiest                   Rafał                     Kraków               
D       Kuczyński                 Wojciech                  Warszawa             
E       Sieraszewski              Piotr                     Kalisz               
F       Radczak                   Dominik                   Poznań               
G       Łšcki                     Bartłomiej                Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------           
1       Wasilczuk                 Marlena                   Lublin               
2       Gawron                    Michał                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo dz., Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.   K
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 366         1 Skowrońska Ania                                    Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA               1/  75   1
 400         2 Sochacka Aleksandra                                East Side Dance Acad W-w  POLSKA               2/  75   2
 377         3 Kosierb Klaudia                                    Studio Tańca UDS          POLSKA               3/  75   3
 337         4 Migacz Justyna                                     ADeeM CT Nowy Sšcz        POLSKA               4/  75   4
 370         5 Borowska Gabrysia                                  Rockstep Radom            POLSKA               5/  75   5
 350         6 Klimek Dominika                                    East Side Dance Acad W-w  POLSKA               6/  75   6
 347         7 Dulat Wiktoria                                     Carmen Szczawno           POLSKA               7/  75   7
 354         8 Aleksandra Szybiak                                 ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA               8/  75   8
 363      9-13 Olszewska Dominika                                 East Side Dance Acad W-w  POLSKA            9-13/  75   9
 388      9-13 Zaciewska Julia                                    Loocas Dance W-wa         POLSKA            9-13/  75  11
 390      9-13 Adaszak Aleksndra                                  Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA            9-13/  75  10
 398      9-13 Ronaldowska Karina                                 Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA            9-13/  75  12
 414      9-13 Wypiór Karolina                                    ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA            9-13/  75  13
 348     14-17 Demska Weronika                                    UNIQUE Studio Bydgoszcz   POLSKA           14-17/  75
 355     14-17 Oleksak Amelia                                     East Side Dance Acad W-w  POLSKA           14-17/  75
 381     14-17 Mazur Wiktoria                                     ST STEP  Skawina          POLSKA           14-17/  75
 416     14-17 Mamcarz Julia                                      Loocas Dance W-wa         POLSKA           14-17/  75
 340     18-19 Janasiewicz Natalia                                East Side Dance Acad W-w  POLSKA           18-19/  75
 343     18-19 Grzelak Nadia                                      DNA Dance Studio ŁódŸ     POLSKA           18-19/  75
 372     20-22 Styczeń Iwona                                      Kdance Jawor              POLSKA           20-22/  75
 393     20-22 Cupryœ Magdalena                                   VDC                       POLSKA           20-22/  75
 397     20-22 Wiœniewska Ola                                     Akademia Tańca Szał Biały POLSKA           20-22/  75
 352     23-24 Mudło Katarzyna                                    STYLERS DS Bydgoszcz      POLSKA           23-24/  75
 357     23-24 Morawska Marika                                    DNA Dance Studio ŁódŸ     POLSKA           23-24/  75
 336     25-30 Wilkowska Julia                                    East Side Dance Acad W-w  POLSKA           25-30/  75
 345     25-30 Karolina Kaca                                      East Side Dance Acad W-w  POLSKA           25-30/  75
 360     25-30 Stępniak Karolina                                  KS FANABERIA Radzymin     POLSKA           25-30/  75
 375     25-30 Gargula Klaudia                                    NLDA Nowy Sšcz            POLSKA           25-30/  75
 376     25-30 Kowalewska Magda                                   DNA Dance Studio ŁódŸ     POLSKA           25-30/  75
 406     25-30 Miazga Weronika                                    STYLERS DS Bydgoszcz      POLSKA           25-30/  75
 356     31-41 Kowalik Julia                                      NLDA Nowy Sšcz            POLSKA           31-41/  75
 364     31-41 Marciniak Wiktoria                                 Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA           31-41/  75
 378     31-41 Janusek Partycja                                   ST Ulicznego OPP4 Zabrze  POLSKA           31-41/  75
 382     31-41 Gulczyńska Julia                                   SRTkontrast Poznań        POLSKA           31-41/  75
 383     31-41 Kiełbasa Aleksandra                                Loocas Dance W-wa         POLSKA           31-41/  75
 387     31-41 Antowska Paulina                                   Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA           31-41/  75
 396     31-41 Michniewska Patrycja                               DNA Dance Studio ŁódŸ     POLSKA           31-41/  75
 399     31-41 Bšczek Martyna                                     VDC                       POLSKA           31-41/  75
 401     31-41 Grobelska Emilia                                   UNIQUE Studio Bydgoszcz   POLSKA           31-41/  75
 402     31-41 Kroczek Marcelina                                  NLDA Nowy Sšcz            POLSKA           31-41/  75
 403     31-41 Gadzinowska Marta                                  DNA Dance Studio ŁódŸ     POLSKA           31-41/  75
 362     42-47 Szuba Daria                                        DNA Dance Studio ŁódŸ     POLSKA           42-47/  75
 373     42-47 Kondrat Katarzyna                                  Loocas Dance W-wa         POLSKA           42-47/  75
 391     42-47 Retel Weronika                                     UNIQUE Studio Bydgoszcz   POLSKA           42-47/  75
 404     42-47 Wilkaniec Joanna                                   Twister MDK W-w Krzyki    POLSKA           42-47/  75
 407     42-47 Grochowiecka Marta                                 Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA           42-47/  75
 411     42-47 Nowak Anita                                        DNA Dance Studio ŁódŸ     POLSKA           42-47/  75
 384     48-50 Kornelia Suczyńska                                 ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA           48-50/  75
 394     48-50 Bartnik Zuzanna                                    EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA           48-50/  75
 409     48-50 Bšczkowska Julia                                   EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA           48-50/  75
 341     51-59 Mackiewicz Joanna                                  EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA           51-59/  75
 342     51-59 Młyńska Patrycja                                   VDC                       POLSKA           51-59/  75
 344     51-59 Szparaga Natalia                                   Rockstep Radom            POLSKA           51-59/  75
 353     51-59 Szatkowska Natalia                                 WKS TRAF                  POLSKA           51-59/  75
 359     51-59 Muzlof Dominika                                    UNIQUE Studio Bydgoszcz   POLSKA           51-59/  75
 365     51-59 Baliszewska Dominika                               MDS Mandaryna DS W-wa     POLSKA           51-59/  75
 367     51-59 Kozubska Dominika                                  DNA Dance Studio ŁódŸ     POLSKA           51-59/  75
 380     51-59 Guzek Kinga                                        FDA ŁódŸ                  POLSKA           51-59/  75
 386     51-59 Wójciak Wiktoria                                   DNA Dance Studio ŁódŸ     POLSKA           51-59/  75
 358     60-65 Siwiec Aleksandra                                  ST STEP  Skawina          POLSKA           60-65/  75
 361     60-65 Obrzut Wiktoria                                    ADeeM CT Nowy Sšcz        POLSKA           60-65/  75
 368     60-65 Szatkowska Martyna                                 Carmen Szczawno           POLSKA           60-65/  75
 371     60-65 Wróbel Małgorzata                                  ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA           60-65/  75
 379     60-65 Cisak Maria                                        ADeeM CT Nowy Sšcz        POLSKA           60-65/  75
 410     60-65 Kasiura Klaudia                                    Loocas Dance W-wa         POLSKA           60-65/  75
 339     66-73 Cichocka Katarzyna                                 DNA Dance Studio ŁódŸ     POLSKA           66-73/  75
 346     66-73 Machalica Kesja                                    ST Ulicznego OPP4 Zabrze  POLSKA           66-73/  75
 351     66-73 Karolkiewicz Aleksandra                            UNIQUE Studio Bydgoszcz   POLSKA           66-73/  75
 385     66-73 Piechowiak Aleksandra                              UKS Brawo                 POLSKA           66-73/  75
 395     66-73 Minakowska Zuzanna                                 Loocas Dance W-wa         POLSKA           66-73/  75
 405     66-73 Majek Paulina                                      DNA Dance Studio ŁódŸ     POLSKA           66-73/  75
 408     66-73 Pelc-Gonera Amelia                                 DNA Dance Studio ŁódŸ     POLSKA           66-73/  75
 412     66-73 Stefańska Magdalena                                VDC                       POLSKA           66-73/  75
 349     74-75 Heder Aleksandra                                   ST Ulicznego OPP4 Zabrze  POLSKA           74-75/  75
 369     74-75 Koprek Natalia                                     DNA Dance Studio ŁódŸ     POLSKA           74-75/  75
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na poczštek

Dokumentacja, Runda 1/16 Finału
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo dz., Styl: Hip-Hop
-------------------------------
     1                       
Nr   ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-------------------------------
 336 XX X  X  4     4     40-52
 337 XXXXXXX  7     7      1-14
 338 X X X X  4     4     40-52
 339   X      1     1          
 340 XX XXX   5     5     29-39
 341  X  XX   3     3          
 342  X X  X  3     3          
 343 XX X XX  5     5     29-39
 344 X X   X  3     3          
 345 XXXX XX  6     6     15-28
 346   X      1     1          
 347 XXXXXXX  7     7      1-14
 348 XXXXXXX  7     7      1-14
 349          0     0          
 350 XXXXXXX  7     7      1-14
 351       X  1     1          
 352 XX X XX  5     5     29-39
 353     XXX  3     3          
 354 XXXXXX   6     6     15-28
 355 XXXXXXX  7     7      1-14
 356   X XXX  4     4     40-52
 357 XX  XX   4     4     40-52
 358     X X  2     2          
 359 X   XX   3     3          
 360 X  X XX  4     4     40-52
 361   X X    2     2          
 362  XXX X   4     4     40-52
