II OTTF o Puchar W鎩ta Gminy Morawica
Ta鎍e Par, Jazz Dance i Disco Dance
Dokumentacja Zbiorcza Blok IV, V i VI
Bilcza, 21 maja 2016r.
Organizator: GO4DANCE Studio

--------------------------
 
Kategorie, klasy i style
------------------------------
8-9, Solo kl.C, Jazz
10-11, Solo kl.C, Jazz
12-15, Solo kl.C, Jazz
16+, Solo kl.C, Jazz
14-15, Solo kl.B, Jazz
16+, Solo kl.B, Jazz
14-15, Solo kl.A, Jazz
16+, Solo kl.S, Jazz
16+, Solistki OPEN, Jazz
12-15, Solistki OPEN, Jazz
10-11, Solo kl.C, Salsa Shines
12-15, Solo kl.C, Salsa Shines
16+, Solo kl.C, Salsa Shines
11-, Solo kl.C, Disco Dance
10-11, Solo kl.C, Caribbean Show
12-15, Solo kl.C, Caribbean Show
16+, Solo kl.C, Caribbean Show
16+, Solistki OPEN, Caribbean Show
11-, Solistki OPEN, Caribbean Show
12-15, Solistki OPEN, Caribbean Show
16+, Solo kl.B, Salsa Shines
12-13, Solo kl.B, Caribbean Show
16+, Solo kl.B, Caribbean Show
12-15, Solo kl.B, Disco Dance
12-15, Solo kl.B, Salsa Shines
16+, Duety-Pary kl.E, Disco Fox
31+, Duety-Pary kl.S, Disco Fox
16+, Duety-Pary kl.S, Disco Fox
14-15, Solo kl.A, Disco Dance
16+, Solo kl.A, Disco Dance
12-15, Solo kl.A, Salsa Shines
16+, Solo kl.A, Salsa Shines
16+, Solo kl.A, Caribbean Show
16+, Solo kl.S, Caribbean Show
12-15, Solo kl.A, Caribbean Show
16+, Duety-Pary OPEN, Salsa
16+, Duety-Pary OPEN, Salsa Shines
16+, Duety-Pary OPEN, Jazz
12-15, Duety-Pary OPEN, Salsa Shines
16+, Solo kl.S, Disco Dance
16+, Solo kl.S, Salsa Shines
12-15, Solistki OPEN, Salsa Shines
16+, Solistki OPEN, Disco Dance
16+, Duety-Pary OPEN, Disco Dance
16+, Duety-Pary OPEN, Caribbean Show
16+, Duety-Pary OPEN, Bachata
16+, Klasa: Duet-Para kl.B+C, Styl: Salsa Shines
12-15, Klasa: Duet-Para kl.B+C, Styl: Salsa Shines
16+, Klasa: Duet-Para kl.S+A, Styl: Salsa
12-15, Klasa: Duet-Para kl.S+A, Styl: Salsa Shines
16+, Klasa: Duet-Para kl.A, Styl: Bachata
16+, Klasa: Duet-Para kl.S, Styl: Bachata
16+, Klasa: Duet-Para kl.S+A, Styl: Caribbean Show
11-, Klasa: Duet-Para kl.B+C, Styl: Jazz Dance
12-15, Klasa: Duet-Para kl.S+A, Styl: Jazz Dance
11-, Klasa: Duet-Para kl.B+C, Styl: Disco Dance
12-15, Klasa: Duet-Para kl.B+C, Styl: Disco Dance
12-15, Klasa: Duet-Para kl.S+A, Styl: Disco Dance
16+, Klasa: Duet-Para kl.A, Styl: Disco Dance
16+, Klasa: Duet-Para kl.S, Styl: Disco Dance
16+, Grupy Ekstralig, Synchro Dance
11-, Zespo造 Ekstralig, Disco Dance
11-, Zespo造 Ekstralig, Synchro Dance
12-15, Zespo造 Ekstralig, Caribbean Show
16+, Grupy Ekstralig, Inne Formy
16+, Zespo造 Ekstralig, Caribbean Show
16+, Zespo造 Ekstralig, Inne Formy
16+, Zespo造 Ekstralig, Synchro Dance
------------------------------
Na pocz靖ek
 
Lista klub闚
--------------------------------------
Lp. Klub 
------------------------------
 1 Akademia Ta鎍a AT 
2 Candela Junior 
3 Candela Pary 
4 Candela Team 
5 Dance Busters Studio 
6 Extreme Studio 
7 GO4DANCE 
8 Impresja Dance Krak闚 
9 JAST Piotrk闚 Trybunalski
 10 La Malanga Dance Group 
11 SALSA SIEMPRE POZNA 
12 Shake & Flow Dance Team 
13 Studio Dance Factory 
14 Studio Ta鎍a Candela 
15 Studio ta鎍a i ruchu scen
 16 Studio Ta鎍a Point 
17 Szko豉 Ta鎍a i Wdzi瘯u 'S
 18 wi皻okrzyski Klub Ta鎍a 
19 Verso 
20 Verso Junior 
21 Verso Kids 
22 Verso Master 
23 Vivero Junior 
24 Vivero Kids 
25 Vivero Master 
-------------------------------
Na pocz靖ek
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: Solo kl.C, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orzata Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Maciejczyk-Mora雟ka Joanna Kielce 
D Podolska-Borecka Michalina Kielce 
E Penkala Bartosz Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: Solo kl.C, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imi Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 237 1 Sobik Ofelia Vivero Kids 1/ 2
 235 2 Kopczak Maja Verso Kids 2/ 2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz靖ek
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: Solo kl.C, Styl: Jazz
--------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
 235 22222 2,0 2.0 2
 237 11111 1,0 1.0 1
--------------------------
Na pocz靖ek
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Solo kl.C, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orzata Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Maciejczyk-Mora雟ka Joanna Kielce 
D Podolska-Borecka Michalina Kielce 
E Penkala Bartosz Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Solo kl.C, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imi Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 248 1 Chrab零zcz Weronika Szko豉 Ta鎍a i Wdzi瘯u 'S 1/ 14
 251 2 Konieczna Alicja Verso Kids 2/ 14
 240 3 Kaczmarczyk Maja Szko豉 Ta鎍a i Wdzi瘯u 'S 3/ 14
 247 4 Nowak Maria Szko豉 Ta鎍a i Wdzi瘯u 'S 4/ 14
 246 5 Klimczak Hanna Dance Busters Studio 5/ 14
 239 6 miech Marta Szko豉 Ta鎍a i Wdzi瘯u 'S 6/ 14
 242 7 Adynowska Ma貪orzata Vivero Kids 7/ 14
 217 8 Kr鏊ak Zuzanna Dance Busters Studio 8/ 14
 238 9 Kosiara Oliwia Dance Busters Studio 9/ 14
 241 9 W璕ierek Lena Verso Kids 9/ 14
 243 9 Jagodzi雟ka Julia JAST Piotrk闚 Trybunalski 9/ 14
 244 9 Czarnecka Natalia Verso 9/ 14
 249 13 Siwonia Jowita Verso Kids 13/ 14
 250 13 Jagodzi雟ka Natalia JAST Piotrk闚 Trybunalski 13/ 14
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz靖ek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Fina逝
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Solo kl.C, Styl: Jazz
-----------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Miejsce
-----------------------------
 217 XX 2 2 
238 X 1 1 
239 X XXX 4 4 1-3
 240 XX XX 4 4 1-3
 241 X 1 1 
242 XXX 3 3 4-7
 243 X 1 1 
244 X 1 1 
246 XX X 3 3 4-7
 247 X XX 3 3 4-7
 248 XX X 3 3 4-7
 249 0 0 
250 0 0 
251 XX XX 4 4 1-3
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Solo kl.C, Styl: Jazz
--------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
 239 45276 6,0 6.0 6
 240 17363 3,0 3.0 3
 242 72547 7,0 7.0 7
 246 64151 5,0 5.0 5
 247 26434 4,0 4.0 4
 248 31615 1,0 1.0 1
 251 53722 2,0 2.0 2
--------------------------
Na pocz靖ek
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Solo kl.C, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orzata Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Maciejczyk-Mora雟ka Joanna Kielce 
D Podolska-Borecka Michalina Kielce 
E Penkala Bartosz Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Solo kl.C, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imi Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 259 1 Opalska Gabriela Verso Junior Kl.- >B 1/ 7
 254 2 Radecka Tatiana Vivero Junior Kl.- >B 2/ 7
 255 3 Guli Sonja Dance Busters Studio 3/ 7
 252 4 Grabiec Dobrochna Verso Junior 4/ 7
 253 5 Magdziarz Dalya Szko豉 Ta鎍a i Wdzi瘯u 'S 5/ 7
 258 6 Budka Wiktoria Vivero Junior 6/ 7
 256 7 Lewandowska Aleksandra Dance Busters Studio 7/ 7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz靖ek
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Solo kl.C, Styl: Jazz
--------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
 252 33456 4,0 4.0 4
 253 15525 5,0 5.0 5
 254 22363 2,0 2.0 2
 255 66131 3,0 3.0 3
 256 74777 7,0 7.0 7
 258 57644 6,0 6.0 6
 259 41212 1,0 1.0 1
--------------------------
Na pocz靖ek
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Solo kl.C, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orzata Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Maciejczyk-Mora雟ka Joanna Kielce 
D Podolska-Borecka Michalina Kielce 
E Penkala Bartosz Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Solo kl.C, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imi Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 263 1 Tucka Martyna Vivero Junior Kl.- >B 1/ 3
 261 2 Malec Magdalena Verso Master 2/ 3
 262 3 Olszewska Karolina Verso Master 3/ 3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz靖ek
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Solo kl.C, Styl: Jazz
--------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
 261 21332 2,0 2.0 2
 262 32223 3,0 3.0 3
 263 13111 1,0 1.0 1
--------------------------
Na pocz靖ek
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Solo kl.B, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orzata Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Maciejczyk-Mora雟ka Joanna Kielce 
D Szymczyk Bart這miej Kielce 
E Penkala Bartosz Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Solo kl.B, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imi Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 266 1 Wydma雟ka Klaudia Szko豉 Ta鎍a i Wdzi瘯u 'S Kl.- >A 1/ 4
 267 2 Dudek Patrycja Szko豉 Ta鎍a i Wdzi瘯u 'S 2/ 4
 268 3 Pytel Natalia Verso Junior 3/ 4
 269 4 Kaniowska Dominika Szko豉 Ta鎍a i Wdzi瘯u 'S 4/ 4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz靖ek
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Solo kl.B, Styl: Jazz
--------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
 266 31123 1,0 1.0 1
 267 24311 2,0 2.0 2
 268 43232 3,0 3.0 3
 269 12444 4,0 4.0 4
--------------------------
Na pocz靖ek
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Solo kl.B, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orzata Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Maciejczyk-Mora雟ka Joanna Kielce 
D Szymczyk Bart這miej Kielce 
E Penkala Bartosz Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Solo kl.B, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imi Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 273 1 Lizis Julia Verso Master Kl.- >A 1/ 5
 275 2 Pos這wska Joanna Verso Master 2/ 5
 274 3 Sitek Nikola Szko豉 Ta鎍a i Wdzi瘯u 'S 3/ 5
 272 4 Kwiecie Wiktoria Szko豉 Ta鎍a i Wdzi瘯u 'S 4/ 5
 271 5 Grzesiak Weronika Dance Busters Studio 5/ 5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz靖ek
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Solo kl.B, Styl: Jazz
--------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
 271 54553 5,0 5.0 5
 272 25434 4,0 4.0 4
 273 11311 1,0 1.0 1
 274 33225 3,0 3.0 3
 275 42142 2,0 2.0 2
--------------------------
Na pocz靖ek
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Solo kl.A, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orzata Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Maciejczyk-Mora雟ka Joanna Kielce 
D Szymczyk Bart這miej Kielce 
E Penkala Bartosz Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Solo kl.A, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imi Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 279 1 Wyrozumska Marianna Verso Master 1/ 4
 280 1 G璕otek Hanna Vivero Master 1/ 4
 281 3 Reclik Anna Vivero Junior 3/ 4
 278 4 Budzy雟ka Martyna Szko豉 Ta鎍a i Wdzi瘯u 'S 4/ 4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz靖ek
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Solo kl.A, Styl: Jazz
--------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
 278 14443 4,0 4.0 4
 279 22131 1,5 1.5 1-2
 280 31212 1,5 1.5 1-2
 281 43324 3,0 3.0 3
--------------------------
Na pocz靖ek
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Solo kl.S, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orzata Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Maciejczyk-Mora雟ka Joanna Kielce 
D Szymczyk Bart這miej Kielce 
E Penkala Bartosz Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Solo kl.S, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imi Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 284 1 Kokoszka Zuzanna Verso Master 1/ 1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz靖ek
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Solo kl.S, Styl: Jazz
--------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
 284 11111 1,0 1.0 1
--------------------------
Na pocz靖ek
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Solistki OPEN, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orzata Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Zasada Zbigniew St. Zawada 
D Szymczyk Bart這miej Kielce 
E Penkala Bartosz Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Solistki OPEN, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i imi Klub Kraj Miejsce
-----------------------------------------------------------------------------------------
 614 1 Soko這wska Natalia 1
 613 2 Wieczorek Wiktoria 2
 612 2 Jewiarz Anna 2
-----------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz靖ek
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Solistki OPEN, Styl: Jazz
--------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
 612 32321 2,5 2.5 2-3
 613 23132 2,5 2.5 2-3
 614 11213 1,0 1.0 1
--------------------------
Na pocz靖ek
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Solistki OPEN, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orzata Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Maciejczyk-Mora雟ka Joanna Kielce 
D Szymczyk Bart這miej Kielce 
E Penkala Bartosz Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Solistki OPEN, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i imi Klub Kraj Miejsce
-----------------------------------------------------------------------------------------
 610 1 Papka Natalia 1
 609 2 Grabiec Dobrochna 2
 605 3 Pytel Natalia 3
 608 4 Morus Aleksandra 4
 611 5 Cielar Grzegorz 5
 607 6 Lalewicz Aleksandra 6
-----------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz靖ek
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Solistki OPEN, Styl: Jazz
--------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
 605 54152 3,0 3.0 3
 607 46666 6,0 6.0 6
 608 65431 4,0 4.0 4
 609 22323 2,0 2.0 2
 610 11214 1,0 1.0 1
 611 33545 5,0 5.0 5
--------------------------
Na pocz靖ek
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Solo kl.C, Styl: Salsa Shines
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orzata Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Maciejczyk-Mora雟ka Joanna Kielce 
D Podolska-Borecka Michalina Kielce 
E Penkala Bartosz Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Solo kl.C, Styl: Salsa Shines
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imi Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 419 1 wi璚ka Milena Candela Junior 1/ 1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz靖ek
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Solo kl.C, Styl: Salsa Shines
--------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
 419 11111 1,0 1.0 1
--------------------------
Na pocz靖ek
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Solo kl.C, Styl: Salsa Shines
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orzata Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Maciejczyk-Mora雟ka Joanna Kielce 
D Podolska-Borecka Michalina Kielce 
E Penkala Bartosz Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Solo kl.C, Styl: Salsa Shines
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imi Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 422 1 Juszczyk Oliwia Studio Dance Factory Kl.- >B 1/ 4
 421 2 Wawszczyk Wiktoria Studio Dance Factory Kl.- >B 2/ 4
 424 3 Lipi雟ka Nikola Studio Dance Factory 3/ 4
 423 4 Rozpara Monika wi皻okrzyski Klub Ta鎍a 4/ 4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz靖ek
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Solo kl.C, Styl: Salsa Shines
--------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
 421 21321 2,0 2.0 2
 422 13114 1,0 1.0 1
 423 42443 4,0 4.0 4
 424 34232 3,0 3.0 3
--------------------------
Na pocz靖ek
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Solo kl.C, Styl: Salsa Shines
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orzata Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Maciejczyk-Mora雟ka Joanna Kielce 
D Podolska-Borecka Michalina Kielce 
E Penkala Bartosz Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Solo kl.C, Styl: Salsa Shines
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imi Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 427 1 Ko這dziej Klaudia Studio Dance Factory Kl.- >B 1/ 3
 428 2 Matysiak Katarzyna GO4DANCE Kl.- >B 2/ 3
 426 3 Sowa Katarzyna Studio Ta鎍a Candela 3/ 3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz靖ek
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Solo kl.C, Styl: Salsa Shines
--------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
 426 33333 3,0 3.0 3
 427 22111 1,0 1.0 1
 428 11222 2,0 2.0 2
--------------------------