 363 XXX XXX  6     6     15-28
 364 XXXX XX  6     6     15-28
 365 X  X  X  3     3          
 366 XXXX XX  6     6     15-28
 367    X XX  3     3          
 368 X    X   2     2          
 369          0     0          
 370 X XX XX  5     5     29-39
 371  XX      2     2          
 372 X XXXXX  6     6     15-28
 373  XXXXXX  6     6     15-28
 374   XXX X  4     4     40-52
 375 XX X  X  4     4     40-52
 376  XXX X   4     4     40-52
 377 XX XXXX  6     6     15-28
 378 XXX XXX  6     6     15-28
 379   XX     2     2          
 380  X  X X  3     3          
 381 XXXXXXX  7     7      1-14
 382 XXX XX   5     5     29-39
 383 X  XX X  4     4     40-52
 384 X XXX    4     4     40-52
 385   X      1     1          
 386  XX  X   3     3          
 387 XXXXXXX  7     7      1-14
 388 XXXX XX  6     6     15-28
 390 XXXXXXX  7     7      1-14
 391 XXX X X  5     5     29-39
 393 XX XX    4     4     40-52
 394 XXX XXX  6     6     15-28
 395     X    1     1          
 396  X XXX   4     4     40-52
 397 XXXXX    5     5     29-39
 398 XXXXXX   6     6     15-28
 399 XXXXX    5     5     29-39
 400 XXXXXXX  7     7      1-14
 401  X XXXX  5     5     29-39
 402 XXXXXXX  7     7      1-14
 403 XXXXXXX  7     7      1-14
 404   XXXXX  5     5     29-39
 405    X     1     1          
 406 XXXXXXX  7     7      1-14
 407 XXXXX X  6     6     15-28
 408     X    1     1          
 409 X  XXXX  5     5     29-39
 410  X   X   2     2          
 411 XXXXXXX  7     7      1-14
 412   X      1     1          
 414 XXX XXX  6     6     15-28
 416 XXXXXXX  7     7      1-14
-------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/8 Finału
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo dz., Styl: Hip-Hop
-------------------------------
     1                       
Nr   ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-------------------------------
 336  X   XX  3     3          
 337 XXXXXX   6     6       6-8
 340   XXX X  4     4     14-24
 343  X X XX  4     4     14-24
 345    X XX  3     3          
 347 XXXXXXX  7     7       1-5
 348 X X  XX  4     4     14-24
 350 XXXXXXX  7     7       1-5
 352 X  X XX  4     4     14-24
 354 XXX XXX  6     6       6-8
 355 X XX  X  4     4     14-24
 356     X X  2     2          
 357  X XXXX  5     5      9-13
 360 X XX     3     3          
 362      X   1     1          
 363   X XXX  4     4     14-24
 364  X X     2     2          
 366 XXXXXXX  7     7       1-5
 370 XXXXXXX  7     7       1-5
 372 XX  X X  4     4     14-24
 373     X    1     1          
 375  X   XX  3     3          
 376   XX  X  3     3          
 377 XX XX X  5     5      9-13
 378   X X    2     2          
 381 XXXXXXX  7     7       1-5
 382 X  X     2     2          
 383 X X      2     2          
 384          0     0          
 387 X    X   2     2          
 388 XXXX X   5     5      9-13
 390 XX   XX  4     4     14-24
 391       X  1     1          
 393  XXXXX   5     5      9-13
 394          0     0          
 396    X  X  2     2          
 397  XXXX    4     4     14-24
 398 XXX  X   4     4     14-24
 399  X  X    2     2          
 400 XXXXXX   6     6       6-8
 401   X X    2     2          
 402 X  X     2     2          
 403   X  X   2     2          
 404     X    1     1          
 406 XX   X   3     3          
 407  X       1     1          
 409          0     0          
 411     X    1     1          
 414 XXX X    4     4     14-24
 416 X XXX X  5     5      9-13
-------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo dz., Styl: Hip-Hop
-------------------------------
     1                       
Nr   ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-------------------------------
 337 XXXX     4     4      8-13
 340    XX    2     2          
 343    X X   2     2          
 347 XXX XX   5     5       5-7
 348  XXX     3     3          
 350 XX XX X  5     5       5-7
 352          0     0          
 354 X X XXX  5     5       5-7
 355   XX  X  3     3          
 357          0     0          
 363  X  XXX  4     4      8-13
 366 XXXXXXX  7     7       1-2
 370 XXXXXXX  7     7       1-2
 372     X    1     1          
 377 XX XXXX  6     6       3-4
 381  XX   X  3     3          
 388 X XX  X  4     4      8-13
 390 XX X X   4     4      8-13
 393     X    1     1          
 397      X   1     1          
 398 XX  XX   4     4      8-13
 400 XXXX XX  6     6       3-4
 414 X X X X  4     4      8-13
 416   X  XX  3     3          
-------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo dz., Styl: Hip-Hop
-------------------------------
     1                       
Nr   ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-------------------------------
 337 XXXXX    5     5       3-5
 347   X XXX  4     4       6-7
 350 XX  X X  4     4       6-7
 354 X    X   2     2          
 363       X  1     1          
 366 XXXX XX  6     6       1-2
 370  XXXX X  5     5       3-5
 377 XXXX XX  6     6       1-2
 388    X     1     1          
 390      X   1     1          
 398     X    1     1          
 400 XXXX X   5     5       3-5
 414     X    1     1          
-------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo dz., Styl: Hip-Hop
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 337 6444476 4,0    4,0    4
 347 7737127 7,0    7,0    7
 350 4676255 6,0    6,0    6
 366 2223512 1,0    1,0    1
 370 5315663 5,0    5,0    5
 377 1151744 3,0    3,0    3
 400 3562331 2,0    2,0    2
----------------------------
Na poczštek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo ch., Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowoœć    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Łukasiak                  Anna                      Lublin               
B       KaŸmierczak               Jolanta                   Bydgoszcz            
C       Lebiest                   Rafał                     Kraków               
D       Kuczyński                 Wojciech                  Warszawa             
E       Sieraszewski              Piotr                     Kalisz               
F       Radczak                   Dominik                   Poznań               
G       Łšcki                     Bartłomiej                Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------            
1       Wasilczuk                 Marlena                   Lublin               
2       Gawron                    Michał                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo ch., Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.   K
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 481         1 Stańczuk Artur                                     East Side Dance Acad W-w  POLSKA               1/  33   1
 499         2 Czyż Bartosz                                       Rockstep Radom            POLSKA               2/  33   2
 492         3 Czajkowski Jan                                     East Side Dance Acad W-w  POLSKA               3/  33   3
 488         4 Szotko Łukasz                                      Akademia Tańca Szał Biały POLSKA               4/  33   4
 507         5 Dšbrowski Oskar                                    East Side Dance Acad W-w  POLSKA               5/  33   5
 483       6-9 Olczyk Kamil                                       DNA Dance Studio ŁódŸ     POLSKA             6-9/  33   7
 484       6-9 Bożycki Szymon                                     East Side Dance Acad W-w  POLSKA             6-9/  33   6
 497       6-9 Jareczek Cezary                                    VDC                       POLSKA             6-9/  33   9
 504       6-9 Birkowski Dawid                                    IDOL Radom                POLSKA             6-9/  33   8
 490        10 Kaczanowski Maksymilian                            East Side Dance Acad W-w  POLSKA              10/  33  10
 501     11-12 Szkoda Stanisław                                   East Side Dance Acad W-w  POLSKA           11-12/  33  12
 511     11-12 Bielski Michał                                     DNA Dance Studio ŁódŸ     POLSKA           11-12/  33  11
 482     13-15 Miczołek Nikodem                                   NLDA Nowy Sšcz            POLSKA           13-15/  33  15
 498     13-15 Raj Adam                                           DNA Dance Studio ŁódŸ     POLSKA           13-15/  33  13
 500     13-15 Czerwiński Kacper                                  Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA           13-15/  33  14
 479     16-22 Kuœmierzak Michał                                  Studio Tańca UDS          POLSKA           16-22/  33
 480     16-22 Gieras Maciej                                      DNA Dance Studio ŁódŸ     POLSKA           16-22/  33
 486     16-22 Bytniewski Adam                                    MDS Mandaryna DS W-wa     POLSKA           16-22/  33
 489     16-22 Kozioł Dawid                                       DNA Dance Studio ŁódŸ     POLSKA           16-22/  33
 495     16-22 Kamiński Paweł                                     ST WENA OLKUSZ            POLSKA           16-22/  33
 506     16-22 Zajšczkowski Sebastian                             Studio Tańca UDS          POLSKA           16-22/  33
 508     16-22 Sochocki Dominik                                   FDA ŁódŸ                  POLSKA           16-22/  33
 478     23-25 Bogdan Wiktor                                      East Side Dance Acad W-w  POLSKA           23-25/  33
 485     23-25 Reduch Kacper                                      VDC                       POLSKA           23-25/  33
 496     23-25 Nurzyński Wiktor                                   East Side Dance Acad W-w  POLSKA           23-25/  33
 491     26-28 Grosse Szymon                                      VDC                       POLSKA           26-28/  33
 502     26-28 Mydlikowski Kacper                                 DNA Dance Studio ŁódŸ     POLSKA           26-28/  33
 503     26-28 Pękala Jakub                                       EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA           26-28/  33
 509        29 Kocięba Dawid                                      DNA Dance Studio ŁódŸ     POLSKA              29/  33
 493     30-32 Gabryończyk Jakub                                  FDA ŁódŸ                  POLSKA           30-32/  33
 505     30-32 Wolski Albert                                      DNA Dance Studio ŁódŸ     POLSKA           30-32/  33
 510     30-32 Falkowski Robert                                   East Side Dance Acad W-w  POLSKA           30-32/  33
 494        33 Małachowski Dominik                                KS Czarne Stopy           POLSKA              33/  33
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na poczštek

Dokumentacja, Runda 1/8 Finału
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo ch., Styl: Hip-Hop
-------------------------------
     1                       
Nr   ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-------------------------------
 478  X XXXX  5     5     16-25
 479 XXXXXXX  7     7       1-6
 480 XX XXX   5     5     16-25
 481 XXXX XX  6     6      7-15
 482 XXXXX X  6     6      7-15
 483  XX XXX  5     5     16-25
 484 XXXX XX  6     6      7-15
 485 X  XXXX  5     5     16-25
 486 XX XXXX  6     6      7-15
 488 XXXXXX   6     6      7-15
 489 XXXXX X  6     6      7-15
 490  XX XXX  5     5     16-25
 491 X XXXX   5     5     16-25
 492 XXXXXXX  7     7       1-6
 493   X X    2     2          
 494     X    1     1          
 495 X X XXX  5     5     16-25
 496 XX XXX   5     5     16-25
 497 XXXXXXX  7     7       1-6
 498 XX X X   4     4     26-28
 499 XXXXXXX  7     7       1-6
 500  X X XX  4     4     26-28
 501 XXXX XX  6     6      7-15
 502  XXXXXX  6     6      7-15
 503 XXX   X  4     4     26-28
 504 X XXX X  5     5     16-25
 505  X    X  2     2          
 506 XXX XX   5     5     16-25
 507 XXXXXXX  7     7       1-6
 508 X XXXXX  6     6      7-15
 509   XX  X  3     3          
 510 X X      2     2          
 511 XXXXXXX  7     7       1-6
-------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo ch., Styl: Hip-Hop
-------------------------------
     1                       
Nr   ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-------------------------------
 478  X       1     1          
 479 X  X     2     2          
 480     XX   2     2          
 481 XXXXXXX  7     7         1
 482   XX  X  3     3          
 483 XXX XXX  6     6       2-5
 484 X  X  X  3 X   4      8-12
 485       X  1     1          
 486    XX    2     2          
 488 XXX XX   5     5       6-7
 489     XX   2     2          
 490   X X X  3 X   4      8-12
 491          0     0          
 492 XXXX XX  6     6       2-5
 495   X   X  2     2          
 496       X  1     1          
 497  XX X    3 X   4      8-12
 498   XX X   3     3          
 499 XXXX XX  6     6       2-5
 500 XX X     3     3          
 501 XXX XX   5     5       6-7
 502          0     0          
 503          0     0          
 504 XX XXXX  6     6       2-5
 506 XX       2     2          
 507  X XXX   4     4      8-12
 508   X X    2     2          
 511 X  X XX  4     4      8-12
-------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału, Dogrywka
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo ch., Styl: Hip-Hop
-------------------------------
     1                       
Nr   ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-------------------------------
 482 2133453        4         4
 484 1515331        3         3
 490 5452212        2         2
 497 4226124        1         1
 498 6644546        6         6
 500 3361665        5         5
-------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo ch., Styl: Hip-Hop
-------------------------------
     1                       
Nr   ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-------------------------------
 481 XXXXX X  6     6       1-3
 483  X  XX   3     3          
 484 X X   X  3     3          
 488 X X  XX  4     4       4-5
 490     XX   2     2          
 492 XXXX XX  6     6       1-3
 497  X XX    3     3          
 499 XXXX XX  6     6       1-3
 501      X   1     1          
 504  X XX    3     3          
 507   XXX X  4     4       4-5
 511 X        1     1          
-------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo ch., Styl: Hip-Hop
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 481 2234131 1,5 X  1,5    1
 488 1423424 4,0    4,0    4
 492 4311342 3,0    3,0    3
 499 3142213 1,5    1,5    2
 507 5555555 5,0    5,0    5
----------------------------
Na poczštek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Duety, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowoœć    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Szczepanik-Zasada         Bogusława                 Zawada               
B       Łukasiak                  Anna                      Lublin               
C       KaŸmierczak               Jolanta                   Bydgoszcz            
D       Kuczyński                 Wojciech                  Warszawa             
E       Sieraszewski              Piotr                     Kalisz               
F       Radczak                   Dominik                   Poznań               
G       Łšcki                     Bartłomiej                Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------             
1       Wasilczuk                 Marlena                   Lublin               
2       Gawron                    Michał                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Duety, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.   K
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 636         1 Kmieć Oliwia, Szotko Łukasz                        Akademia Tańca Szał Biały POLSKA               1/  35   1
 651         2 Kozioł Dawid, Olczyk Kamil                         DNA Dance Studio ŁódŸ     POLSKA               2/  35   2
 641         3 Fršk Maciej, Kosierb Klaudia                       Studio Tańca UDS          POLSKA               3/  35   3
 628         4 Krzyk Natalia, Wnukowska Weronika                  Rockstep Radom            POLSKA               4/  35   4
 652         5 Oleksak Amelia, Stańczuk Artur                     East Side Dance Acad W-w  POLSKA               5/  35   5
 631       6-7 Bogdan Wiktor, Klimek Dominika                     East Side Dance Acad W-w  POLSKA             6-7/  35   6
 633       6-7 Miłkowski Jakub, Zielińska Nikola                  Studio Tańca UDS          POLSKA             6-7/  35   7
 625      8-12 Bożycki Szymon, Kowalska Laura                     East Side Dance Acad W-w  POLSKA            8-12/  35  11
 630      8-12 Bielski Michał, Gieras Maciej                      DNA Dance Studio ŁódŸ     POLSKA            8-12/  35  10
 637      8-12 Janasiewicz Natalia, Olszewska Dominika            East Side Dance Acad W-w  POLSKA            8-12/  35   8
 643      8-12 Gołębiewska Klaudia, Łysomirski Aleksander         EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA            8-12/  35   9
 657      8-12 Dudek Daria, Kamiński Paweł                        ST WENA OLKUSZ            POLSKA            8-12/  35  12
 629     13-16 Borkowski Oskar, Czerwiński Kacper                 Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA           13-16/  35
 639     13-16 Zaitz Julia, Zaitz Weronika                        ST WENA KRAKÓW            POLSKA           13-16/  35
 646     13-16 Grzymała Kinga, Sochacka Aleksandra                East Side Dance Acad W-w  POLSKA           13-16/  35
 654     13-16 Grosse Szymon, Reduch Kacper                       VDC                       POLSKA           13-16/  35
 635     17-18 Ciechanowska Wiktoria, Gulczyńska Julia            SRTkontrast Poznań        POLSKA           17-18/  35
 655     17-18 Jasiński Patryk, Muńko Miriam                      WKS TRAF                  POLSKA           17-18/  35
 624     19-23 Rowińska Magdalena, Sawicka Ruta                   VDC                       POLSKA           19-23/  35
 626     19-23 Maksymiliana Zdzichowska, Wypiór Karolina          ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA           19-23/  35
 645     19-23 Elwart Sandra, Grobelska Emilia                    UNIQUE Studio Bydgoszcz   POLSKA           19-23/  35
 653     19-23 Aleksandra Szybiak, Emilia Pondo                   ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA           19-23/  35
 658     19-23 Grzelak Nadia, Kozubska Dominika                   DNA Dance Studio ŁódŸ     POLSKA           19-23/  35
 638     24-27 Gadzinowska Marta, Szuba Daria                     DNA Dance Studio ŁódŸ     POLSKA           24-27/  35
 647     24-27 Janusek Partycja, Szlinger Paweł                   ST Ulicznego OPP4 Zabrze  POLSKA           24-27/  35
 650     24-27 Kipczak Michalina, Kipczak Zuzanna                 STYLERS DS Bydgoszcz      POLSKA           24-27/  35
 656     24-27 Dumała Sylwester, Kumkar Celine                    EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA           24-27/  35
 627     28-31 Baliszewska Dominika, Skibska Dominika             MDS Mandaryna DS W-wa     POLSKA           28-31/  35
 640     28-31 Bšczkowska Julia, Kowalski Gustaw                  EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA           28-31/  35
 642     28-31 Deszcz Maja, Kowalewska Magda                      DNA Dance Studio ŁódŸ     POLSKA           28-31/  35
 648     28-31 Cupryœ Magdalena, Poławska Julia                   VDC                       POLSKA           28-31/  35
 634        32 Mięciel Wiktoria, Stefańska Magdalena              VDC                       POLSKA              32/  35
 632     33-34 Cisak Maria, Obrzut Wiktoria                       ADeeM CT Nowy Sšcz        POLSKA           33-34/  35
 649     33-34 Majek Paulina, Michniewska Patrycja                DNA Dance Studio ŁódŸ     POLSKA           33-34/  35
 623        35 Rogala Julia, Zioło Alicja                         Rockstep Radom            POLSKA              35/  35
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na poczštek

Dokumentacja, Runda 1/8 Finału
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Duety, Styl: Hip-Hop
-------------------------------
     1                       
Nr   ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-------------------------------
 623          0     0          
 624  XX XX   4     4     20-27
 625 XX X X   4     4     20-27
 626  XX XX   4     4     20-27
 627 XX X     3     3          
 628 XXXXXX   6     6     10-16
 629 XXXX     4     4     20-27
 630 XXXXXXX  7     7       1-9
 631 XXXXXXX  7     7       1-9
 632       X  1     1          
 633 XXXXXXX  7     7       1-9
 634   X   X  2     2          
 635 XXXXXXX  7     7       1-9
 636 XXX XX   5     5     17-19
 637  XXXXXX  6     6     10-16
 638 X  XXX   4     4     20-27
 639 XXXXXXX  7     7       1-9
 640   X X X  3     3          
 641 XXXXXXX  7     7       1-9
 642    XXX   3     3          
 643 X XXXXX  6     6     10-16
 645 XXXXXXX  7     7       1-9
 646 XXXX XX  6     6     10-16
 647 XXX X X  5     5     17-19
 648 X  X  X  3     3          
 649       X  1     1          
 650  XXX XX  5     5     17-19
 651 XXXXXXX  7     7       1-9
 652 XXXXX X  6     6     10-16
 653 X  XX X  4     4     20-27
 654 XXXX XX  6     6     10-16
 655 XX  XX   4     4     20-27
 656 X   XXX  4     4     20-27
 657 XXXXXXX  7     7       1-9
 658  XXXXXX  6     6     10-16
-------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Duety, Styl: Hip-Hop
-------------------------------
     1                       
Nr   ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-------------------------------
 624       X  1     1          
 625 XX XXX   5     5       5-9
 626     X    1     1          
 628   XXXXX  5     5       5-9
 629  XXX     3     3          
 630 XX XXX   5     5       5-9
 631  XX XXX  5     5       5-9
 633 XXX XXX  6     6       3-4
 635 X  X     2     2          
 636 XXXXXX   6     6       3-4
 637  XX  XX  4     4     10-12
 638          0     0          
 639 X   XX   3     3          
 641 XXXXXXX  7     7       1-2
 643 X XXXX   5     5       5-9
 645       X  1     1          
 646    X XX  3     3          
 647          0     0          
 650          0     0          
 651 XXXXXXX  7     7       1-2
 652 X XX  X  4     4     10-12
 653     X    1     1          
 654  XX   X  3     3          
 655 XX       2     2          
 656          0     0          