Na pocz靖ek
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 11-, Klasa: Solo kl.C, Styl: Disco Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orzata Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Maciejczyk-Mora雟ka Joanna Kielce 
D Podolska-Borecka Michalina Kielce 
E Penkala Bartosz Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11-, Klasa: Solo kl.C, Styl: Disco Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imi Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 350 1 Kaczmarczyk Maja Szko豉 Ta鎍a i Wdzi瘯u 'S 1/ 7
 354 2 Chrab零zcz Weronika Szko豉 Ta鎍a i Wdzi瘯u 'S 2/ 7
 349 3 Nowak Maria Szko豉 Ta鎍a i Wdzi瘯u 'S 3/ 7
 352 4 miech Marta Szko豉 Ta鎍a i Wdzi瘯u 'S 4/ 7
 353 5 Maku豉 Adrianna Szko豉 Ta鎍a i Wdzi瘯u 'S 5/ 7
 347 6 Dzi璚io Maja Szko豉 Ta鎍a i Wdzi瘯u 'S 6/ 7
 351 7 Jagodzi雟ka Natalia JAST Piotrk闚 Trybunalski 7/ 7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz靖ek
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 11-, Klasa: Solo kl.C, Styl: Disco Dance
--------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
 347 64566 6,0 6.0 6
 349 33332 3,0 3.0 3
 350 11211 1,0 1.0 1
 351 77777 7,0 7.0 7
 352 55444 4,0 4.0 4
 353 46655 5,0 5.0 5
 354 22123 2,0 2.0 2
--------------------------
Na pocz靖ek
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Solo kl.C, Styl: Caribbean Show
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. 1 Zawada 
A Nita Ma貪orzata 1 Kielce 
B Krzysztofik Dorota 2 Kielce 
C Maciejczyk-Mora雟ka Joanna 2 Kielce 
D Podolska-Borecka Michalina 1 Kielce 
E Penkala Bartosz 2 Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Solo kl.C, Styl: Caribbean Show
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imi Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 488 1 Cieciorowska Anna Studio Ta鎍a Point 1/ 3
 487 2 wi璚ka Milena Candela Junior 2/ 3
 489 3 Salus Iga wi皻okrzyski Klub Ta鎍a 3/ 3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz靖ek
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Solo kl.C, Styl: Caribbean Show
--------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
 487 33112 2,0 2.0 2
 488 12231 1,0 1.0 1
 489 21323 3,0 3.0 3
--------------------------
Na pocz靖ek
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Solo kl.C, Styl: Caribbean Show
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orzata Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Maciejczyk-Mora雟ka Joanna Kielce 
D Podolska-Borecka Michalina Kielce 
E Penkala Bartosz Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Solo kl.C, Styl: Caribbean Show
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imi Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 493 1 Rozpara Monika wi皻okrzyski Klub Ta鎍a 1/ 3
 492 2 Fr鉍zyk Maria Studio Ta鎍a Point 2/ 3
 490 3 Mierzwa Magdalena wi皻okrzyski Klub Ta鎍a 3/ 3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz靖ek
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Solo kl.C, Styl: Caribbean Show
--------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
 490 33323 3,0 3.0 3
 492 22232 2,0 2.0 2
 493 11111 1,0 1.0 1
--------------------------
Na pocz靖ek
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Solo kl.C, Styl: Caribbean Show
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orzata Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Maciejczyk-Mora雟ka Joanna Kielce 
D Podolska-Borecka Michalina Kielce 
E Penkala Bartosz Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Solo kl.C, Styl: Caribbean Show
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imi Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 494 1 Zuchowicz Dominika Candela Team 1/ 1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz靖ek
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Solo kl.C, Styl: Caribbean Show
--------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
 494 11111 1,0 1.0 1
--------------------------
Na pocz靖ek
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Solistki OPEN, Styl: Caribbean Show
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orzata Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Maciejczyk-Mora雟ka Joanna Kielce 
D Podolska-Borecka Michalina Kielce 
E Penkala Bartosz Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Solistki OPEN, Styl: Caribbean Show
-----------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i imi Klub Kraj Miejsce
-----------------------------------------------------------------------------------------
 680 1 Cebulski Grzegorz La Malanga Dance Group 1
 679 2 Jewiarz Anna Studio ta鎍a i ruchu scen 2
-----------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz靖ek
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Solistki OPEN, Styl: Caribbean Show
--------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
 679 22222 2,0 2.0 2
 680 11111 1,0 1.0 1
--------------------------
Na pocz靖ek
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 11-, Klasa: Solistki OPEN, Styl: Caribbean Show
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orzata Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Maciejczyk-Mora雟ka Joanna Kielce 
D Podolska-Borecka Michalina Kielce 
E Penkala Bartosz Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11-, Klasa: Solistki OPEN, Styl: Caribbean Show
-----------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i imi Klub Kraj Miejsce
-----------------------------------------------------------------------------------------
 672 1 Sala Amelia Studio Ta鎍a Candela 1
 670 2 Lipska Julia Studio Dance Factory 2
 665 3 Wi璚kowska Natalia Studio Dance Factory 3
 666 4 wi璚ka Milena Candela Junior 4
 668 5 Kary Katarzyna Candela Junior 5
 667 6 Fiel Zuzanna SALSA SIEMPRE POZNA 6
 671 7 Olbert Wiktoria SALSA SIEMPRE POZNA 7
 673 8 Dziewierz Agnieszka Candela Junior 8
 669 9 Kusi雟ka Oliwia La Malanga Dance Group 9
-----------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz靖ek
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 11-, Klasa: Solistki OPEN, Styl: Caribbean Show
--------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
 665 53342 3,0 3.0 3
 666 36523 4,0 4.0 4
 667 87736 6,0 6.0 6
 668 44468 5,0 5.0 5
 669 99979 9,0 9.0 9
 670 21154 2,0 2.0 2
 671 75895 7,0 7.0 7
 672 12211 1,0 1.0 1
 673 68687 8,0 8.0 8
--------------------------
Na pocz靖ek
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Solistki OPEN, Styl: Caribbean Show
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orzata Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Maciejczyk-Mora雟ka Joanna Kielce 
D Podolska-Borecka Michalina Kielce 
E Penkala Bartosz Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Solistki OPEN, Styl: Caribbean Show
-----------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i imi Klub Kraj Miejsce
-----------------------------------------------------------------------------------------
 675 1 J璠rzejczyk Dominika GO4DANCE 1
 676 2 Piskozub Zuzanna SALSA SIEMPRE POZNA 2
 664 3 Kasprzyk Nina La Malanga Dance Group 3
 674 4 Kruszczak Oliwia Candela Junior 4
 677 5 K逝sak Anna Candela Junior 5
-----------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz靖ek
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Solistki OPEN, Styl: Caribbean Show
--------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
 664 51431 3,0 3.0 3
 674 45223 4,0 4.0 4
 675 14142 1,0 1.0 1
 676 32314 2,0 2.0 2
 677 23555 5,0 5.0 5
--------------------------
Na pocz靖ek
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Solo kl.B, Styl: Salsa Shines
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orzata Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Maciejczyk-Mora雟ka Joanna Kielce 
D Szymczyk Bart這miej Kielce 
E Penkala Bartosz Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Solo kl.B, Styl: Salsa Shines
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imi Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 441 1 Cedro Wiktoria Candela Team Kl.- >A 1/ 10
 447 2 Traczy雟ka Wiktoria Shake & Flow Dance Team Kl.- >A 2/ 10
 444 3 Przyby豉 Aleksandra GO4DANCE 3/ 10
 439 4 Sobczyk Katarzyna GO4DANCE 4/ 10
 442 5 Tomaszewska Dominika Shake & Flow Dance Team 5/ 10
 443 6 Dzik Dominika Shake & Flow Dance Team 6/ 10
 446 7 Mazur Agnieszka Extreme Studio 7/ 10
 445 8 Dziurda Patrycja GO4DANCE 8/ 10
 438 9 Sa豉ta Oliwia Shake & Flow Dance Team 9/ 10
 440 9 D鉉rowska Julia GO4DANCE 9/ 10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz靖ek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Fina逝
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Solo kl.B, Styl: Salsa Shines
-----------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Miejsce
-----------------------------
 438 X 1 1 
439 XX X 3 3 4-7
 440 X 1 1 
441 XXXXX 5 5 1-2
 442 XX X 3 3 4-7
 443 XXXXX 5 5 1-2
 444 XX XX 4 4 3
 445 XX 2 2 
446 XX X 3 3 4-7
 447 X X X 3 3 4-7
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Solo kl.B, Styl: Salsa Shines
--------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
 439 34516 4,0 4.0 4
 441 62151 1,0 1.0 1
 442 71743 5,0 5.0 5
 443 55227 6,0 6.0 6
 444 43634 3,0 3.0 3
 446 16475 7,0 7.0 7
 447 27362 2,0 2.0 2
--------------------------
Na pocz靖ek
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Solo kl.B, Styl: Caribbean Show
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orzata Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Maciejczyk-Mora雟ka Joanna Kielce 
D Szymczyk Bart這miej Kielce 
E Penkala Bartosz Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Solo kl.B, Styl: Caribbean Show
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imi Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 496 1 Kapcia Wiktoria Studio Dance Factory 1/ 1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz靖ek
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Solo kl.B, Styl: Caribbean Show
--------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
 496 11111 1,0 1.0 1
--------------------------
Na pocz靖ek
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Solo kl.B, Styl: Caribbean Show
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orzata Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Maciejczyk-Mora雟ka Joanna Kielce 
D Szymczyk Bart這miej Kielce 
E Penkala Bartosz Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Solo kl.B, Styl: Caribbean Show
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imi Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 497 1 Grzela Karolina Candela Team 1/ 1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz靖ek
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Solo kl.B, Styl: Caribbean Show
--------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
 497 11111 1,0 1.0 1
--------------------------
Na pocz靖ek
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Solo kl.B, Styl: Disco Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orzata Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Maciejczyk-Mora雟ka Joanna Kielce 
D Szymczyk Bart這miej Kielce 
E Penkala Bartosz Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Solo kl.B, Styl: Disco Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imi Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 360 1 G這wacka Nela Szko豉 Ta鎍a i Wdzi瘯u 'S Kl.- >A 1/ 4
 357 2 Magdziarz Dalya Szko豉 Ta鎍a i Wdzi瘯u 'S 2/ 4
 358 3 Pawlusek Dominika Szko豉 Ta鎍a i Wdzi瘯u 'S 3/ 4
 359 4 Lelas Monika wi皻okrzyski Klub Ta鎍a 4/ 4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz靖ek
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Solo kl.B, Styl: Disco Dance
--------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
 357 21324 2,0 2.0 2
 358 32242 3,0 3.0 3
 359 44433 4,0 4.0 4
 360 13111 1,0 1.0 1
--------------------------
Na pocz靖ek
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Solo kl.B, Styl: Salsa Shines
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orzata Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Maciejczyk-Mora雟ka Joanna Kielce 
D Szymczyk Bart這miej Kielce 
E Penkala Bartosz Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Solo kl.B, Styl: Salsa Shines
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imi Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 433 1 Kapcia Wiktoria Studio Dance Factory Kl.- >A 1/ 5
 437 2 Janaszek Iwona wi皻okrzyski Klub Ta鎍a Kl.- >A 2/ 5
 436 3 Strz鉉a豉 Julia wi皻okrzyski Klub Ta鎍a 3/ 5
 434 4 Lelas Monika wi皻okrzyski Klub Ta鎍a 4/ 5
 432 5 Heliasz Laura Studio Dance Factory 5/ 5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz靖ek
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Solo kl.B, Styl: Salsa Shines
--------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
 432 52255 5,0 5.0 5
 433 23111 1,0 1.0 1
 434 15424 4,0 4.0 4
 436 44333 3,0 3.0 3
 437 31542 2,0 2.0 2
--------------------------
Na pocz靖ek
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Duety-Pary kl.E, Styl: Disco Fox
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orzata Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Maciejczyk-Mora雟ka Joanna Kielce 
D Podolska-Borecka Michalina Kielce 
E Penkala Bartosz Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Duety-Pary, Styl: Disco Fox
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imi Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 690 1 Cinal Monika, Strzebo雟ki Zbigniew Akademia Ta鎍a AT 1/ 1
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz靖ek
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Duety-Pary, Styl: Disco Fox
-------------------------
 DF 
Nr ABCDE Suma Mie
-------------------------
 690 11111 5,1 5.0 1 
-------------------------
Na pocz靖ek
 