 657 XXX   X  4     4     10-12
 658    X     1     1          
-------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Duety, Styl: Hip-Hop
-------------------------------
     1                       
Nr   ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-------------------------------
 625    X  X  2     2          
 628 X XX X   4     4       4-5
 630 X    X   2     2          
 631  XX X    3     3          
 633 XX   X   3     3          
 636 X XXXX   5     5         3
 637    X  X  2     2          
 641 XXXXXXX  7     7         1
 643 X   X    2     2          
 651  XXXXXX  6     6         2
 652  XX X X  4     4       4-5
 657  X    X  2     2          
-------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Duety, Styl: Hip-Hop
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 628 1444342 4,0    4,0    4
 636 2352115 1,0    1,0    1
 641 3131433 3,0    3,0    3
 651 4213224 2,0    2,0    2
 652 5525551 5,0    5,0    5
----------------------------
Na poczštek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Grupy Open, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowoœć    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Szczepanik-Zasada         Bogusława                 Zawada               
B       Łukasiak                  Anna                      Lublin               
C       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
D       Pankowski                 Jakub                     Radom                
E       Niezgoda                  Artur                     Żagań                
F       Markiewicz                Iwona                     Poznań               
G       KaŸmierczak               Jolanta                   Bydgoszcz            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------            
1       Wasilczuk                 Marlena                   Lublin               
2       Gawron                    Michał                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Grupy Open, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.   K
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 726         1 East Side Crew                                     East Side Dance Acad W-w  POLSKA               1/  16   1
 727         2 RYTM                                               Zesp Tań NowoczKoœcieżyn  POLSKA               2/  16   2
 716         3 ROCKSTEP CREW                                      Rockstep Radom            POLSKA               3/  16   3
 725         4 NEW WENA X                                         ST WENA KRAKÓW            POLSKA               4/  16   4
 723         5 Szał                                               Ak Tań SzałBiałystok      POLSKA               5/  16   5
 714         6 Ladies Wolf Gang                                   Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA               6/  16   6
 721         7 No limit Adults                                    NLDA Nowy Sšcz            POLSKA               7/  16   7
 715         8 WENA X CREW                                        ST WENA KRAKÓW            POLSKA               8/  16   8
 713      9-12 SPID                                               STYLERS DS Bydgoszcz      POLSKA            9-12/  16   9
 717      9-12 MDS FLOW                                           MDS Mandaryna DS W-wa     POLSKA            9-12/  16  11
 719      9-12 Variaty                                            VDC                       POLSKA            9-12/  16  10
 720      9-12 DNA SQUAD                                          DNA Dance Studio ŁódŸ     POLSKA            9-12/  16  12
 718        13 UNIQUE GIRLS                                       UNIQUE Studio Bydgoszcz   POLSKA              13/  16
 712        14 STEP TEAM                                          ST STEP  Skawina          POLSKA              14/  16
 728        15 Triki                                              Triki Białystok           POLSKA              15/  16
 722        16 STEP CREW                                          ST STEP  Skawina          POLSKA              16/  16
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na poczštek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Grupy Open, Styl: Hip-Hop
-------------------------------
     1                       
Nr   ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-------------------------------
 712 X  X     2     2          
 713  XXXX X  5     5     10-13
 714 XXXXXXX  7     7       1-7
 715 XXXXXX   6     6       8-9
 716 XXXXXXX  7     7       1-7
 717 XX  XXX  5     5     10-13
 718  XX XXX  5     5     10-13
 719 X XX XX  5     5     10-13
 720 XXXXXXX  7     7       1-7
 721  XXXXXX  6     6       8-9
 722          0     0          
 723 XXXXXXX  7     7       1-7
 725 XXXXXXX  7     7       1-7
 726 XXXXXXX  7     7       1-7
 727 XXXXXXX  7     7       1-7
 728 X        1     1          
-------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Grupy Open, Styl: Hip-Hop
-------------------------------
     1                       
Nr   ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-------------------------------
 713       X  1     1          
 714   XX XX  4     4         6
 715  X  X    2     2          
 716 XXXXXXX  7     7       1-2
 717 X        1     1          
 718          0     0          
 719      X   1     1          
 720      X   1     1          
 721  XXX     3     3          
 723 X XXX X  5     5       3-5
 725 XXX X X  5     5       3-5
 726 XXXXXXX  7     7       1-2
 727 XX XXX   5     5       3-5
-------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Grupy Open, Styl: Hip-Hop
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 714 6366623 6,0    6,0    6
 716 3134441 3,0    3,0    3
 723 4553365 5,0    5,0    5
 725 5425536 4,0    4,0    4
 726 1211252 1,0    1,0    1
 727 2642114 2,0    2,0    2
----------------------------
Na poczštek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Formacje, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowoœć    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Szczepanik-Zasada         Bogusława                 Zawada               
B       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
C       Pankowski                 Jakub                     Radom                
D       Niezgoda                  Artur                     Żagań                
E       Markiewicz                Iwona                     Poznań               
F       Lebiest                   Rafał                     Kraków               
G       Kuczyński                 Wojciech                  Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------            
1       Wasilczuk                 Marlena                   Lublin               
2       Gawron                    Michał                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Formacje, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 777         1 UDS                                                Studio Tańca UDS          POLSKA               1/   9
 773         2 East Side Crew                                     East Side Dance Academy   POLSKA               2/   9
 771         3 RYTM                                               Zesp Tań NowoczKoœcieżyn  POLSKA               3/   9
 776         4 DNA SQUAD                                          DNA Dance Studio          POLSKA               4/   9
 772         5 WOLF GANG                                          Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA               5/   9
 769         6 SPID                                               STYLERS DS Bydgoszcz      POLSKA               6/   9
 774         7 Vibe Division                                      Vibe Dance Center         POLSKA               7/   9
 768         8 No Limits                                          SRiTSzok                  POLSKA               8/   9
 770         9 RTX SQUAD                                          Rythm-X                   POLSKA               9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na poczštek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Formacje, Styl: Hip-Hop
-------------------------------
     1                       
Nr   ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-------------------------------
 768    XX    2     2          
 769 X XX  X  4     4         6
 770          0     0          
 771 XXXXXXX  7     7       1-4
 772 XXXXXXX  7     7       1-4
 773 XXXXXXX  7     7       1-4
 774  X   XX  3     3          
 776 XXX XX   5     5         5
 777 XXXXXXX  7     7       1-4
-------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Formacje, Styl: Hip-Hop
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 769 6366565 6,0    6,0    6
 771 3531624 3,0    3,0    3
 772 5645236 5,0    5,0    5
 773 4123311 2,0    2,0    2
 776 2454453 4,0    4,0    4
 777 1212142 1,0    1,0    1
----------------------------
Na poczštek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 31.+, Klasa: Grupy Open, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowoœć    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Szczepanik-Zasada         Bogusława                 Zawada               
B       Łukasiak                  Anna                      Lublin               
C       Niezgoda                  Artur                     Żagań                
D       Adamiec                   Izabela                   Wrocław              
E       Ligocka-Więch             Lidia                     ŁódŸ                 
F       KaŸmierczak               Jolanta                   Bydgoszcz             
G       Lebiest                   Rafał                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wasilczuk                 Marlena                   Lublin               
2       Gawron                    Michał                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 31.+, Klasa: Grupy Open, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 733         1 GOLD WENA SQUAD                                    ST WENA OLKUSZ            POLSKA               1/   6
 735         2 Young WOLVES                                       Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA               2/   6
 734         3 Szał Muzeum                                        Ak Tań SzałBiałystok      POLSKA               3/   6
 732         4 RTX FOR FUN                                        Rythm-X                   POLSKA               4/   6
 736         5 LEJDIS WENA TEAM                                   ST WENA KRAKÓW            POLSKA               5/   6
 737         6 Super Doroœli CARO DANCE                           Caro Dance Warszawa       POLSKA               6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na poczštek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 31.+, Klasa: Grupy Open, Styl: Hip-Hop
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 732 4544545 4,0    4,0    4
 733 1111111 1,0    1,0    1
 734 3332333 3,0    3,0    3
 735 2223222 2,0    2,0    2
 736 5455454 5,0    5,0    5
 737 6666666 6,0    6,0    6
----------------------------
Na poczštek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 31.+, Klasa: Formacje, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowoœć    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Szczepanik-Zasada         Bogusława                 Zawada               
B       Pankowski                 Jakub                     Radom                
C       Ligocka-Więch             Lidia                     ŁódŸ                 
D       Lebiest                   Rafał                     Kraków               
E       Kuczyński                 Wojciech                  Warszawa             
F       Sieraszewski              Piotr                     Kalisz               
G       Radczak                   Dominik                   Poznań               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wasilczuk                 Marlena                   Lublin               
2       Gawron                    Michał                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 31.+, Klasa: Formacje, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 782         1 UDS Family                                         Studio Tańca UDS Lublin   POLSKA               1/   5
 784         2 Super Doroœli Caro Dance                           Caro Dance Warszawa       POLSKA               2/   5
 781         3 Szał Muzeum                                        Ak Tań SzałBiałystok      POLSKA               3/   5
 783         4 T-Triki                                            T-Triki Białystok         POLSKA               4/   5
 785         5 Team Stars                                         SRiT Szok Jatrzębie Zdrój POLSKA               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na poczštek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 31.+, Klasa: Formacje, Styl: Hip-Hop
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 781 3333323 3,0    3,0    3
 782 2111212 1,0    1,0    1
 783 4444444 4,0    4,0    4
 784 1222131 2,0    2,0    2
 785 5555555 5,0    5,0    5
----------------------------
Na poczštek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo, Styl: Electric Boogie
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowoœć    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
B       Kuczyński                 Wojciech                  Warszawa             
C       Sieraszewski              Piotr                     Kalisz               
D       Radczak                   Dominik                   Poznań               
E       Łšcki                     Bartłomiej                Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------             
1       Wasilczuk                 Marlena                   Lublin               
2       Gawron                    Michał                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo, Styl: Electric Boogie
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  29         1 Kuciak Wiktoria                                    Street Beat               POLSKA               1/   7
  28         2 Nowak Sawin                                        Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA               2/   7
  32         3 Gancarek Kornelia                                  Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA               3/   7
  31         4 KaŸmierczak Kajetan                                Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA               4/   7
  30         5 Żołyńska Julia                                     CK Żagań                  POLSKA               5/   7
  25         6 Lewandowski Marcel                                 Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA               6/   7
  27         7 Tańcula Kacper                                     Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na poczštek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo, Styl: Electric Boogie
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
  25 43656 6,0    6,0    6
  27 77767 7,0    7,0    7
  28 22123 2,0    2,0    2
  29 61211 1,0    1,0    1
  30 35545 5,0    5,0    5
  31 16374 4,0    4,0    4
  32 54432 3,0    3,0    3
--------------------------
Na poczštek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Duety, Styl: Electric Boogie
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowoœć    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
B       Lebiest                   Rafał                     Kraków               
C       Kuczyński                 Wojciech                  Warszawa             
D       Sieraszewski              Piotr                     Kalisz               
E       Łšcki                     Bartłomiej                Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wasilczuk                 Marlena                   Lublin               
2       Gawron                    Michał                    Warszawa                                                                                             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Duety, Styl: Electric Boogie
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  66         1 KaŸmierczak Kajetan, Nowak Sawin                   Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA               1/   2
  67         2 Stelmasik Szymon, Żołyńska Julia                   CK Żagań                  POLSKA               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na poczštek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Duety, Styl: Electric Boogie
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
  66 21111 1,0    1,0    1
  67 12222 2,0    2,0    2
--------------------------
Na poczštek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo, Styl: Electric Boogie
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowoœć    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Markiewicz                Iwona                     Poznań               
B       Adamiec                   Izabela                   Wrocław              
C       Ligocka-Więch             Lidia                     ŁódŸ                 
D       KaŸmierczak               Jolanta                   Bydgoszcz            
E       Lebiest                   Rafał                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------            
1       Wasilczuk                 Marlena                   Lublin               
2       Gawron                    Michał                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo, Styl: Electric Boogie
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.   K
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  45         1 Szmelc Michał                                      UNIQUE Studio Bydgoszcz   POLSKA               1/  10   1
  43         2 Ratajska Maria                                     UNIQUE Studio Bydgoszcz   POLSKA               2/  10   2
  36         3 Szwarc Wiktoria                                    CK Żagań                  POLSKA               3/  10   3
  37         4 Kornacka Daria                                     UNIQUE Studio Bydgoszcz   POLSKA               4/  10   4
  39         5 Borkowski Oskar                                    Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA               5/  10   5
  42         6 Kulikowski Michał                                  EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA               6/  10   6
  40         7 Słabosz Nikodem                                    CK Żagań                  POLSKA               7/  10   7
  44         8 Chmielewski Tymoteusz                              Born To Dance             POLSKA               8/  10   8
  38      9-10 Bartek Piasecki                                    Born To Dance             POLSKA            9-10/  10   9
  41      9-10 Olejnik Bartosz                                    ST Ulicznego OPP4 Zabrze  POLSKA            9-10/  10  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na poczštek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo, Styl: Electric Boogie
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
  36 X XXX  4     4       3-6
  37 XX XX  4     4       3-6
  38        0     0          
  39 XXXX   4     4       3-6
  40   XXX  3     3          
  41        0     0          
  42 XXX X  4     4       3-6
  43 XXXXX  5     5       1-2
  44  X     1     1          
  45 XXXXX  5     5       1-2
-----------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo, Styl: Electric Boogie
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
  36 16353 3,0    3,0    3
  37 55431 4,0    4,0    4
  39 42626 5,0    5,0    5
  42 63565 6,0    6,0    6
  43 24214 2,0    2,0    2
  45 31142 1,0    1,0    1
--------------------------
Na poczštek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Duety, Styl: Electric Boogie
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowoœć    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Szczepanik-Zasada         Bogusława                 Zawada               
B       Pankowski                 Jakub                     Radom                
C       Markiewicz                Iwona                     Poznań               
D       Adamiec                   Izabela                   Wrocław              
E       Ligocka-Więch             Lidia                     ŁódŸ                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wasilczuk                 Marlena                   Lublin               
2       Gawron                    Michał                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Duety, Styl: Electric Boogie
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  72         1 Kornacka Daria, Ratajska Maria                     UNIQUE Studio Bydgoszcz   POLSKA               1/   4
  74         2 Błaszak Laura, KaŸmierczak Kaja                    Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA               2/   4
  71         3 Łukasiak Laura, Zajšczkowska Adrianna              Studio Tańca UDS          POLSKA               3/   4
  73         4 Chmielewski Tymoteusz, Zuzanna Bšczkowska          Born To Dance             POLSKA               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na poczštek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Duety, Styl: Electric Boogie
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
  71 23313 3,0    3,0    3
  72 14121 1,0    1,0    1
  73 42444 4,0    4,0    4
  74 31232 2,0    2,0    2
--------------------------
Na poczštek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo, Styl: Electric Boogie
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowoœć    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Szczepanik-Zasada         Bogusława                 Zawada               
B       Łukasiak                  Anna                      Lublin               
C       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
D       Pankowski                 Jakub                     Radom                
E       Niezgoda                  Artur                     Żagań                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------            
1       Wasilczuk                 Marlena                   Lublin               
2       Gawron                    Michał                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo, Styl: Electric Boogie
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.   K