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 31+, Klasa: Duety-Pary kl.S, Styl: Disco Fox
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orzata Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Maciejczyk-Mora雟ka Joanna Kielce 
D Podolska-Borecka Michalina Kielce 
E Penkala Bartosz Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 31+, Klasa: Duety-Pary kl.S, Styl: Disco Fox
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imi Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 691 1 Gruca Ma貪orzata, W璕iel Wies豉w Akademia Ta鎍a AT 1/ 1
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz靖ek
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 31+, Klasa: Duety-Pary kl.S, Styl: Disco Fox
-------------------------
 DF 
Nr ABCDE Suma Mie
-------------------------
 691 11111 5,1 5.0 1 
-------------------------
Na pocz靖ek
 
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Duety-Pary kl.S, Styl: Disco Fox
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orzata Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Maciejczyk-Mora雟ka Joanna Kielce 
D Podolska-Borecka Michalina Kielce 
E Penkala Bartosz Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Duety-Pary kl.S, Styl: Disco Fox
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imi Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 692 1 Kaczmarczyk Aneta, Samek Marek Impresja Dance Krak闚 1/ 3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz靖ek
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Duety-Pary kl.S, Styl: Disco Fox
-------------------------
 DF 
Nr ABCDE Suma Mie
-------------------------
 692 11111 5,1 5.0 1 
-------------------------
Na pocz靖ek
 