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  58         1 Dšbrowski Wiktor                                   CK Żagań                  POLSKA               1/  14   1
  49         2 Szkoda Stanisław                                   East Side Dance Acad W-w  POLSKA               2/  14   2
  53         3 Sochocki Dominik                                   FDA ŁódŸ                  POLSKA               3/  14   3
  54         4 Patryk Meller                                      Born To Dance             POLSKA               4/  14   4
  51         5 Bryl Jakub                                         CK Żagań                  POLSKA               5/  14   5
  62         6 Heder Aleksandra                                   ST Ulicznego OPP4 Zabrze  POLSKA               6/  14   6
  52      7-11 Adaszak Aleksndra                                  Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA            7-11/  14   9
  55      7-11 Czerwiński Kacper                                  Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA            7-11/  14   8
  59      7-11 Szlachta Magdalena                                 ST WENA KRAKÓW            POLSKA            7-11/  14  10
  60      7-11 Wieczorek Michał                                   CK Żagań                  POLSKA            7-11/  14  11
  61      7-11 Gabryończyk Jakub                                  FDA ŁódŸ                  POLSKA            7-11/  14   7
  50     12-14 Krasówka Tomasz                                    ST Ulicznego OPP4 Zabrze  POLSKA           12-14/  14
  56     12-14 Szumiński Marcin                                   UKS Brawo                 POLSKA           12-14/  14
  57     12-14 Sobierajski Radosław                               FDA ŁódŸ                  POLSKA           12-14/  14
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na poczštek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo, Styl: Electric Boogie
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
  49  XXXX  4     4       3-5
  50        0     0          
  51 X XXX  4     4       3-5
  52    X   1     1          
  53 XXXXX  5     5       1-2
  54 XXX X  4     4       3-5
  55  X     1     1          
  56        0     0          
  57        0     0          
  58 XXXXX  5     5       1-2
  59   X    1     1          
  60     X  1     1          
  61 X      1     1          
  62 XX X   3     3         6
-----------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo, Styl: Electric Boogie
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
  49 42152 2,0    2,0    2
  51 55433 5,0    5,0    5
  53 23325 3,0    3,0    3
  54 31264 4,0    4,0    4
  58 14511 1,0    1,0    1
  62 66646 6,0    6,0    6
--------------------------
Na poczštek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Duety, Styl: Electric Boogie
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowoœć    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Łukasiak                  Anna                      Lublin               
B       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
C       Niezgoda                  Artur                     Żagań                
D       KaŸmierczak               Jolanta                   Bydgoszcz            
E       Radczak                   Dominik                   Poznań               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wasilczuk                 Marlena                   Lublin               
2       Gawron                    Michał                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Duety, Styl: Electric Boogie
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  78         1 Dšbrowski Wiktor, Słabosz Nikodem                  CK Żagań                  POLSKA               1/   3
  80         2 Bryl Jakub, Wieczorek Michał                       CK Żagań                  POLSKA               2/   3
  79         3 Bartek Piasecki, Patryk Meller                     Born To Dance             POLSKA               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na poczštek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Duety, Styl: Electric Boogie
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
  78 31211 1,0    1,0    1
  79 13333 3,0    3,0    3
  80 22122 2,0    2,0    2
--------------------------
Na poczštek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo dz., Styl: Street Dance Sh
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowoœć    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Pankowski                 Jakub                     Radom                
B       Markiewicz                Iwona                     Poznań               
C       Adamiec                   Izabela                   Wrocław              
D       Ligocka-Więch             Lidia                     ŁódŸ                 
E       KaŸmierczak               Jolanta                   Bydgoszcz            
F       Sieraszewski              Piotr                     Kalisz               
G       Radczak                   Dominik                   Poznań               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wasilczuk                 Marlena                   Lublin               
2       Gawron                    Michał                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo dz., Styl: Street Dance Sh
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 869         1 Pawliszyn Adrianna                                 PECH OPOLE                POLSKA               1/   7
 872         2 Zawadzka Lena                                      JOY DANCE Szczecin        POLSKA               2/   7
 873         3 Kosińska-Lampka Paulina                            JOY DANCE Szczecin        POLSKA               3/   7
 870         4 Dšbrowska Blanka                                   JOY DANCE Szczecin        POLSKA               4/   7
 867         5 Melanowicz Emilia                                  JOY DANCE Szczecin        POLSKA               5/   7
 871         6 Parzych Oliwia                                     JOY DANCE Szczecin        POLSKA               6/   7
 868         7 Sieniawska Michalina                               JOY DANCE Szczecin        POLSKA               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na poczštek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo dz., Styl: Street Dance Sh
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 867 7454674 5,0    5,0    5
 868 4763757 7,0    7,0    7
 869 3121331 1,0    1,0    1
 870 6535143 4,0    4,0    4
 871 2676266 6,0    6,0    6
 872 1242425 2,0    2,0    2
 873 5317512 3,0    3,0    3
----------------------------
Na poczštek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo ch., Styl: Street Dance Sh
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowoœć    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Pankowski                 Jakub                     Radom                
B       KaŸmierczak               Jolanta                   Bydgoszcz            
C       Lebiest                   Rafał                     Kraków               
D       Kuczyński                 Wojciech                  Warszawa             
E       Sieraszewski              Piotr                     Kalisz               
F       Radczak                   Dominik                   Poznań               
G       Łšcki                     Bartłomiej                Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wasilczuk                 Marlena                   Lublin               
2       Gawron                    Michał                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo ch., Styl: Street Dance Sh
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 889         1 Iłowiecki Alan                                     Keep ST                   POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na poczštek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo ch., Styl: Street Dance Sh
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 889 1111111 1,0    1,0    1
----------------------------
Na poczštek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Duety, Styl: Street Dance Sh
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowoœć    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Szczepanik-Zasada         Bogusława                 Zawada               
B       Łukasiak                  Anna                      Lublin               
C       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
D       Pankowski                 Jakub                     Radom                
E       Markiewicz                Iwona                     Poznań               
F       Ligocka-Więch             Lidia                     ŁódŸ                 
G       KaŸmierczak               Jolanta                   Bydgoszcz            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------             
1       Wasilczuk                 Marlena                   Lublin               
2       Gawron                    Michał                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Duety, Styl: Street Dance Sh
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 907         1 Stelmasik Szymon, Żołyńska Julia                   CK Żagań                  POLSKA               1/   7
 905         2 Jastrzębska Malwina, Zaremba Antonina              PECH OPOLE                POLSKA               2/   7
 901         3 Kocik Blanka, Skowron Lena                         PECH OPOLE                POLSKA               3/   7
 903         4 Popów Marta, Œlusarczyk Julia                      PECH OPOLE                POLSKA               4/   7
 906         5 Budny Paulina, Wójcik Emily                        Scorpion                  POLSKA               5/   7
 902         6 Godyń Gabriela, Warzecha Maja                      FLEX Wrocław              POLSKA               6/   7
 904         7 Kordiaczyńska Maja, Tybor Aleksnadra               SRiTSzok                  POLSKA               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na poczštek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Duety, Styl: Street Dance Sh
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 901 2342266 3,0    3,0    3
 902 3675672 6,0    6,0    6
 903 6234445 4,0    4,0    4
 904 7756751 7,0    7,0    7
 905 5123534 2,0    2,0    2
 906 4567327 5,0    5,0    5
 907 1411113 1,0    1,0    1
----------------------------
Na poczštek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Grupy Open, Styl: Street Dance Sh
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowoœć    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Szczepanik-Zasada         Bogusława                 Zawada               
B       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
C       Pankowski                 Jakub                     Radom                
D       Markiewicz                Iwona                     Poznań               
E       Lebiest                   Rafał                     Kraków               
F       Sieraszewski              Piotr                     Kalisz               
G       Radczak                   Dominik                   Poznań               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wasilczuk                 Marlena                   Lublin               