 
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Solo kl.A, Styl: Disco Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orzata Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Maciejczyk-Mora雟ka Joanna Kielce 
D Szymczyk Bart這miej Kielce 
E Penkala Bartosz Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Solo kl.A, Styl: Disco Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imi Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 364 1 Wydma雟ka Klaudia Szko豉 Ta鎍a i Wdzi瘯u 'S 1/ 3
 366 2 Kaniowska Dominika Szko豉 Ta鎍a i Wdzi瘯u 'S 2/ 3
 365 3 Dudek Patrycja Szko豉 Ta鎍a i Wdzi瘯u 'S 3/ 3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz靖ek
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Solo kl.A, Styl: Disco Dance
--------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
 364 31111 1,0 1.0 1
 365 23323 3,0 3.0 3
 366 12232 2,0 2.0 2
--------------------------
Na pocz靖ek
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Solo kl.A, Styl: Disco Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orzata Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Maciejczyk-Mora雟ka Joanna Kielce 
D Szymczyk Bart這miej Kielce 
E Penkala Bartosz Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Solo kl.A, Styl: Disco Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imi Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 367 1 Sitek Nikola Szko豉 Ta鎍a i Wdzi瘯u 'S 1/ 2
 361 2 Kwiecie Wiktoria Szko豉 Ta鎍a i Wdzi瘯u 'S 2/ 2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz靖ek
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Solo kl.A, Styl: Disco Dance
--------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
 361 12221 2,0 2.0 2
 367 21112 1,0 1.0 1
--------------------------
Na pocz靖ek
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Solo kl.A, Styl: Salsa Shines
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orzata Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Maciejczyk-Mora雟ka Joanna Kielce 
D Szymczyk Bart這miej Kielce 
E Penkala Bartosz Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Solo kl.A, Styl: Salsa Shines
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imi Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 457 1 Pi豉t Aleksandra Studio Dance Factory 1/ 6
 451 2 Szewczyk Kinga Studio Dance Factory 2/ 6
 454 3 Weronika Banasiewicz Studio Dance Factory 3/ 6
 450 4 Reczy雟ka Julia Studio Dance Factory 4/ 6
 455 5 J璠rzejczyk Dominika GO4DANCE 5/ 6
 456 6 Fr鉍zyk Maria Studio Ta鎍a Point 6/ 6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz靖ek
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Solo kl.A, Styl: Salsa Shines
--------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
 450 26434 4,0 4.0 4
 451 41223 2,0 2.0 2
 454 32352 3,0 3.0 3
 455 64546 5,0 5.0 5
 456 55665 6,0 6.0 6
 457 13111 1,0 1.0 1
--------------------------
Na pocz靖ek
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Solo kl.A, Styl: Salsa Shines
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orzata Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Maciejczyk-Mora雟ka Joanna Kielce 
D Szymczyk Bart這miej Kielce 
E Penkala Bartosz Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Solo kl.A, Styl: Salsa Shines
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imi Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 460 1 Ga貫cka Marta Studio Ta鎍a Candela 1/ 3
 458 2 Ma這polska Aleksandra Studio Dance Factory 2/ 3
 459 3 Binek Oliwia Candela Team 3/ 3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz靖ek
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Solo kl.A, Styl: Salsa Shines
--------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
 458 32112 2,0 2.0 2
 459 23333 3,0 3.0 3
 460 11221 1,0 1.0 1
--------------------------
Na pocz靖ek
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Solo kl.A, Styl: Caribbean Show
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orzata Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Zasada Zbigniew St. Zawada 
D Szymczyk Bart這miej Kielce 
E Penkala Bartosz Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Solo kl.A, Styl: Caribbean Show
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imi Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 504 1 Ma這polska Aleksandra Studio Dance Factory 1/ 1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz靖ek
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Solo kl.A, Styl: Caribbean Show
--------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
 504 11111 1,0 1.0 1
--------------------------
Na pocz靖ek
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Solo kl.S, Styl: Caribbean Show
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orzata Kielce 
B Zasada Zbigniew St. Zawada 
C Maciejczyk-Mora雟ka Joanna Kielce 
D Szymczyk Bart這miej Kielce 
E Penkala Bartosz Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Solo kl.S, Styl: Caribbean Show
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imi Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 506 1 Szewczyk Julia Studio Ta鎍a Candela 1/ 1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz靖ek
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Solo kl.S, Styl: Caribbean Show
--------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
 506 11111 1,0 1.0 1
--------------------------
Na pocz靖ek
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Solo kl.A, Styl: Caribbean Show
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orzata Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Maciejczyk-Mora雟ka Joanna Kielce 
D Szymczyk Bart這miej Kielce 
E Penkala Bartosz Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Solo kl.A, Styl: Caribbean Show
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imi Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 501 1 Pi豉t Aleksandra Studio Dance Factory 1/ 5
 500 2 Szewczyk Kinga Studio Dance Factory 2/ 5
 502 3 Weronika Banasiewicz Studio Dance Factory 3/ 5
 499 4 Reczy雟ka Julia Studio Dance Factory 4/ 5
 503 5 J璠rzejczyk Dominika GO4DANCE 5/ 5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz靖ek
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Solo kl.A, Styl: Caribbean Show
--------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
 499 52452 4,0 4.0 4
 500 41224 2,0 2.0 2
 501 33111 1,0 1.0 1
 502 14333 3,0 3.0 3
 503 25545 5,0 5.0 5
--------------------------
Na pocz靖ek
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Duety-Pary, Styl: Salsa Shines
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orzata Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Maciejczyk-Mora雟ka Joanna Kielce 
D Podolska-Borecka Michalina Kielce 
E Penkala Bartosz Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Duety-Pary, Styl: Salsa 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imi Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 686 1 Adamiec Aleksandra, Midura ㄆkasz Polski Zwi頊ek Ta鎍a Freestyl 1/ 5
 682 2 Fory Aleksandra, Piecha Aleksander El Pachanguero 2/ 5
 683 3 Koz這wska Wiktoria, Osuch Bart這miej La Malanga Dance Group 3/ 5
 685 4 Kruszka Kamila, Kubina Kamil El Pachanguero 4/ 5
 684 5 Grabowska Ma貪orzata, Tarnowski Pawe Candela Pary 5/ 5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz靖ek
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Duety-Pary, Styl: Salsa
--------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
 682 23233 2,0 2,0 2
 683 34322 3,0 3,0 3
 684 45555 5,0 5,0 5
 685 52444 4,0 4,0 4
 686 11111 1,0 1,0 1
--------------------------
 