2       Gawron                    Michał                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Grupy Open, Styl: Street Dance Sh
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 935         1 Scorpion Boom Dostawcy Pizzy                       Scorpion                  POLSKA               1/   4
 934         2 JOY DANCE SZCZECIN KIDS                            JOY DANCE Szczecin        POLSKA               2/   4
 933         3 Szok Dzieci                                        SRiTSzok                  POLSKA               3/   4
 932         4 GIFT                                               FLEX Wrocław              POLSKA               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na poczštek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Grupy Open, Styl: Street Dance Sh
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 932 4444434 4,0    4,0    4
 933 3332343 3,0    3,0    3
 934 2223222 2,0    2,0    2
 935 1111111 1,0    1,0    1
----------------------------
Na poczštek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Formacje, Styl: Street Dance Sh
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowoœć    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Ligocka-Więch             Lidia                     ŁódŸ                 
B       KaŸmierczak               Jolanta                   Bydgoszcz            
C       Lebiest                   Rafał                     Kraków               
D       Kuczyński                 Wojciech                  Warszawa             
E       Sieraszewski              Piotr                     Kalisz               
F       Radczak                   Dominik                   Poznań               
G       Łšcki                     Bartłomiej                Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------            
1       Wasilczuk                 Marlena                   Lublin               
2       Gawron                    Michał                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Formacje, Styl: Street Dance Sh
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 950         1 PAJAMA PARTY                                       FLEX Wrocław              POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na poczštek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Formacje, Styl: Street Dance Sh
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 950 1111111 1,0    1,0    1
----------------------------
Na poczštek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo dz., Styl: Street Dance Sh
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowoœć    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Łukasiak                  Anna                      Lublin               
B       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
C       Pankowski                 Jakub                     Radom                
D       Adamiec                   Izabela                   Wrocław              
E       Ligocka-Więch             Lidia                     ŁódŸ                 
F       Sieraszewski              Piotr                     Kalisz               
G       Radczak                   Dominik                   Poznań               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wasilczuk                 Marlena                   Lublin               
2       Gawron                    Michał                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo dz., Styl: Street Dance Sh
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 879         1 Rympel Wiktoria                                    JOY DANCE Szczecin        POLSKA               1/   2
 878         2 Wierzgoń Sandra                                    SRiTSzok                  POLSKA               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na poczštek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo dz., Styl: Street Dance Sh
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 878 2222222 2,0    2,0    2
 879 1111111 1,0    1,0    1
----------------------------
Na poczštek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo ch., Styl: Street Dance Sh
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowoœć    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Markiewicz                Iwona                     Poznań               
B       KaŸmierczak               Jolanta                   Bydgoszcz            
C       Lebiest                   Rafał                     Kraków               
D       Kuczyński                 Wojciech                  Warszawa             
E       Sieraszewski              Piotr                     Kalisz               
F       Radczak                   Dominik                   Poznań               
G       Łšcki                     Bartłomiej                Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wasilczuk                 Marlena                   Lublin               
2       Gawron                    Michał                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo ch., Styl: Street Dance Sh
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 893         1 Godyń Konrad                                       FLEX Wrocław              POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na poczštek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo ch., Styl: Street Dance Sh
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 893 1111111 1,0    1,0    1
----------------------------
Na poczštek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Duety, Styl: Street Dance Sh
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowoœć    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Niezgoda                  Artur                     Żagań                
B       Markiewicz                Iwona                     Poznań               
C       Lebiest                   Rafał                     Kraków               
D       Kuczyński                 Wojciech                  Warszawa             
E       Sieraszewski              Piotr                     Kalisz               
F       Radczak                   Dominik                   Poznań               
G       Łšcki                     Bartłomiej                Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wasilczuk                 Marlena                   Lublin               
2       Gawron                    Michał                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Duety, Styl: Street Dance Sh
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 916         1 Jach Nikola, Œwirek Julia                          ST STEP  Skawina          POLSKA               1/   8
 917         2 Maksymiuk Martyna, Wawrzyczny Maja                 SRiTSzok                  POLSKA               2/   8
 912         3 Miensok Angelika, Pakulska Liwia                   Scorpion                  POLSKA               3/   8
 914         4 Ciechanowicz Laura, Ziomko Wiktoria                Keep Dębno                POLSKA               4/   8
 915         5 Godyń Konrad, Michalec Kacper                      FLEX Wrocław              POLSKA               5/   8
 918         6 Będkowska Dominika, Kwiatek Alicja                 FLEX Wrocław              POLSKA               6/   8
 913         7 Drozd Dominika, Rosłan Milena                      FLEX Wrocław              POLSKA               7/   8
 911         8 Miernikiewicz Ada, Różyło Karina                   FLEX Wrocław              POLSKA               8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na poczštek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Duety, Styl: Street Dance Sh
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 911 7887388 8,0    8,0    8
 912 4513814 3,0    3,0    3
 913 6475576 7,0    7,0    7
 914 2648142 4,0    4,0    4
 915 8364753 5,0    5,0    5
 916 1231621 1,0    1,0    1
 917 3122265 2,0    2,0    2
 918 5756437 6,0    6,0    6
----------------------------
Na poczštek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Grupy Open, Styl: Street Dance Sh
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowoœć    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Pankowski                 Jakub                     Radom                
B       Markiewicz                Iwona                     Poznań               
C       Ligocka-Więch             Lidia                     ŁódŸ                 
D       Kuczyński                 Wojciech                  Warszawa             
E       KaŸmierczak               Jolanta                   Bydgoszcz            
F       Sieraszewski              Piotr                     Kalisz               
G       Łšcki                     Bartłomiej                Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wasilczuk                 Marlena                   Lublin               
2       Gawron                    Michał                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Grupy Open, Styl: Street Dance Sh
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 941         1 Słoneczny patrol                                   Scorpion Dance Team       POLSKA               1/   4
 940         2 DIAMONDS                                           FLEX Wrocław              POLSKA               2/   4
 939         3 RACE                                               FLEX Wrocław              POLSKA               3/   4
 942         4 COMPETITION                                        FLEX Wrocław              POLSKA               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na poczštek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Grupy Open, Styl: Street Dance Sh
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 939 3433334 3,0    3,0    3
 940 2222212 2,0    2,0    2
 941 1111121 1,0    1,0    1
 942 4344443 4,0    4,0    4
----------------------------
Na poczštek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Formacje, Styl: Street Dance Sh
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowoœć    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Ligocka-Więch             Lidia                     ŁódŸ                 
B       KaŸmierczak               Jolanta                   Bydgoszcz            
C       Lebiest                   Rafał                     Kraków               
D       Kuczyński                 Wojciech                  Warszawa             
E       Sieraszewski              Piotr                     Kalisz               
F       Radczak                   Dominik                   Poznań               
G       Łšcki                     Bartłomiej                Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------             
1       Wasilczuk                 Marlena                   Lublin               
2       Gawron                    Michał                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Formacje, Styl: Street Dance Sh
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 959         1 Flah Dance Junior/ CHINY                           Explozja Tańca            POLSKA               1/   6
 958         2 Szok Juniorzy                                      SRiTSzok                  POLSKA               2/   6