Na pocz靖ek
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Duety-Pary, Styl: Salsa Shines
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orzata Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Maciejczyk-Mora雟ka Joanna Kielce 
D Szymczyk Bart這miej Kielce 
E Penkala Bartosz Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Duety-Pary, Styl: Salsa Shines
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imi Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 699 1 Skowron Maja, Zaj鉍 Natalia Shake & Flow Dance Team 1/ 1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz靖ek
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Duety-Pary, Styl: Salsa Shines
--------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
 699 11111 1,0 1.0 1
--------------------------
Na pocz靖ek
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Duety-Pary, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orzata Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Maciejczyk-Mora雟ka Joanna Kielce 
D Szymczyk Bart這miej Kielce 
E Penkala Bartosz Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Duety-Pary, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imi Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 616 1 Kobus Weronika, Sendyby Maria Studio ta鎍a i ruchu scen 1/ 1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz靖ek
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Duety-Pary, Styl: Jazz
--------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
 616 11111 1,0 1.0 1
--------------------------
Na pocz靖ek
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Duety-Pary, Styl: Salsa Shines
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orzata Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Maciejczyk-Mora雟ka Joanna Kielce 
D Szymczyk Bart這miej Kielce 
E Zasada Zbigniew St. Zawada 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Duety-Pary, Styl: Salsa Shines
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imi Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 698 1 Fr鉍zyk Maria, Fr鉍zyk Zofia Studio Ta鎍a Point 1/ 2
 697 2 Dobaj Patrycja, Szymczyk Natalia GO4DANCE 2/ 2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz靖ek
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Duety-Pary, Styl: Salsa Shines
--------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
 697 12212 2,0 2.0 2
 698 21121 1,0 1.0 1
--------------------------
Na pocz靖ek
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Solo kl.S, Styl: Disco Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orzata Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Maciejczyk-Mora雟ka Joanna Kielce 
D Szymczyk Bart這miej Kielce 
E Penkala Bartosz Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Solo kl.S, Styl: Disco Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imi Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 369 1 Liwocha Natalia Szko豉 Ta鎍a i Wdzi瘯u 'S 1/ 2
 368 2 Kulczykowska Wiktoria Szko豉 Ta鎍a i Wdzi瘯u 'S 2/ 2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz靖ek
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Solo kl.S, Styl: Disco Dance
--------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
 368 22222 2,0 2.0 2
 369 11111 1,0 1.0 1
--------------------------
Na pocz靖ek
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Solo kl.S, Styl: Salsa Shines
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orzata Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Zasada Zbigniew St. Zawada 
D Szymczyk Bart這miej Kielce 
E Penkala Bartosz Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Solo kl.S, Styl: Salsa Shines
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imi Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 462 1 Szewczyk Julia Studio Ta鎍a Candela 1/ 1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz靖ek
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Solo kl.S, Styl: Salsa Shines
--------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
 462 11111 1,0 1.0 1
--------------------------
Na pocz靖ek
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Solistki OPEN, Styl: Salsa Shines
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orzata Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Maciejczyk-Mora雟ka Joanna Kielce 
D Szymczyk Bart這miej Kielce 
E Penkala Bartosz Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Solistki OPEN, Styl: Salsa Shines
-----------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i imi Klub Kraj Miejsce
-----------------------------------------------------------------------------------------
 649 1 Szymczyk Natalia GO4DANCE 1
 644 2 畝k Grzegorz La Malanga Dance Group 2
 662 3 Kasprzyk Monika La Malanga Dance Group 3
 646 4 J璠rzejczyk Dominika GO4DANCE 4
 645 5 Olesi雟ka Julia Studio Dance Factory 5
 651 6 Dobaj Patrycja GO4DANCE 6
 648 7 Woniak Zuzanna Studio Dance Factory 7
 647 7 Fr鉍zyk Maria Studio Ta鎍a Point 7
 650 9 Piskozub Zuzanna SALSA SIEMPRE POZNA 9
-----------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz靖ek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Fina逝
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Solistki OPEN, Styl: Salsa Shines
-----------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Miejsce
-----------------------------
 644 X XXX 4 4 3-5
 645 XXX 3 3 6
 646 XX XX 4 4 3-5
 647 X X 2 2 
648 X X 2 2 
649 XXXXX 5 5 1-2
 650 X 1 1 
651 X XXX 4 4 3-5
 662 XXXXX 5 5 1-2
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Solistki OPEN, Styl: Salsa Shines
--------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
 644 25151 2,0 2.0 2
 645 64345 5,0 5.0 5
 646 42434 4,0 4.0 4
 649 13213 1,0 1.0 1
 651 56666 6,0 6.0 6
 662 31522 3,0 3.0 3
--------------------------
Na pocz靖ek
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Solistki OPEN, Styl: Disco Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orzata Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Zasada Zbigniew St. Zawada 
D Szymczyk Bart這miej Kielce 
E Penkala Bartosz Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Solistki OPEN, Styl: Disco Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i imi Klub Kraj Miejsce
-----------------------------------------------------------------------------------------
 625 1 Sitek Nikola Szko豉 Ta鎍a i Wdzi瘯u 'S 1
-----------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz靖ek
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Solistki OPEN, Styl: Disco Dance
--------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
 625 11111 1,0 1.0 1
--------------------------
Na pocz靖ek
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Duety-Pary OPEN, Styl: Disco Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orzata Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Zasada Zbigniew St. Zawada 
D Szymczyk Bart這miej Kielce 
E Penkala Bartosz Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Duety-Pary OPEN, Styl: Disco Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imi Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 630 1 Flis Weronika, Saramak Patrycja Extreme Studio 1/ 1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz靖ek
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Duety-Pary OPEN, Styl: Disco Dance
--------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
 630 11111 1,0 1.0 1
--------------------------
Na pocz靖ek
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Duety-Pary OPEN, Styl: Caribbean Show
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orzata Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Zasada Zbigniew St. Zawada 
D Szymczyk Bart這miej Kielce 
E Penkala Bartosz Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Duety-Pary OPEN, Styl: Caribbean Show
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imi Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 701 1 Raban Natalia, Wieczorek Maria Shake & Flow Dance Team 1/ 2
 702 2 Sa豉ta Oliwia, Skowron Maja Shake & Flow Dance Team 2/ 2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz靖ek
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Duety-Pary OPEN, Styl: Caribbean Show
--------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
 701 11112 1,0 1.0 1
 702 22221 2,0 2.0 2
--------------------------
Na pocz靖ek
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Duety-Pary OPEN, Styl: Bachata
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orzata Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Maciejczyk-Mora雟ka Joanna Kielce 
D Podolska-Borecka Michalina Kielce 
E Penkala Bartosz Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Duety-Pary OPEN, Styl: Bachata
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imi Klub Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 687 1 Grabowska Ma貪orzata, Tarnowski Pawe Candela Pary 1/ 2
 689 2 Przyby豉 Aleksandra, Seweryn Marek GO4DANCE 2/ 2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz靖ek
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Duety-Pary OPEN, Styl: Bachata
--------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
 687 21111 1,0 1.0 1
 689 12222 2,0 2.0 2
--------------------------
 