 954         3 ATOM MINI                                          UKS Hubal                 POLSKA               3/   6
 956         4 Fantasy Street                                     FDA ŁódŸ                  POLSKA               4/   6
 957         5 MASQUERADE                                         FLEX Wrocław              POLSKA               5/   6
 955         6 ALL ABOUT BOOKS                                    FLEX Wrocław              POLSKA               6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na poczštek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Formacje, Styl: Street Dance Sh
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 954 1633453 3,0    3,0    3
 955 4556665 6,0    6,0    6
 956 3444146 4,0    4,0    4
 957 6365534 5,0    5,0    5
 958 5112321 2,0    2,0    2
 959 2221212 1,0    1,0    1
----------------------------
Na poczštek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo dz., Styl: Street Dance Sh
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowoœć    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Szczepanik-Zasada         Bogusława                 Zawada               
B       Łukasiak                  Anna                      Lublin               
C       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
D       Pankowski                 Jakub                     Radom                
E       Niezgoda                  Artur                     Żagań                
F       Markiewicz                Iwona                     Poznań               
G       Adamiec                   Izabela                   Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wasilczuk                 Marlena                   Lublin               
2       Gawron                    Michał                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo dz., Styl: Street Dance Sh
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 884         1 Kocot Aleksandra                                   PECH OPOLE                POLSKA               1/   3
 885         2 Podbereska Julia                                   Keep Dębno                POLSKA               2/   3
 883         3 Machalica Kesja                                    ST Ulicznego OPP4 Zabrze  POLSKA               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na poczštek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo dz., Styl: Street Dance Sh
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 883 3333333 3,0    3,0    3
 884 1111122 1,0    1,0    1
 885 2222211 2,0    2,0    2
----------------------------
Na poczštek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo ch., Styl: Street Dance Sh
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowoœć    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Łukasiak                  Anna                      Lublin               
B       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
C       Pankowski                 Jakub                     Radom                
D       Markiewicz                Iwona                     Poznań               
E       Adamiec                   Izabela                   Wrocław              
F       KaŸmierczak               Jolanta                   Warszawa             
G       Radczak                   Dominik                   Poznań               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wasilczuk                 Marlena                   Lublin               
2       Gawron                    Michał                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo ch., Styl: Street Dance Sh
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 897         1 Sobierajski Radosław                               FDA ŁódŸ                  POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na poczštek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo ch., Styl: Street Dance Sh
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 897 1111111 1,0    1,0    1
----------------------------
Na poczštek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Duety, Styl: Street Dance Sh
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowoœć    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Łukasiak                  Anna                      Lublin               
B       Pankowski                 Jakub                     Radom                
C       Adamiec                   Izabela                   Wrocław              
D       KaŸmierczak               Jolanta                   Bydgoszcz            
E       Lebiest                   Rafał                     Kraków               
F       Kuczyński                 Wojciech                  Warszawa             
G       Sieraszewski              Piotr                     Kalisz               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wasilczuk                 Marlena                   Lublin               
2       Gawron                    Michał                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Duety, Styl: Street Dance Sh
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 925         1 Kociubińska Zuzanna, Kostrzewska Natalia           PECH OPOLE                POLSKA               1/   7
 928         2 Kurzydło Karolina, Lepsza Ewelina                  Scorpion                  POLSKA               2/   7
 927         3 Krukowska Zuzanna, Podwysocka Martyna              PECH OPOLE                POLSKA               3/   7
 923         4 Kokcot Aleksandra, Rusin Wiktoria                  PECH OPOLE                POLSKA               4/   7
 924         5 Kwoka Zuzanna, Makieła Oliwia                      ST STEP  Skawina          POLSKA               5/   7
 922         6 Janusek Partycja, Szlinger Paweł                   ST Ulicznego OPP4 Zabrze  POLSKA               6/   7
 926         7 Rachwalska Zuzanna, Wujda Wiktoria                 Keep Dębno                POLSKA               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na poczštek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Duety, Styl: Street Dance Sh
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 922 7466417 6,0    6,0    6
 923 4344573 4,0    4,0    4
 924 6725156 5,0    5,0    5
 925 2111242 1,0    1,0    1
 926 5677765 7,0    7,0    7
 927 1252634 3,0    3,0    3
 928 3533321 2,0    2,0    2
----------------------------
Na poczštek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Grupy Open, Styl: Street Dance Sh
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowoœć    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Łukasiak                  Anna                      Lublin               
B       Szczepanik-Zasada         Bogusława                 Zawada               
C       Pankowski                 Jakub                     Radom                
D       Markiewicz                Iwona                     Poznań               
E       Ligocka-Więch             Lidia                     ŁódŸ                 
F       Kuczyński                 Wojciech                  Warszawa             
G       Sieraszewski              Piotr                     Kalisz               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wasilczuk                 Marlena                   Lublin               
2       Gawron                    Michał                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Grupy Open, Styl: Street Dance Sh
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 946         1 FLEX MDK Wrocław-Krzyki                            FLEX Wrocław              POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na poczštek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Grupy Open, Styl: Street Dance Sh
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 946 1111111 1,0    1,0    1
----------------------------
Na poczštek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Formacje, Styl: Street Dance Sh
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowoœć    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Szczepanik-Zasada         Bogusława                 Zawada               
B       Łukasiak                  Anna                      Lublin               
C       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
D       Pankowski                 Jakub                     Radom                
E       Niezgoda                  Artur                     Żagań                
F       Markiewicz                Iwona                     Poznań               
G       Adamiec                   Izabela                   Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------             
1       Wasilczuk                 Marlena                   Lublin               
2       Gawron                    Michał                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Formacje, Styl: Street Dance Sh
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 965         1 V2 - EGURROLA DANCE STUDI                          EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA               1/   4
 964         2 V3 - EGURROLA DANCE STUDI                          EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA               2/   4
 963         3 FANTASY DANCE CREW                                 FDA ŁódŸ                  POLSKA               3/   4
 966         4 ATOM                                               UKS HUBAL                 POLSKA               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na poczštek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Formacje, Styl: Street Dance Sh
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 963 2333332 3,0    3,0    3
 964 3222223 2,0    2,0    2
 965 1111111 1,0    1,0    1
 966 4444444 4,0    4,0    4
----------------------------
Na poczštek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 31.+, Klasa: Formacje, Styl: Street Dance Sh
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowoœć    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Adamiec                   Izabela                   Wrocław              
B       KaŸmierczak               Jolanta                   Bydgoszcz            
C       Lebiest                   Rafał                     Kraków               
D       Kuczyński                 Wojciech                  Warszawa             
E       Sieraszewski              Piotr                     Kalisz               
F       Radczak                   Dominik                   Poznań               
G       Łšcki                     Bartłomiej                Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------             
1       Wasilczuk                 Marlena                   Lublin               
2       Gawron                    Michał                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 31.+, Klasa: Formacje, Styl: Street Dance Sh
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 970         1 4 FAN CREW                                         FDA ŁódŸ                  POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na poczštek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 31.+, Klasa: Formacje, Styl: Street Dance Sh
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 970 1111111 1,0    1,0    1
----------------------------
Na poczštek