Na pocz靖ek
 
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Duet-Para kl.B+C, Styl: Salsa Shines
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orza Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Maciejczyk-Mora雟ka Joanna Kielce 
D Szymczyk Bart這miej Kielce 
E Penkala Bartosz Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Duet-Para kl.B+C, Styl: Salsa Shines
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imi Klub Kraj Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 477 1 Dzik Dominika, Tomaszewska Dominika Shake&Flow Dance Team 1/1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Duet-Para kl.B+C, Styl: Salsa Shines
--------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
 477 11111 1,0 1,0 1
--------------------------
Na pocz靖ek
 
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Duet-Para kl.B+C, Styl: Salsa Shines
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orza Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Maciejczyk-Mora雟ka Joanna Kielce 
D Podolska-Borecka Michalina Kielce 
E Penkala Bartosz Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Duet-Para kl.B+C, Styl: Salsa Shines
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imi Klub Kraj Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 476 1 Lelas Monika, Strz鉉a豉 Julia KT JUMP 1/2
 474 2 Chodacka Klara, Rozpara Monika KT JUMP 2/2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Duet-Para kl.B+C, Styl: Salsa Shines
--------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
 474 22222 2,0 2,0 2
 476 11111 1,0 1,0 1
--------------------------
Na pocz靖ek
 
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Duet-Para kl.S+A, Styl: Salsa
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orza Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Maciejczyk-Mora雟ka Joanna Kielce 
D Szymczyk Bart這miej Kielce 
E Penkala Bartosz Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Duet-Para kl.S+A, Styl: Salsa
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imi Klub Kraj Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 480 1 Adamiec Aleksandra, Midura ㄆkasz 1/2
 479 2 Grabowska Ma貪orzata, Tarnowski Pawe Candela Pary 2/2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Duet-Para kl.S+A, Styl: Salsa
--------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
 479 22222 2,0 2,0 2
 480 11111 1,0 1,0 1
--------------------------
 
Na pocz靖ek
 
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Duet-Para kl.S+A, Styl: Salsa Shines
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orza Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Zasada Zbigniew St. Zawada 
D Szymczyk Bart這miej Kielce 
E Penkala Bartosz Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Duet-Para kl.S+A, Styl: Salsa Shines
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imi Klub Kraj Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 485 1 Pi豉t Aleksandra, Reczy雟ka Julia Studio Dance Factory 1/1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Duet-Para kl.S+A, Styl: Salsa Shines
--------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
 485 11111 1,0 1,0 1
--------------------------
 
Na pocz靖ek
 
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Duet-Para kl.A, Styl: Bachata
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orza Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Maciejczyk-Mora雟ka Joanna Kielce 
D Szymczyk Bart這miej Kielce 
E Penkala Bartosz Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Duet-Para kl.A, Styl: Bachata
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imi Klub Kraj Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 483 1 Przyby豉 Aleksandra, Seweryn Marek GO4DANCE 1/1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Duet-Para kl.A, Styl: Bachata
--------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
 483 11111 1,0 1,0 1
--------------------------
 
Na pocz靖ek
 
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Duet-Para kl.S, Styl: Bachata
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orza Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Maciejczyk-Mora雟ka Joanna Kielce 
D Szymczyk Bart這miej Kielce 
E Penkala Bartosz Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Duet-Para kl.S, Styl: Bachata
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imi Klub Kraj Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 482 1 Grabowska Ma貪orzata, Tarnowski Pawe Candela Pary 1/1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Duet-Para kl.S, Styl: Bachata
--------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
 482 11111 1,0 1,0 1
--------------------------
 
Na pocz靖ek
 
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Duet-Para kl.S+A, Styl: Caribbean Show
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orza Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Maciejczyk-Mora雟ka Joanna Kielce 
D Szymczyk Bart這miej Kielce 
E Zasada Zbigniew St. Zawada 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Duet-Para kl.S+A, Styl: Caribbean Show
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imi Klub Kraj Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 508 1 Cedro Wiktoria, Szewczyk Julia Candela Team 1/1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Duet-Para kl.S+A, Styl: Caribbean Show
--------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
 508 11111 1,0 1,0 1
--------------------------
 
Na pocz靖ek
 
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 11-, Klasa: Duet-Para kl.B+C, Styl: Jazz Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orza Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Maciejczyk-Mora雟ka Joanna Kielce 
D Podolska-Borecka Michalina Kielce 
E Penkala Bartosz Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11-, Klasa: Duet-Para kl.B+C, Styl: Jazz Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imi Klub Kraj Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 299 1 Adynowska Ma貪orzata, Sobik Ofelia Vivero Kids 1/3
 298 2 Jagodzi雟ka Julia, Jagodzi雟ka Natalia Jast Piotrk闚 Tryb. 2/3
 300 3 Cnota Julia, Kusiak Maja Vivero Kids 3/3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 11-, Klasa: Duet-Para kl.B+C, Styl: Jazz Dance
--------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
 298 32222 2,0 2,0 2
 299 11111 1,0 1,0 1
 300 23333 3,0 3,0 3
--------------------------
 
Na pocz靖ek
 
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Duet-Para kl.S+A, Styl: Jazz Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orza Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Maciejczyk-Mora雟ka Joanna Kielce 
D Szymczyk Bart這miej Kielce 
E Penkala Bartosz Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Duet-Para kl.S+A, Styl: Jazz Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imi Klub Kraj Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 306 1 Bruli雟ka Alicja, G璕otek Hanna Vivero Master 1/2
 305 2 Opalska Gabriela, Wyrozumska Marianna Verso Master 2/2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Duet-Para kl.S+A, Styl: Jazz Dance
--------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
 305 22211 2,0 2,0 2
 306 11122 1,0 1,0 1
--------------------------
 
Na pocz靖ek
 
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 11-, Klasa: Duet-Para kl.B+C, Styl: Disco Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orza Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Maciejczyk-Mora雟ka Joanna Kielce 
D Podolska-Borecka Michalina Kielce 
E Penkala Bartosz Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11-, Klasa: Duet-Para kl.B+C, Styl: Disco Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imi Klub Kraj Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 373 1 Chrab零zcz Weronika, Kaczmarczyk Maja Step By Step 1/3
 374 2 Nowak Maria, miech Marta Step By Step 2/3
 372 3 Jagodzi雟ka Julia, Jagodzi雟ka Natalia Jast Piotrk闚 Tryb. 3/3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 11-, Klasa: Duet-Para kl.B+C, Styl: Disco Dance
--------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
 372 32333 3,0 3,0 3
 373 11111 1,0 1,0 1
 374 23222 2,0 2,0 2
--------------------------
 
Na pocz靖ek
 
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Duet-Para kl.B+C, Styl: Disco Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orza Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Maciejczyk-Mora雟ka Joanna Kielce 
D Podolska-Borecka Michalina Kielce 
E Penkala Bartosz Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Duet-Para kl.B+C, Styl: Disco Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imi Klub Kraj Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 375 1 Lelas Monika, Strz鉉a豉 Julia KT JUMP 1/1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Duet-Para kl.B+C, Styl: Disco Dance
--------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
 375 11111 1,0 1,0 1
--------------------------
 
Na pocz靖ek
 
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Duet-Para kl.S+A, Styl: Disco Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orza Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Maciejczyk-Mora雟ka Joanna Kielce 
D Szymczyk Bart這miej Kielce 
E Penkala Bartosz Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Duet-Para kl.S+A, Styl: Disco Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imi Klub Kraj Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 377 1 Kaniowska Dominika, Wydma雟ka Klaudia Step By Step 1/1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Duet-Para kl.S+A, Styl: Disco Dance
--------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
 377 11111 1,0 1,0 1
--------------------------
 
Na pocz靖ek
 
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Duet-Para kl.A, Styl: Disco Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orza Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Maciejczyk-Mora雟ka Joanna Kielce 
D Szymczyk Bart這miej Kielce 
E Penkala Bartosz Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Duet-Para kl.A, Styl: Disco Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imi Klub Kraj Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 379 1 Budzy雟ka Martyna, Kwiecie Wiktoria Step By Step 1/1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Duet-Para kl.A, Styl: Disco Dance
--------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
 379 11111 1,0 1,0 1
--------------------------
 
Na pocz靖ek
 
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Duet-Para kl.S, Styl: Disco Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orza Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Maciejczyk-Mora雟ka Joanna Kielce 
D Szymczyk Bart這miej Kielce 
E Penkala Bartosz Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Duet-Para kl.S, Styl: Disco Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imi Klub Kraj Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 378 1 Kulczykowska Wiktoria, Liwocha Natalia Step By Step 1/1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Duet-Para kl.S, Styl: Disco Dance
--------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
 378 11111 1,0 1,0 1
--------------------------
Na pocz靖ek
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Grupy Ekstralig, Styl: Synchro Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orza Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Zasada Zbigniew St. Zawada 
D Podolska-Borecka Michalina Kielce 
E Penkala Bartosz Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Grupy Ekstralig, Styl: Synchro Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imi Klub Kraj Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 519 1 Shake & Flow Dance Team Shake & Flow Dance Team 1/1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Grupy Ekstralig, Styl: Synchro Dance
--------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
 519 11111 1,0 1,0 1
--------------------------
Na pocz靖ek
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 11-, Klasa: Zespo造 Ekstralig, Styl: Disco Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orza Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Maciejczyk-Mora雟ka Joanna Kielce 
D Podolska-Borecka Michalina Kielce 
E Penkala Bartosz Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11-, Klasa: Zespo造 Ekstralig, Styl: Disco Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imi Klub Kraj Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 551 1 KT JUMP KT JUMP 1/1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 11-, Klasa: Zespo造 Ekstralig, Styl: Disco Dance
--------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
 551 11111 1,0 1,0 1
--------------------------
Na pocz靖ek
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 11-, Klasa: Zespo造 Ekstralig, Styl: Synchro Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orza Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Maciejczyk-Mora雟ka Joanna Kielce 
D Podolska-Borecka Michalina Kielce 
E Penkala Bartosz Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11-, Klasa: Zespo造 Ekstralig, Styl: Synchro Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imi Klub Kraj Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 553 1 GO4DANCE GO4DANCE 1/1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 11-, Klasa: Zespo造 Ekstralig, Styl: Synchro Dance
--------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
 553 11111 1,0 1,0 1
--------------------------
Na pocz靖ek
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Zespo造 Ekstralig, Styl: Caribbean Show
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orza Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Maciejczyk-Mora雟ka Joanna Kielce 
D Podolska-Borecka Michalina Kielce 
E Penkala Bartosz Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Zespo造 Ekstralig, Styl: Caribbean Show
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imi Klub Kraj Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 556 1 GO4DANCEStudio Dance Factory 1/3
 558 2 KT JUMP 2/3
 557 3 Sturio Ta鎍a Point 3/3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Zespo造 Ekstralig, Styl: Caribbean Show
--------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
 556 31111 1,0 1,0 1
 557 23333 3,0 3,0 3
 558 12222 2,0 2,0 2
--------------------------
Na pocz靖ek
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Grupy Ekstralig, Styl: Inne Formy
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orza Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Maciejczyk-Mora雟ka Joanna Kielce 
D Podolska-Borecka Michalina Kielce 
E Penkala Bartosz Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Grupy Ekstralig, Styl: Inne Formy
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imi Klub Kraj Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 518 1 Verso Master 1/1 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Grupy Ekstralig, Styl: Inne Formy
--------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
 518 11111 1,0 1,0 1
--------------------------
Na pocz靖ek
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Zespo造 Ekstralig, Styl: Caribbean Show
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orza Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Maciejczyk-Mora雟ka Joanna Kielce 
D Podolska-Borecka Michalina Kielce 
E Penkala Bartosz Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Zespo造 Ekstralig, Styl: Caribbean Show
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imi Klub Kraj Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 559 1 GO4DANCE 1/1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Zespo造 Ekstralig, Styl: Caribbean Show
--------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
 559 11111 1,0 1,0 1
--------------------------
 
Na pocz靖ek
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Zespo造 Ekstralig, Styl: Inne formy
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orza Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Maciejczyk-Mora雟ka Joanna Kielce 
D Podolska-Borecka Michalina Kielce 
E Penkala Bartosz Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Zespo造 Ekstralig, Styl: Inne formy
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imi Klub Kraj Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 552 1 Candela Dancehall Team 1/1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Zespo造 Ekstralig, Styl: Inne formy
--------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
 552 11111 1,0 1,0 1
--------------------------
Na pocz靖ek
 
Lista s璠zi闚
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Zespo造 Ekstralig, Styl: Synchro Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imi Kategoria Miejscowo Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G堯wny Zasada Zbigniew St. Zawada 
A Nita Ma貪orza Kielce 
B Krzysztofik Dorota Kielce 
C Maciejczyk-Mora雟ka Joanna Kielce 
D Podolska-Borecka Michalina Kielce 
E Penkala Bartosz Kielce 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista s璠zi闚 skrutiner闚
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Wasilczuk Marlena Lublin 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ko鎍owa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Zespo造 Ekstralig, Styl: Synchro Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imi Klub Kraj Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 555 1 Candela Dancehall Team 1/2
 554 2 Shake&Flow Dance Team 2/2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Fina
Kategoria wiekowa: 16+, Klasa: Zespo造 Ekstralig, Styl: Synchro Dance
--------------------------
 1 
Nr ABCDE D Suma Mie
--------------------------
 554 21212 2,0 2,0 2
 555 12121 1,0 1,0 1
--------------------------
Na pocz靖ek